Společnost AVEX systems s.r.o. se zaměřuje na poradenství v oblasti franchisingu a zprostředkování franchisových systémů směrem do České a Slovenské republiky i naopak. AVEX systems pomáhá zahraničním konceptům při vyhledávání vhodných franchisantů a master-franchisantů a poskytuje jim pomoc při etablování a dalším rozvoji systému na místním trhu.

Společnost AVEX systems pomáhá franchisovým systémům při vývoji, realizaci a zdokonalování jejich konceptů. Při přípravě expanze do zahraničí zajišťuje, aby jejich nabídka a tzv. franchisový balík byly dle mezinárodních požadavků a standardů.

Společnost AVEX systems je součástí mezinárodní skupiny franchisových poradců FPI – Franchise Pool International, která je zastoupena ve 26 zemích Evropy i světa. Prostřednictvím FPI vyhledává AVEX systems master-franchisové nebo franchisové partnery pro franchisory z České a Slovenské republiky v zahraničí.

Know-how společnosti je podloženo dlouholetými praktickými zkušenostmi z budování a řízení mezinárodních franchisových systémů a z činnosti mezinárodního franchisového poradce zakladatele společnosti Ing. Aleše Tulpy, který pracoval mnoho let jako generální ředitel v několika velkých nadnárodních koncernech jako např. OBI, QUELLE, Lasselsberger, aj. Ing. Tulpa vyvinul i franchisový koncept, který je nyní na trhu rozvíjen pod označením UNI HOBBY. Za mimořádné úspěchy v oblasti franchisového podnikání byl Ing. Tulpa v roce 2016 zapsán do Knihy osobností OXFORD ENCYCLOPEDIA a Master franchisová konference, kterou pořádá AVEX systems již mnoho let, získala od ČAF cenu Nejlepší akce roku 2016.

A právě nyní přichází s nabídkou třech zajímavých konceptů

LOGISCOOL 

Avex systems

Představuje nový franchisový koncept z Maďarska pro děti od 6 let v oblasti IT, programování a inteligentních počítačových her. Vlastní výuková platforma, speciálně vyvinutý učební plán, zábavná výuka programování.

Rodiče hledají pro své děti ve věku od 6 do 14 let možnosti, které by elimino

valy nebo tlumily negativní vlivy na jejich děti v oblasti brutálních a násilnicky orientovaných computerových her na internetu. Navíc poptávka po zvyšování kvalifikace a znalostí v oblasti IT stoupá celosvětově každoročně o 12%. Logiscool nabízí pro tyto děti velmi kvalitně vyvinutý a propracovaný systém pro tvorbu vlastních počítačových programů a inteligentních her. Po absolvování kurzů logiscool mohou děti vytvářet své vlastní programy, hry, apps a nebo různá videa.

ID design

 Představuje síť prodejen kvalitního nábytku se skandinávským charakterem.

Prodejny IDdesign patřící do velké nadnárodní skupiny nabízí vysoce kvalitní nábytek se skandinávským charakterem v rychle rostoucím středním cenovém segmentu. Velikost prodejen může být již od 500 m2. Sortiment je rozdělen do čtyř stylových skupin, které umožňují uspokojit každého zákazníka, ať již má představy romantické, minimalistické nebo moderní. Na základě zkušeností dvou velmi úspěšných franchisových prodejen v Budapešti lze získané zkušenosti aplikovat i na českém a slovenském trhu.

 

HITIO Gym

HITIO Gym je kombinace mezi tradičním fitness studiem a školou bojového sportu pro celou rodinu.

S ohledem na aktuální situaci ve všech zemích Evropy je tento druh tréninku a franchisový koncept se zaměřením na sebeobranu a bojová umění velmi aktuální a poptávaný ve všech zemích.

Rodiče mohou trénovat společně a ve stejnou dobu se svými dětmi. Nabídka pro členy je velmi flexibilní – fitness společně s bojovými sporty nebo jen oblast posilování různými formami a individuálně zvoleným tréninkem.

Všechny výše uvedené nové franchisové systémy, jakož i celá řada dalších, budou detailně představeny v rámci Master franchsové konference v Praze dne 15.11.2017. V případě zájmu se registrujte na internetových stránkách konference: www.masterkonference.cz.

Shromažďujeme a zasíláme Vám aktuality z oboru franchising a podnikání. Chcete koupit franšízu, hledáte vhodný podnikatelský záměr? Od nás získáte zaručené nápady na podnikání i návody jak podnikat a jak začít podnikat s franchisou víme nejlépe...

Pokud vás některý z uvedených konceptů zaujal, neváhejte a napište nám.

Vyplňte kontaktní formulář a zástupce franchisového konceptu se vám brzy ozve:

  Jméno

  E-mail

  Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

  Franchisa

  Doplňující informace   

  franchising-uvazujes-o-fransize-registruj-se

  Chcete být zařazeni do REGISTRU KANDIDÁTŮ – zájemců o podnikání formou franšízingu a chcete být podrobněji informováni o franšízách i konkrétních nabídkách? Registrujte se zde a my Vás budeme dle Vašich požadavků informovat o tom, jaké jsou aktuální podnikatelské příležitosti ve franšízingu – která franšíza v ČR hledá partnera pro dlouhodobou spolupráci dle Vašich požadavků.

  Sledujte náš KATALOG franšíz, kde je aktuální nabídka franšíz a kde naleznete odpovědi na otázky ohledně konkrétních franšízignových konceptů. Pokud Vás budou zajímat další podrobnosti, nebo Vás zaujme konkrétní franšíza a měli byste zájem o schůzku se zástupcem dané franšízyNEVÁHEJTE NÁS KDYKOLIV KONTAKTOVAT, JSME TADY PRO VÁS!

   

   

  <a href=“http://www.freepik.com/free-photos-vectors/business“>Business vector created by Alekksall – Freepik.com</a>