Franchising je možná ideálním řešením právě pro vás!

Chtěli byste začít podnikat, ale chybí Vám dobrý nápad? Nevíte, jak se dá začít podnikat snadno a rychle? Nebo máte svůj zajímavý podnikatelský záměr a chtěli byste jej „poslat do světa“?

 

Nenenchte si ujít zítřejší výroční konferenci FRANCHISING FORUM 2015

Možná se i vám otevřou nové podnikatelské obzory, jako mnoha návštěvníkům minulých ročníků, kteří jsou dnes spokojenými franchisanty různých konceptů, nebo dokonce vyvinuli svůj vlastní koncept a jsou majiteli úspěšné franchisy. 

 

Franchising je totiž příležitostí takřka pro každého, kdo má chuť vrhnout se do podnikání. Tak přijďte načerpat zajímavé informace a třeba nalézt novou podnikatelskou příležitost.

 

Konference o franchisingu a podnikání FRANCHISING FORUM Praha

  

Organizátorem FRANCHISING FORA je Česká asociace franchisingu (ČAF)

ČAF je nezisková profesní organizace sdružující na národní úrovni poskytovatele franchisingu – franchisory a odborníky z oblasti práva a poradenství zaměřující se na problematiku franchisingu. ČAF vznikla v roce 1993 a jejími členy jsou jak velké a známé mezinárodní značky, tak i menší tuzemské franchisové systémy. Jako jediná organizace v České republice je členem Evropské franchisové federace (EFF) a Světové franchisové rady (WFC).

 

KOMUNIKACE JE ZÁKLAD NEJEN PRO FRACHISING

Není pochyb o tom, že komunikace je základem každého podnikání, franchising nevyjímaje. A tomuto tématu bude zasvěceno také Franchising forum 2015, kde se specifika komunikace v byznysu pod zavedenou značkou budou rozebírat z různých úhlů pohledů, dozvíte se, jaké jsou rozdílnosti komunikace v běžném a franchisovém podnikání a nejen to….

 

ZRZAVEC - ODEBÍREJTE NÁŠ NEWSLETTERNa konferenci bude své působení prezentovat řada českých i mezinárodních franchisových konceptů. Informacemi nabitý program bude probíhat ve dvou panelových diskusích zaměřených na mnoho nejrůznější témata – zde máte k dispozici podrobný program k nahlédnutí.

 

Kdo na konferenci přednáší a co dalšího se její účastníci dovědí?

Jako každý rok se této jedinečné franchisingové akce zúčastní odborní poradci, členové asociace, ale také odborníci z oborů dotýkajících se franchisingu z různých stran.

 

Franchising fora 2015 se zúčastní například zástupce německé franchisové asociace, který představí potenciál německého franchisového trhu a zaměří se na interní komunikace ve franchisingové síti. Konference je organizována za podpory Česko-německé obchodní průmyslové komory, její zástupce se zaměří na interkulturní komunikaci v obchodním vztahu.

 

V jednotlivých přednáškových blocích se bude hovořit o moderních trendech on-line marketingu, o využití sociálních sítí, pokrokových technologiích nebo informačních systémech, které se nabízí k využití také ve franchisovém podnikání. Trendy moderní doby jsou výzvou pro každé podnikatelské odvětví, proto aplikaci těchto trendů není radno podceňovat ani ve franchisingu, kterému je dynamika vlastní.

 

V rámci FRANCHISING FORA se koná praktický workshop na téma Vyjednávání franchisové smlouvy, který povedou advokátky paní Martina Parusová Zímová z Kocián Šolc Balaštík a paní Halka Pavlíková z Noerr – do programu je nutno se předem registrovat.

 

Na konferenci bude přestavena nová aktivita asociace, a to organizace prvního ročníku prestižní soutěže Franchisa roku.

 

Letošní FRANCHISING FORUM tedy slibuje velmi rozmanitý program, proto jsme si jisti, že si i letos odnesete mnoho cenných rad, podnikatelských invencí a věříme, že  zítra mnozí podnikání chtiví jedinci naleznou svou novou podnikatelskou příležitost ve franchisingu. V průběhu konference bude totiž možné navštívit stolky prezentujících franchisových konceptů, poradců a firem, které se franchisingu věnují.

 

Kde najdou zájemci program konference a kde se mohou zaregistrovat?

Aktuální program FRANCHISING FORUM 2015 je zveřejněn na webových stránkách asociace ZDE,  kde je možné se také zaregistrovat.

 

FRANŠÍZA AKCE - franchising forum 2015