Franchisa-Amazing-Jewelry-31V pondělí 30.01.2017  se setká majitel dánské franšízy Amazing Jewerly se zájemci o lince v Praze!

Mimořádná příležitost pro zájemce o dánský  franchisový systém  zabývající se prodejem šperků za ceny přijatelné pro širokou veřejnost, AMAZING Jewelry. V pondělí 30.1. totiž přijede do Prahy majitel konceptu, Jesper Nielsen, který bude jednat s potenciálními zájemci o master-franchisovou a nebo franchisové licence pro Českou a Slovenskou republiku.

Chcete se dovědět více o této podnikatelské příležitosti? Zašlete svůj požadavek na schůzku formou přihlášky společnosti AVEX systems do 28.01.2017.

Místo konání prezentace tohoto konceptu a jednání se zájemci o AMAZING Jewelry: Hotel Hilton, Pobřežní 1, 186 00 Praha 8-Florenc v době od 12 do 18 hodin.

Přestože historie tohoto unikátního a atraktivního franchisového konceptu z Dánska je relativně krátká, praktické zkušenosti jeho zakladatele Jaspera Nielsena v oblasti obchodu se šperky jsou mnoholeté: Již od roku 2003 je totiž v této oblasti podnikání významným hráčem ve světovém měřítku. Byl spoluzakladatelem a dodavatelem světoznámé značky Pandora.

Vize nově vzniklé  společnosti Amazing Jewelry je docela jednoduchá:

franchisa-amazing-jewelry-4 – Vytvořit globální cenovou revoluci v oblasti prodeje šperků! Snížením nadstandartních doprovodných nákladů při prodeji tohoto zboží a vynecháním veškerých prostředníků dosáhnout cen o 60-70% nižších než má dnešní konkurence na trhu.

– Nabídnout vysoce kvalitní, moderní i klasické zlaté, stříbrné a diamantové šperky za ceny od 10 do 100 EUR.

– Využít chybějící nabídku šperků pro širokou skupinu zákazníků, které si drahé šperky nemohou nebo nechtějí dovolit.

– Realizovat výnosy velkým prodejním objemem při nízkých nákladech a nízkých cenách tak, jak se to daří např. módním gigantům v oblasti prodeje odívání v sítích H&M nebo ZARA.

Pro Českou a Slovenskou republiku hledá tento atraktivní franchisor partnera, který by značku Amazing Jewelry  rozvíjel v příštích letech zejména v nákupních centrech a na frekventovaných prodejních zónách, které zaručují bezprostřední blízkost se zákazníkem. Master-franchisant bude mít od počátku za sebou profesionálního partnera a atraktivní značku, která má obrovskou potenciální šanci rozvoje i na českém a slovenském trhu.

Kontaktní osoba pro zájemce o franchisovou licenci Amazing Jewelry

Ing. Aleš Tulpa ales.tulpa@avexsystems.eu www.avexsystems.cz +420 724 007 505

Pokud chcete podnikat v oblasti kadeřnictví, vyplňte krátký formulář a my se Vám ozveme.

    Jméno

    E-mail

    Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

    Franchisa

    Doplňující informace