Odborný portál o franchisingu a podnikání

Bageterie Boulevard

FRANCHISING BAGETERIE BOULEVARD JE PROPRACOVÁN DO DETAILŮ, FRANCHISING KONCEPT BB VÁS TÁPAT NENECHÁ

Franchising v občerstvení

nemusí být jen nezdravý fast food, nebo lépe řečeno i fast food může být gastronomickým zážitkem, nejen „rychlou nouzovkou“. Důkazem toho je franchising koncept Bageterie Boulevard, která rozšiřuje svou moderní, na kvalitě založenou, franchisovou síť restaurací rychlého občerstvení s francouzským šarmem. Specialitou restaustaurací Bageterie Boulevard (BB) jsou křupavé bagety plněné kvalitními a ­především originálními surovinami, pečené a ­kompletované na ­přání a ­před očima zákazníka. Koncept BB je zkrátka založen na ­zdravější a­ chutnější alternativě rychlého občerstvení.

Sortiment Bageterie Boulevard je postaven na BAGETĚ francouzského typu. Receptury od jednoduchých rybích a vegetariánských až po složité masové vycházejí z náročné kulinářské tradice předních evropských kuchyní. V dopoledních hodinách najde zákazník v Bageteriích Boulevard širokou nabídku snídaňových produktů. Nejvýraznějším prvkem sortimentu Bageterie Boulevard je sezonní CHEF MENU, připravované renomovanými evropskými šéfkuchaři, kteří sází zejména na sezonnost a lokálnost použitých surovin, originalitu a moderní trendy světové gastronomie.

MB jarni menu MB jarni menu fit

CHEF MENU přináší zákazníkovi jedinečnou možnost vychutnat si receptury vysoké gastronomie i v podmínkách konceptu rychlého občerstvení.

BB MÁ STYL…

Charakteristickým motivem pro vlastní i franšízové pobočky Bageterie Boulevard jsou vtipné VÝSTŘIŽKY nadpisů bulvárních článků převážně spojených s jídlem, které se pak objevují na hlavních elementech značky: Výstřižky na obalech, Výstřižky na tiskovinách, Výstřižky v interiéru na stěnách a podlaze.

 

Bageterie Boulevard neznamená jen jídlo, ale především životní styl, ke kterému neodmyslitelně patří hudba, divadlo, film, móda a kultura vůbec. Jako partner se franchisa BB (Crocodilles Sandwiches) účastní mnoha zajímavých a stylových kulturních akcí, například mezinárodního festivalu dokumentárních filmů Jeden svět nebo Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech.

 

POSKYTOVATEL FRANCHISOVÉ LICENCE BAGETERIE BOULEVARD

CROCODILLE SANDWICHES B.V.
Vlastní provozovny: 9
Franšízové provozovny: 24


FRANCHISING SYSTÉM BAGETERIE BOULEVARD

Podstata franchisingového konceptu Bageterie Boulevard

Kromě vlastních restaurací Bageterie Boulevard, provozovaných společností CROCODILLES SANDWICHES, nabízí kocept BB také možnost franšízy. V současné době Bageterie Boulevard provozuje již několik  úspěšných franšízových partnerů, a i nadále franchising koncept BB usiluje o rozvoj konceptu formou poskytnutí know – how vhodným kandidátům, kteří budou sami provozovat restaurace pod naší značkou. Výhody jsou pro obě strany jednoznačné. Franšízant Bageterie Boulevard dostává možnost provozovat koncept BB, který má styl a tradici, disponuje jasně nastavenými procesy, vyvinutými produkty a je zaštítěn komplexní marketingovou podporou. Naopak nám spolupráce přináší možnost rychlejšího růstu a soustředění se na podporu a vývoj konceptu. Doba trvání franšízové smlouvy je 10 let s možnou opcí.

Bageterie Boulevard dává k dispozici různé druhy franchisingové spolupráce

Rozvíjíme dva základní směry spolupráce Bageterie Boulevard s franšízovými partnery. Na jedné straně stojí samostatní franšízanti, kteří provozují jednu až dvě restaurace. Na straně druhé pak společnosti, které mají zájem provozovat síť restaurací.

Profil vhodného partnera pro franchising koncept Bageterie Boulevard

Jaký je ideální franšízant Bageterie Boulevar? Jedná se o partnera, pro kterého je provoz restaurace většinou hlavní činností. Sám restauraci BB aktivně řídí a vede, případně jejím řízením pověří blízkou osobu, nejčastěji rodinného příslušníka. Umístění provozovny je ve většině případů spojeno s jeho místní znalostí, zázemím nebo má k místu jinou osobní vazbu.

Popis síťového franšízanta BB

Jedná se o franchisový koncept pro společnost, která má dlouhodobý zájem provozovat více jak tři restaurace Bageterie Boulevard. Zároveň však podniká i v dalších oblastech. Rozvoj našeho konceptu vnímá jako další odnož svého podnikání, případně redesign svých stávajících jednotek. Řízení provozoven je zaštítěno přes silnou manažerskou strukturu, kterou má společnost již vybudovanou. Může jít o společnosti se zkušeností s gastro provozem, ale i z jiných oboru.
Franchisor, poskytovatel franchisové licence Bageterie Boulevard Vám, coby franchisantovi, poskytne zázemí, adaptaci, know-how. Podrobně Vás seznámí s cash flow, očekávaným hospodářských výsledkem, návratností, návštěvností. Prodiskutuje s Vámi varianty lokalit, vhodnosti umístění konceptu Bageterie Boulevard. Poradí Vám ve všech sférách tohoto odvětví tak, aby pro Vás byla radost Bageterie Boulevard provozovat.

FRANCHISING KONCEPT BAGETERIE BOULEVARD VÁM POSKYTNE:

• Know-How

• Značku BB

• Zařízení restaurace

• Design Vaší restaurace a POS materiály

• Klientelu věrnou značce BB

• Inovativní marketing

• Síť dodavatelůShromažďujeme a zasíláme Vám aktuality z oboru franchising a podnikání. Chcete koupit franšízu, hledáte vhodný podnikatelský záměr? Od nás získáte zaručené nápady na podnikání i návody jak podnikat a jak začít podnikat s franchisou víme nejlépe...

• Veškeré suroviny a výrobní postupy

• Příručky, metodiky, školení

• Vývoj portfolia

• Software, hudební produkci

• Dlouhodobou podporu a spolupráci pro Vaše úspěšné podnikání

PŘED OTEVŘENÍM RESTAURACE BB:

• Vybrat to nejlepší místo

• Navrhnout nadčasový design restaurace

• Koordinovat stavební práce a vyřídit veškerá povolení

• Vybavit restauraci zařízením a technologiemi

• Vyškolit personál

PO OTEVŘENÍ PROVOZOVNY BAGETERIE BOULEVARD:

• Provozní podporu a logistiku včetně nákupu a dodávek surovin

• Celoplošný marketing; PR a podporu při lokálních marketingových akcích

• Franšízovou podporu

• Možnost se aktivně podílet na konceptu BB

• Vývoj nových produktů a evoluci know-how

bb banner

Stanislav Novotný je jedním z franšízových koučů, který nabízí pomocnou ruku začínajícím franšízantům a předává jim své cenné zkušenosti. Stanislav je úspěšný franšízant, který vlastní a vede hned dvě pobočky Bageterie Boulevard.

 

VHODNÁ LOKALITA PRO OTEVŘENÍ FRANŠÍZOVÉ RESTAURACE BAGETERIE BOULEVARD

Otázka vhodné lokality je pro nás natolik primární a určující, že vyhledáváme pouze TOP lokality, o kterých jsme naprosto přesvědčeni. Všeobecně pro naše nové provozovny hledáme vhodné prostory s vysokou průchodností. Lákavé jsou pro nás prostory v komerčních centrech, domech, prostranstvích vhodných pro výstavbu samostatně stojící Bageterie Boulevard nebo pozemky hodící se pro realizaci BB Drive. Jsme schopni převzít i stávající provozovny /nejen gastro provoz/.

TYPY FRANCHISOVÝCH PROVOZOVEN BB

HIGH STREET

Kamenná provozovna, tzv. vlajková loď Bageterie Boulevard. Nachází se na prestižním a pulzujícím místě, ideálně v centru města a umožňuje prezentovat koncept v celé jeho šíři. Provozovny jsou často rohové, přízemní nebo patrové, s velkými výlohami s velkým důrazem na náročný interiér a možností umístění předzahrádky. Výměra 100 – 500 m², průchodnost kolemjdoucích 15.000 / den.
FOOD COURT

jednotky jsou umístěny v obchodních centrech. Pokud to dispozice umožňuje, preferujeme jako součást jednotky i vestavěné lobby, kde můžeme zákazníkovi prezentovat pro koncept typické interiérové prvky, hudbu a vytvořit příjemnou a klidnou atmosféru. V ostatních případech zákazníci využívají společného lobby obchodního centra. Výměra pro výstavbu food court jednotky je minimálně 50 m2. Návštěvnost obchodního centra 15.000 / den.
EXPRESS WINDOW

Jednotky jsou umístěny v lokalitách s velmi vysokou průchodností, kde většina transakcí je formou odnosu s sebou. Jsou provozovány na malé výměře 30–80 m2, v sezoně bývá jejich součástí předzahrádka s příjemným sezením a obsluhou. Průchodnost kolemjdoucích 10.000 / den.

OUTDOOR SHOPPING MALL

Jednotky jsou umístěny v obchodních centrech, jejichž dispozice umožňuje přímý vstup z venkovního prostředí a navazuje na přilehlé parkovací plochy. Jejich součástí je prostorné vlastní lobby, případně předzahrádka. V některých případech je možné rozšířit provozovnu o výdej do auta – drive thru. Potřebná výměra je 100 – 350 m2.

DRIVE

Samostatná restaurace postavená na okraji měst u příjezdové hlavní komunikace nebo jako součástí čerpací stanice či jiného stávajícího objektu, nabízející prodej formou Drive Thru nebo příjemné posezení v  pumpy nebo jiného stávajícího objektu. Nabízí formu prodeje Drive Thru nebo s možností využití sezení v lobby.
Výměra pozemku min. 2.500 m2, průjezdnost min. 20 000 aut denně, dostatečné inženýrské sítě.

 

INVESTICE DO OTEVŘENÍ PROVOZOVNY BB

POČÁTEČNÍ INVESTICE

  • Finanční prostředky – min. 5.000.000,– Kč

ZÁKLADNÍ POPLATKY

  • Vstupní poplatek – 15.000 EUR
  • Licenční poplatky – 8%

 

KONTAKTNÍ OSOBA PRO ZÁJEMCE O LICENCI BAGETERIE BOULEVARD

Markéta Krejčíková

Franšízový manažer

mkrejcikova@bb.cz

www.bb.cz

tel: +420 724 584 261

 

NEBO POŠLETE SVŮJ DOTAZ K FRANCHISINGOVÉ NABÍDCE BAGETERIE BOULEVARD

Jméno

E-mail

Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

Franchisa

Doplňující informace

 

Napsali jsme o zakladateli Bageterie Boulevard a Crocodille sendwiches, Petru Cichoňovi – přečtete si velmi zajímavý článek o tom, jak se rodí úspěšný podnikatel (ze studentské brigády v „hladovém okně“…)

……………………………….

Shromažďujeme a zasíláme Vám aktuality z oboru franchising a podnikání. Chcete koupit franšízu, hledáte vhodný podnikatelský záměr? Od nás získáte zaručené nápady na podnikání i návody jak podnikat a jak začít podnikat s franchisou víme nejlépe...

Facebook_Top_Franchising

 

Chcete být zařazeni do REGISTRU KANDIDÁTŮ - zájemců o podnikání formou franchisingu a chcete být podrobněji informováni o franchisách i konkrétních nabídkách? Registrujte se zde a my Vás budeme dle Vašich požadavků informovat o toma, jaké jsou aktuální podnikatelské příležitosti ve franchisingu - která franchisa v ČR hledá partnera pro dlouhodobou spolupráci dle Vašich požadavků.

Sledujte náš KATALOG FRANCHIS, kde je aktuální nabídka franchis a kde naleznete odpovědi na otázky ohledně konkrétních franchisignových konceptů. Pokud Vás budou zajímat další podrobnosti, nebo Vás zaujme konkrétní franchisa a měli byste zájem o schůzku se zástupcem dané franchisyNEVÁHEJTE NÁS KDYKOLIV KONTAKTOVAT, JSME TADY PRO VÁS!

 

Franchising – odkazy, které se Vám mohou hodit…

Přemýšlíte, v čem podnikat? Napadlo Vás, že franchising nabízí zajímavé možnosti podnikání? Lámete si hlavu a nevíte, jak začít podnikat s konkrétní franchisou? Pomůžeme Vám! 

Pokud se o franchisové podnikání zajímáte, ale nemáte úplně jasno v tom, jaké má franchising výhody či nevýhody, přečtete si tento článek. Anebo pořád tápete ve franchisingové hantýrce? Připravili jsme pro Vás krátký příspěvek, kde Vám ve franchisingové terminologii uděláme jasno. Nebo již nákup franšízy delší dobu zvažujete, ale chtěli byste vědět, na co si dát pozor či nač se připravit?

V záložce „články“ naleznete veškeré odpovědi na různé otázky v jednotlivých příspěvcích, avšak pokud na našem webu odpověď  na Váš dotaz nenajdete, velmi rádi Vám odpovíme osobně – neváhejte nás kontaktovat s jakýmikoli otázkami či připomínkami! Jsme tady pro Vás.