V rámci šestého ročníku úspěšné Master franchisové konference, která se konala minulý týden v rámci Týdne podnikání v Praze, bylo společností AVEX systems s.r.o. představeno 5 nových, velmi zajímavých konceptů z různých oblastí podnikatelského spektra…

Chcete podnikat a franchising je pro vás jasnou volbou?

Pokud stále ještě nevíte, který koncept je pro Vás ten pravý, zkuste se podívat na pětici nových konceptů nabízených společností AVEX systems!

 

VOODIES_logoVOODIES

rakouský koncept pro milovníky zdravého a kvalitního jídla

VEGAN&FOODIES_rakouská franchisaVOODIES je název složený se slov VEGAN&FOODIES. Nabídka konceptu však není určena pouze pro vegetariány a vegany, ale je určena především pro ty, kteří rádi a dobře jedí a hlavně jim záleží na tom, odkud jídlo pochází, jaké má složení a zda je zdravé.

Nabídka produktů v síti restaurací VOODIES navíc odpovídá současným trendům na všech trzích Evropy a ve vyspělých zemích světa! A to Vaši zákazníci zajisté ocení.

Expanze VOODIES neustále pokračuje a aktuálně má tato rakouská franchisa v hledáčku právě Českou republiku a Slovensko.

 

La Andaluza

síť restaurací se španělskými specialitami včetně světově známých a oblíbených tapas

Franchisový koncept La Andaluza nabízí španělskou kulturu pohostinství a skvělou gastronomie v dalších zemích Evropy.

Svým zákazníkům  budete nabízet vynikající španělskou kuchyni, která je velmi rozmanitá a chutná. Kombinuje jednotlivé ingredience, tvoří perfektní celek a je plná rozmanitých chutí, vůní a barev.

Pro franchisový koncept La Andaluza jsou jeho partneři hlavními reprezentanty. Aktuálně je  připraven na expanzi do dalších zemí včetně České republiky a Slovenska.

Více o konceptu La Andaluza se můžete dozvědět odkazu zde….

 

Creams

retro kavárny z Velká Británie se zaměřením na kvalitní italskou zmrzlinu

Specialitou kaváren Creams je italská zmrzlina – gelato, čerstvě vyráběná a nabízená ve více než 40 příchutích.

V kavárnách z Velké Británie však nenaleznete pouze italskou zmrzlinu, ale také waffle a palačinky vyráběné podle autentických amerických receptů v mnoha variantách, zejména ve sladkých kombinacích.

Creams představuje jedinečný a velmi úspěšný franchisový koncept na anglickém trhu. V současné době expanduje do celé Evropy a jednou z prvních zemí, kde by chtěl tento franchisový systém otevřít své kavárny, je Česká republika a Slovensko.

 

NHance

unikátní a prověřený koncept na čištění všech dřevěných povrchů

NHance_proces obnovy LighspeedNHance Wood Refinishing vyvinul skutečně revoluční, moderní a velmi účinné metody v oblasti čištění a obnovy různých druhů dřevěných povrchů, především pak dřevěných podlah, nábytku, různých druhů skříní, apod.

NHance Vám nabízí nejen praxí prověřený koncept, ale i značné know-how ve formě velmi rozsáhlého franchisového balíku.

O tom, že je NHance prověřený koncept svědčí to, že má přes 500 franchisových partnerů v Severní Americe, Austrálii a na Novém Zélandu.

Více o konceptu NHance se můžete dozvědět v odkazu zde….

 

NAU

největší síť prodejen s brýlemi na italském trhu

NAU nabízí za velmi výhodné ceny skutečně atraktivní, módní a slušivé brýle pro každého. Italský smysl a cit pro módní trendy, vášeň a kreativitu můžete šířit pod značkou NAU.

Díky nejmodernějším technologiím nabízí NAU svým zákazníkům bezkonkurenční kvalitu v oblasti sortimentu, ale také širokou škálu nabízených služeb, záruk a cen.

Značka NAU nabízí franchisovým partnerům a zájemcům o dlouhodobou spolupráci značnou počáteční i průběžnou podporu při jejich podnikání. Aktuálně plánuje další expanzi do všech zemí Evropy formou master-franchisy nebo individuálních licencí.

Více o konceptu NAU se můžete dozvědět odkazu zde….

.

Zaujal Vás některý z konceptů?

Neváhejte a napište nám, master-fanchisant pro ČR a SK může být pro každou značku jen jeden z Vás!

Vyplňte kontaktní formulář a zástupce franchisového konceptu se vám brzy ozve:

  Jméno

  E-mail

  Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

  Franchisa

  Doplňující informace   

  franchising-uvazujes-o-fransize-registruj-se

  Chcete být zařazeni do REGISTRU KANDIDÁTŮ – zájemců o podnikání formou franšízingu a chcete být podrobněji informováni o franšízách i konkrétních nabídkách? Registrujte se zde a my Vás budeme dle Vašich požadavků informovat o tom, jaké jsou aktuální podnikatelské příležitosti ve franšízingu – která franšíza v ČR hledá partnera pro dlouhodobou spolupráci dle Vašich požadavků.

  Sledujte náš KATALOG franšíz, kde je aktuální nabídka franšíz a kde naleznete odpovědi na otázky ohledně konkrétních franšízignových konceptů. Pokud Vás budou zajímat další podrobnosti, nebo Vás zaujme konkrétní franšíza a měli byste zájem o schůzku se zástupcem dané franšízyNEVÁHEJTE NÁS KDYKOLIV KONTAKTOVAT, JSME TADY PRO VÁS!