O tom, že se OK POINTům na trhu daří, vypovídá nárůst počtu klientů a s ním i rostoucí množství poboček. Broker Consulting a mBank k dnešnímu dni provozují společně 45 poboček OK POINT. Jejich plány na rozšiřování sítě poboček propojující finanční, bankovní a realitní služby jsou ještě velké.

 

Příležitost otevřít si vlastní OK POINT mají lokální podnikatelé, korporátní manažeři či bankéři hledající nové uplatnění „na volné noze“.

Nejúspěšnější franšízanti konceptu OK POINT provozují ne jednu, ale dvě až tři pobočky. Jejich úspěch je inspirací a velkou podnikatelskou motivací pro současné i začínající franšízanty. Budování sítě několika poboček OK POINTů v konkrétní lokalitě vypovídá o tom, že jsou s konceptem finančně-realitních poboček spokojeni nejen klienti, ale také jejich franšízanti.

 

V síti Broker Consulting existuje několik franšízantů, kteří jsou s konceptem ztotožněni a spokojeni natolik, že jim jedna pobočka nestačí. Jako například bratři Aleš a Marek Berbrovi, kteří již úspěšně provozují dva OK POINTy, v Třinci a Frýdku-Místku. Nyní své působení rozšiřují o další, v pořadí třetí, pobočku. Tentokrát otevřeli svůj OK POINT v severomoravské metropoli, Ostravě. Ostrava už sice jeden fungující OK POINT má, avšak ve městě této velikosti je prostoru i obchodních příležitostí pro dvě pobočky propojující finanční, bankovní a realitní služby stále dostatek.

 

Sourozenci Berbrovi patří k nejúspěšnějším franšízantům

Svůj první OK POINT otevřeli na začátku roku 2017 a po dvou a půl letech provozují tři pobočky. Počet provozovatelů, kteří vlastní více než jeden OK POINT, podle slov vedení společnosti, poměrně rychle narůstá. „Celkem tři pobočky má, kromě Berbrových, také franšízantka Jitka Přibylová v Praze. Franšízant Lukáš Kubík provozuje jeden v Ostravě a druhý v Olomouci a Petr Šeremeta provozuje OK POINTy v Ústí nad Labem a v Teplicích,“  dodává Radim Štantejský, manažer projektu OK POINT Broker Consulting, a podotýká, že bratři Berbrovi patří k těm nejúspěšnějším v síti.

 

Úspěch sourozenců Berbrových je o to obdivuhodnější, že neměli předchozí zkušenosti z oblasti financí či realit…

„Už když jsme uvažovali o franšízovém podnikání, s bratrem jsme měli jasnou představu – že chceme vybudovat síť poboček. A právě koncept OK POINT nás nadchnul mimo jiné právě touto možností,“ uvádí Aleš Berbr. „Velmi jsme na konceptu také kvitovali to, že není zaměřen jen na jeden obor, ale nabízí právě kombinaci financí a realit,“ pochvaluje si výhodu rozmanitosti tohoto business modelu druhý z bratrů, Marek.

 

OK POINT se nachází na Hlavní třídě v Ostravě-Porubě v blízkosti Fakultní nemocnice Ostrava a Vysoké školy báňské – Technické univerzity Ostrava se skvělou dopravní dostupností, a to jak vlastní dopravou, tak i městskou. Parkování je možné v okolních ulicích.
Jejich OK POINT je vybaven moderními technologiemi, privátní zónou a vkladovými bankomaty s provozem 24 hodin, 7 dní v týdnu.

Finanční plánování, nízkonákladové bankovnictví a dokonce i realitní služby

…to  jsou oblasti, s nimiž OK POINTy klientům pomohou

 

Lidé, kteří OK POINT navštíví, si mohou sjednat produkty a služby různých bank i pojišťoven anebo řešit realitní služby, aniž by museli navštěvovat několik různých filiálek. OK POINT představuje unikátní místo, jehož cílem je usnadnit klientům život a ulehčit jim orientaci v nepřeberném a nepřehledném množství nabízených služeb.

Nejpodstatnější výhodou pro klienta je možnost sjednat si produkt nebo službu na míru v rámci aktuální nabídky finančních institucí, a to za nejvýhodnějších podmínek na trhu.

 

Díky lidskému přístupu ke klientům, kde je prostor prodiskutovat jejich přání a plány, a šíři poskytovaných služeb se OK POINTy staly jedním z nejrychleji rostoucích franšízových konceptů na tuzemském trhu. Z pohledu franšízanta je velkou výhodou relativně nízká vstupní investice, která je mnohonásobně nižší, než například u populárních franšíz z oblasti gastronomie a srovnatelná s realitními franšízami bez finančních služeb.

 

OK POINT představuje příležitost zejména pro stávající úspěšné podnikatele či vrcholové manažery z korporací, kteří přemýšlí nad novou kariérou.

 

Příležitosti pro otevření OK POINTu, z hlediska dlouhodobého strategického rozvoje, jsou nyní ve městech Praha, Příbram, Hodonín, Břeclav, Chrudim, Žďár nad Sázavou, Havířov, Čáslav, Kutná Hora, Třebíč, Tábor, Písek, Klatovy, Rokycany, Rakovník, Cheb, Aš, Kadaň a Vsetín.

Chtěli byste si otevřít OK POINT v jiném městě?

Máte zájem o bližší informace o tomto franšízovém konceptu?

Napište nám:

    Jméno

    E-mail

    Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

    Franchisa

    Doplňující informace