Máte pilotní průkaz na balon nebo jste pouze využili nabídky některé z balonových společností a let balonem byl pro vás nezapomenutelným zážitkem? A víte, že se pilotováním balonu dá docela dobře živit? Ba co víc… že nyní máte šanci se postavit na vlastní nohy (respektive do koše balonu) a začít podnikat se silným partnerem na palubě?

 

Společnost BALONY.EU, která se létáním balony zabývá již řadu let, nyní nabízí jedinečnou příležitost uzavřít s nimi partnerství a začít s komerčními lety podnikat na bázi franchisingu. Nemusíte šetřit dlouhá léta na to, abyste si pořídili vlastní balon, ale můžete využít zázemí silné balonářské společnosti, která vás světem létání v oblacích provede od A až po Z. S franchisingovým konceptem BALONY.EU si můžete vybrat z několika způsobů spolupráce, od prvních tréninkových hodin vedoucích k pilotnímu průkazu, přes výcvik komerčního létání až po získání franchisové licence pro samostatné podnikání, pod záštitou společnosti s letitou tradicí, s vlastním či pronajatým balonem.

 

I přesto, že společnost BALONY.EU má své sídlo na Moravě, její balony můžete vidět po celé České republice i na Slovensku…

 

„Zájemců o lety balonem je spousta, proto hledáme partnery, abychom byli schopni pokrýt další lokality České republiky, kde nás klienti poptávají stále častěji,“ vysvětluje rozhodnutí začít rozšiřovat tento netradiční způsob podnikání formou franchisingu majitel společnosti, Libor Staňa.

 

 

Aby mohly BALONY.EU vyhovět všem zážitku-chtivým zájemcům v co nejkratším čase, hledají do svých řad franchisanty, kteří by se tomuto bezesporu zajímavému podnikání chtěli věnovat na profesionální úrovní spolu s nimi!

 

Pokud si však říkáte, že investice do koupě balonu a zajištění veškerého výcviku k získání pilotního průkazu je nad vaše finanční možnosti, tak věřte, že se společností BALONY. EU si tyto starosti děláte zbytečně… Náklady na rozjezd podnikání samozřejmě budou, ale ve franchisingu v „běžném rozsahu“. V čem jsou však investice poněkud vyšší, je náročnost časová. Protože, aby mohl pilot začít provozovat komerční lety, a vzít na palubu cestující z řad veřejnosti, musí získat náležitou praxi a odlétat cirka stovku  hodin pod dozorem „garanta“ a pak také sám.

Chcete získat pilotní průkaz na balon?

 

Hledáte pilotní školu, v rámci níž byste si tento průkaz mohli opatřit a mohli začít podnikat?

 .

 Seznamte se blíže se společností BALONY.EU

 

 

S franchisou BALONY.EU nejenže ušetříte finance ve výši 250 000 Kč na získání pilotního průkazu, ale navíc získáte možnost využívat balony této společnosti a možnost přinášet svým klientům nezapomenutelný zážitek, kterým let balonem zajisté je. Díky zvučnému jménu, výborným referencím z řad klientů, i díky celorepublikové propagaci, získáte navázáním spolupráce s BALONY.EU také jejich bohatou klienstkou základnu, kterou byste jako samostatný provozovatel balonu získávali jen stěží.

 

 

Co všechno musíte pro získání pilotního průkazu na balon udělat vy a s čím vám naopak pomohou BALONY.EU?

„U člověka, který nemá pilotní průkaz a zkušenosti, je to běh na dlouhou trať, který reálně trvá cca 2 roky, než bude plnohodnotný franchisant. Financování takového výcviku se však zájemce, který bude chtít skutečně spolupracovat s naším konceptem, obávat nemusí. Pokud s námi uzavře smlouvu o spolupráci, jdou téměř všechny náklady spojené se získáním pilotního průkazu za námi,“ říká Libor Staňa, majitel společnost BALONY.EU a profesionální pilot, k podpoře budoucích franchisantů.

 A co všechno taková příprava pro získání pilotního průkazu na balon zahrnuje?

Než získáte pilotní průkaz na balon, musíte projít teoretickou přípravou v oblastech, z nichž budete dělat zkoušku (tj. meteorologie, navigace, radiokorespondence, stavba balonu, aerostatika a letecké předpisy). Také musíte odlétat výcvik s instruktorem tj. min. 16 hodin a udělat zkoušky na radiooperátora na Českém telekomunikačním úřadu, abyste mohli pracovat s vysílačkou ve vzdušném prostoru. Součástí toho všeho je samozřejmě prověření vašeho zdravotního stavu.

 

Cílem vašeho snažení je zvládnout přezkoušení examinátorem civilního letectví. Poté se stanete pilotem.

Musíte pak odlétat 50 hodin nekomerčně, abyste se mohli stát pilotem pro komerční účely a létat s balonem pro 2-3 osoby. Za dalších 50 hodin letů dosáhnete na balony pro 6 – 7 osob a po 300 hodinách letu můžete pilotovat i ty největší balony.

 

Práce a času to není sice málo, ale řekněte sami, nestojí vám trocha úsilí za splnění vašeho snu?!

 

 

Co vám společnost BALONY.EU nabídne po  získání pilotního průkazu?

„Po našich nových franchisantech nechceme, aby si kupovali vlastní balony. Budou v dané oblasti působit pod našim jménem s našimi balony a přitom budou takoví piloti samostatnými podnikateli. Pod naší značkou budou obsluhovat svou, předem dohodnutou, lokalitu,“ vysvětluje Libor Staňa.

 

Co naopak od vás jako franchisanta budou BALONY.EU požadovat?

Společnost BALONY.EU nepožaduje skladovací prostory na balony. Jediné co jako franchisant musíte vlastnit je terénní auto, které vám bude polepeno reklamou společnosti.

Díky informačnímu systému budete mít nejen zajištěnou klientelu, ale také přehled o všem, co v rámci svého podnikání s BALONY. EU budete potřebovat…

Pokud se stanete franchisantem společnosti BALONY.EU, věřte, že o klientelu se bát nemusíte!

„Vše ohledně letů máme evidováno v informačním sytému, který bude mít franchisant samozřejmě k dispozici. Zde probíhá prodej letenek, plánování letů, rezervace, ale také zde naleznete například dostupnost „náhradních“ pilotů v daný den. Franchisant tak bude mít přehled o všech úkonech ve společnosti,“ vysvětluje výhody informačního systému Libor Staňa. Franchisor zároveň připouští, že šikovný franchisant si může najít nebo vyškolit další piloty, kteří mu v budoucnu budou pomáhat obsluhovat větší klientelu, popřípadě může své podnikání rozšířit na další lokality a tím své podnikání posunout ještě o krůček dál.

Jak velkou lokalitu bude mít franchisant ve své působnosti a bude mít startovací plochu?

„O startovací místa nemáme nouzi. Máme jich cca sto. Navíc máme s majiteli těchto pozemků uzavřeny písemné souhlasy o využívání těchto ploch. Není však problém ve spolupráci s franchisantem nalézt nová startovací místa. Franchisant pak bude mít územní exklusivitu na kraj,“ říká Libor Staňa.

 

 Zajímavá podnikatelská příležitost, že ano?

 

Věřte, že pokud Vás létání fascinuje, nyní před Vámi stojí šance, jak ze svého povolání udělat koníčka nebo naopak, z koníčka příjemné povolání 🙂

 

S franchisou BALONY.EU můžete vzlétnout do oblak a dotknout se tak podnikatelského nebe… 

Spoluprací získáte letecký průkaz na balon, možnost létat pod prověřenou značkou, budete mít k dispozici propracovaný informační systém, díky nemuž budete vědět o všem, co se ve společnosti děje, a hlavně získáte promyšlenou marketingovou podporu a s ní spojený příliv klientů!

Možností, jak se připojit k franchise BALONY.EU je vícero. 

Chcete znát konkrétní podmínky a možnosti spolupráce?

 

Neváhejte a pište, Vaše dotazy rádi zodpovíme: 

 

  Jméno

  E-mail

  Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

  Franchisa

  Doplňující informace   


   

  franchising-uvazujes-o-fransize-registruj-se

  Chcete být zařazeni do REGISTRU KANDIDÁTŮ – zájemců o podnikání formou franchiszingu a chcete být podrobněji informováni o franchiszách i konkrétních nabídkách? Registrujte se zde a my Vás budeme dle Vašich požadavků informovat o tom, jaké jsou aktuální podnikatelské příležitosti ve franchiszingu – která franchisza v ČR hledá partnera pro dlouhodobou spolupráci dle Vašich požadavků.

  Sledujte náš KATALOG franchisz, kde je aktuální nabídka franchisz a kde naleznete odpovědi na otázky ohledně konkrétních franchiszignových konceptů. Pokud Vás budou zajímat další podrobnosti, nebo Vás zaujme konkrétní franchisza a měli byste zájem o schůzku se zástupcem dané franchiszyNEVÁHEJTE NÁS KDYKOLIV KONTAKTOVAT, JSME TADY PRO VÁS!