Chcete mít svou franchisu pod kontrolou? Franchise & Retail Academy a poradenská kancelář RNDr. Jiřího Lošťáka pořádá specializované školení Controlling a informační systém pro franchising v rámci jejich „Školy franchisingu“.

školení controlling pro franchising

Co se na školení  controlling a informační systém pro franchising dozvíte?

  • controlling jako základ péče o franchisanta
  • základní ekonomické ukazatele franchisového konceptu
  • management a informace
  • informační systém franchisového koncepu
  • komunikace ve franchisové síti
  • setkání franchisantů, soutěžení
  • praktické příklady řešení informačního systému

Lektoři, přednášející, konzultanti

Hlavním přednášejícím je doc.Ing. Lenka Turnerová, CSc.
Lenka Turnerová absolvovala Vysokou školu ekonomickou. V roce 2000 dosáhla titulu docent. Působila jako rektorka a prorektorka na dvou soukromých vysokých školách. Jejím hlavním oborem je mezinárodní obchod a franchising. V současné době je vedoucí katedry franchisingu a marketingu na VŠH v Praze. Problematice franchisingu se věnuje od roku 1991, jako první v české republice zorganizovala Konferenci pro rozvoj franchisingu. Franchisingu věnuje rovněž podstatnou část své publikační činnosti, vede semináře s touto tematikou a rovněž poskytuje poradenské služby v této oblasti.

newsletter TF

Další přednášející:

Mgr. Michal Hejsek vystudovaný pedagog,ve vzdělávání a aktivním obchodě působí od r. 1997. Je autorem úspěšných publikací určených pro prodejní sítě, neziskové organizace i významné finanční instituce.

• Hynek Pášma, Smartsoftware

 Přihlášky

Přihlásit se můžete na email: krajcajiri@seznam.cz případně na telefon +420 603 203 828
Uzávěrka přihlášek je 3. 12. 2014. Cena pro jednoho účastníka je 6.900 Kč. Pro dalšího účastníka z téže firmy je cena 1900 Kč Počet míst je omezen! K dispozici jsou poslední 3 místa.

Školení proběhne ve čtvrtek 4.12. 2014 v prostorách Image Office, Krakovská 9, Praha od 9 hodin ukončení je plánováno na 16.00 hod. Po skončení výuky bude prostor ke konzultacím.
Organizátor:

Franchise & Retail Academy, Ing. Jiři Krajča – Project Manager, Lhotská 2202,
193 00 Praha 9, tel.: +420 603 203 828,
www.franchising-academy.cz,

Organizátor si vyhrazuje právo na změny v programu.