Nedostatek kvalifikovaných lidí a velká poptávka po nich ze strany firem přispívá k napjaté atmosféře na trhu práce. Pro všechny společnosti je aktuálně velmi důležité pečovat o firemní atmosféru, k čemuž podstatnou měrou přispívají právě teambuildingové aktivity.

 

S americkým konceptem Bricks 4 Biz cílí na firemní klientelu

Franšízový koncept Bricks 4 Kidz pružně zareagoval na situaci a rozhodl se rozšířit své pole působnosti na firemní teambuildingy v době, kdy je (více než jindy) potřebné udržet si ve firmách motivované zaměstnance..

Nabídka aktivit Bricks 4 Kidz se proto rozšířila o  teambuildingy Bricks 4 Biz.

 

A co vlastně teambuildingy Bricks 4 Biz představují a komu jsou určeny?

Teambuildingy Bricks 4 Biz jsou určeny primárně firmám, ale mohou je využívat jakékoliv jiné skupiny dospělých lidí, u kterých je důležité, aby spolu efektivně komunikovali a přinášeli nejen pracovní výsledky.

Teambuildingy Bricks 4 Biz představují 3-4 hodinové workshopy pro skupinu lidí

Strategické LEGO® hrátky?

„LEGO® kostky jedinečným způsobem podporují kreativní myšlení a pomáhají zaměstnancům vymanit se ze zajetých kolejí tím, že se zaměří na řešení konkrétních problémů a začnou o nich přemýšlet jiným způsobem,“ vysvětluje podstatu teambuildingových „LEGO-akcí“ Bricks 4 Biz Michele Leschová, majitelka franšízy Bricks 4 Kidz.

Jaké rozdíly Michele Leschová vnímá při pořádání akcí pro děti a pro dospělé?

„Dospělí jsou do stavění z kostek stejně nadšení jako děti, protože v každém dospělém jedinci se ukrývá kousek dítěte. Děti se pomocí našich aktivit dozvídají o fungování světa. Dospělí lidé se na našich teambuildingových školeních učí, jak kreativně myslet, spolupracovat, efektivně komunikovat a společně dosahovat skvělých výsledků.“

Kostičky LEGO jsou zábavným nástrojem pro rozvoj kreativního myšlení a spolupráce pro děti i dospělé

 

Pokud by se franšízant rozhodl mít ve své nabídce také teambuildingy Bricks 4 Biz, je potřeba mít pro práci s dospělými speciální lektory?

 „Není potřeba mít speciální lektory. K pořádání teambuildingů Bricks 4 Biz využíváme stávající lektory. Vybraní lektoři, kteří mají pro tuto práci předpoklady, projdou školením, aby se z nich mohli stát facilitátoři teambuildingových školení,“ vysvětluje Michele Leschová výběr lektorů pro pořádání teambuildingů Bricks 4 Biz.

Žádné dvě teambuildingové akce však nejsou stejné. Každý teambuilding připravují v Bricks 4 Kidz na míru klienta dle jeho potřeb.

 

Je to především z toho důvodu, že každá skupina zaměstnanců je jiná a má jiné problémy, které je potřeba identifikovat a podle toho sestavit odpovídající teambuildingový program.

 

Pro jak velké společnosti jsou teambuildingy Bricks 4 Biz určeny? Mohou si je finančně dovolit také menší společnosti?

„Podle našich průzkumů vyhledávají teambuildingové aktivity především velké společnosti, které na to mají rozpočty. My se však cenou snažíme přiblížit i menším firmám,“ říká Michele Leschová k dostupnosti teambuildingů Bricks 4 Biz.

Cílem každé společnosti je mít spokojený a motivovaný pracovní tým, který se nebojí otevřeně komunikovat, kreativně myslet a uvědomovat si své přednosti a slabosti. Motivovaní zaměstnanci mohou navíc ve své práci dosahovat daleko vyšší efektivity a přináší firmě vyšší zisky.

Na teambuildingových školeních Bricks 4 Biz oceňují firmy především hravou formu

Stejně jako děti, i zaměstnanci si s kostičkami LEGO hrají, ale při tom se vzdělávají a rozvíjí se 🙂

 

Zaujala Vás nabídka teambuildingu Bricks 4 Biz a chtěli byste o této aktivitě nebo o práci s dětmi dozvědět více? Neváhejte a kontaktujte nás!

 

O aktivitách Bricks 4 Kidz se můžete více dozvědět také v dalších článcích.

 

  Jméno

  E-mail

  Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

  Franchisa

  Doplňující informace  ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

  franchising-uvazujes-o-fransize-registruj-se

  Chcete být zařazeni do REGISTRU KANDIDÁTŮ – zájemců o podnikání formou franchiszingu a chcete být podrobněji informováni o franchiszách i konkrétních nabídkách? Registrujte se zde a my Vás budeme dle Vašich požadavků informovat o tom, jaké jsou aktuální podnikatelské příležitosti ve franchiszingu – která franchisza v ČR hledá partnera pro dlouhodobou spolupráci dle Vašich požadavků.

  Sledujte náš KATALOG franchisz, kde je aktuální nabídka franchisz a kde naleznete odpovědi na otázky ohledně konkrétních franchiszignových konceptů. Pokud Vás budou zajímat další podrobnosti, nebo Vás zaujme konkrétní franchisza a měli byste zájem o schůzku se zástupcem dané franchiszyNEVÁHEJTE NÁS KDYKOLIV KONTAKTOVAT, JSME TADY PRO VÁS!