Master franchisový partner pro Českou a Slovenskou republiku, který provozuje čistírny pressto od roku 2017, nabízí:

 

  • PRODEJ MASTER LICENCE (svou činnost musí ukončit z rodinných důvodů)
  • PRODEJ DVOU VLASTNÍCH PROVOZOVEN v Praze – Malešicích a Jinonicích (Waltrovka).

 

Master franchisový partner zájemcům dále nabízí:

 

  • Předání možnosti uzavřít novou nájemní smlouvu na velmi dobrou provozovnu v novém nákupním centru v Praze – otevření jaro – léto 2020.
  • Předání možnosti uzavřít novou nájemní smlouvu na velmi dobrou provozovnu v novém nákupním centru v Praze: Stromovka ihned a v OC Bořislavka v listopadu 2020.

 

Master franchisant poskytne nejen celý tzv. Franchisový balík pro přípravu a otevření dalších provozoven, vč. zaškolení, IT-systému, marketingové strategie, webových stránek, business plánů, aj. praxí prověřené a získané informace, ale i dočasnou podporu pro nového master-franchisanta a své zkušenosti z provozu konceptu pressto v posledních letech.

 

Pokud vás nabídka společnosti AVEX systems, týkající možnosti stát se master franchisovým partnerem konceptu pressto, zaujala, neváhejte…

Tato nabídka je časově omezená jen do 29.02.2020!

 

Mezinárodní franchisový řetězec pressto založený v r. 1994 v Madridu je světovým lídrem v oblasti čistírenských služeb.

 

Působí na 5 kontinentech a ve 27 zemích, kde provozuje 42 vlastních a 520 franchisových čistíren. Tento franchisový systém je tedy v praxi velmi dobře prověřen a vyzkoušen.

 

Pressto nabízí ve srovnání s konkurencí na českém a slovenském trhu největší nabídku různých služeb. Kromě čištění, praní a žehlení oděvů, poskytuje zákazníkům čištění peří, kufrů, obuvi, různých tašek a kabelek, golfových bagů, kůží všeho druhu, dětských kočárků, koberců a helem. A to vše za velmi příznivé ceny.

Franchisový systém pressto je v ČR a na Slovensku exkluzivně zastoupen společností AVEX systems, která zprostředkuje jednání o převzetí této velmi zajímavé franchisy.

 

Pro více informací kontaktujte společnost AVEX systems:

Ing. Aleš Tulpa

email:ales.tulpa@avexsystems.eu

 

Bližší informace o konceptu pressto získate také na webu společnosti AVEX systems: www.avexsystems.cz nebo webu společnosti PRESSTO: www.presstocistirna.cz.