Vzdělávání je klíčovou oblastí výchovy našich dětí. I přes všechny usilovné snahy pedagogů se náš státní vzdělávací systém nedaří pozvednout na vyšší úroveň. Výuka na školách probíhá i nadále frontálním systémem, který soustřeďuje veškerou energii na výklad učiva a biflování.

 

V Brick by Brick berou tento fakt jako výzvu. Jejich snahou je vnést nový pohled na výuku dětí.

 

Koncept Brick by Brick je jedinečným systémem takzvaného „edutainmentu“, tedy spojení výuky a zábavy.

I když se to na první pohled může zdát, Brick by Brick není pouze hra s Lego kostkami, ani běžný odpolední kroužek pro děti.

 

„Koncept Brick by Brick je ucelený koncept, kde se děti zábavnou formou obeznámí s jednotlivými prvky STEM výuky (z anglického Science, Technology, Engineering a Mathematics), tedy s tolik nepopulárními předměty regulérní školní výuky za použití nástroje, který děti přímo milují – Lego. Tento koncept tím odpovídá na klíčovou otázku dnešního vzdělávání. Jak přimět děti, aby se více zajímaly o technologické obory,“ vysvětluje podstatu konceptu Braňo Peľak, Branch Manager konceptu.

Objevovat nové věci je pro děti přirozené…

 

Možnosti k přezkoumávání novosti se z dětských životů postupně vytrácejí. Místo toho, aby se honily venku, koukají na YouTube. Místo toho, aby zkoušely a objevovaly, pouze přijímají a tradiční školní výuka to nereflektuje.

 

Brick by Brick přináší dětem možnost objevovat, zkoumat, tvořit, získávat reálné poznatky a rozvíjet představivost…

 

Na hodině Brick by Brick se kupříkladu naučí o dostředivé síle a vyzkouší si ji v praxi po tom, co si postaví kolotoč. Nebo se dozví, jak funguje takzvaný otočný most, kde se nachází a proč je užitečný. To je také jeden z modelů, který si děti v rámci Brick by Brick výuky postaví.

 

Kde všude lze myšlenku konceptu Brick by Brick využít?

 

Brick by Brick se dá vyučovat jak ve školách, tak i ve vlastním centru či ve spolupráci s jinými centry. Různé modifikace zahrnují výuku pro děti předškolního věku, školního věku, práci s Lego Mindstorm v kurzu „Mladý robotik“ nebo také „Movie Making“. Brick by Brick se dá využít i jako náplň táborů nebo narozeninových oslav.

 

Brick by Brick svým franšízantům nabízí komplexní know-how…

 

 Jako franšízant dostanete vypracovanou metodiku v českém jazyce, profesionální vyškolení, marketingovou podporu a rady ostatních partnerů, kteří v tomhle konceptu úspěšně podnikají již několik let. Brick by Brick navíc poskytuje téměř bezkonkurenční prostředí a unikátní produkt, se kterým není těžké se prosadit a řadí se mezi levnější franšízy.

Pokud uvažujete o franšíze, která má společenský smysl, je úspěšná a chcete se ji naplno věnovat, jděte do Brick by Brick.

 

Momentálně Brick by Brick hledá partnery pro Prahu a Brno a další zatím neobsazené regiony v České republice.

 

Pokud Vás možnost spolupráce s Brick by Brick zaujala, neváhejte a kontaktujte nás. Vaše dotazy rádi předáme zástupcům společnosti.

 

    Jméno

    E-mail

    Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

    Franchisa

    Doplňující informace