Síť realitních kanceláří CENTURY 21 po změnách ve vlastnické a manažerské struktuře v roce 2014 zahájila v tomto roce novou éru své existence na území České republiky.

franšíza realitní kanceláře Centrury 21 hledá partnery

Během prvního roku krom konsolidačních opatření a zavedení novinek na český trh, jako je například home staging či unikátní trénink dovedností manažerů a makléřů, nastavila CENTURY 21 pod vedením generálního ředitele Ing. Lubomíra Milka také opatření pro svůj další růst.

[quote] „Naše smělé plány na expanzi v České republice se neopírají o prvoplánově masivní rozšiřování sítě franšízantů za každou cenu. Nejde nám o rychlý vzestup, po kterém obvykle přichází ještě rychlejší pád. Naším cílem je dosáhnout na českém realitním trhu pozice jedničky, která nám společně s našimi stávajícími i novými franšízanty pomůže kultivovat český trh zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí. K tomu jsme v tomto roce zahájili řadu akvizičních aktivit a hodláme v nich konzistentně pokračovat. Věříme ve smysl námi poskytovaných služeb a přejeme si, aby se naše síť rozrůstala o partnery, kteří mají zájem nejen na bezpochyby lukrativním realitním trhu osobně uspět, ale také poskytovat svým klientům hodnotné služby tak, jak je tomu zejména v rozvinutých trzích, kde CENTURY 21 působí, zvykem.“ dodává k expanzi obchodní ředitel Ing. Jiří Hruška.[/quote]

franšíza reality Century 21 - světová jednička

Zástupci společnosti CENTURY 21 jsou tak připraveni jednat se zájemci o licenci k provozování franšízy CENTURY 21 ať již z řad stávajících lokálních realitních kanceláří či z řad potenciálních start-up zájemců. V případě zájmu o více informací navštivte katalog franchis nebo kontaktujte zástupce CENTURY 21 na expanze@century21.cz nebo vyplňte webový formulář.

Pošlete svůj dotaz na franšízu:

  Jméno

  E-mail

  Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

  Franchisa

  Doplňující informace   

  Chcete být zařazeni do REGISTRU KANDIDÁTŮ – zájemců o podnikání formou franšízingu a chcete být podrobněji informováni o franšízách i konkrétních nabídkách? Registrujte se zde a my Vás budeme dle Vašich požadavků informovat o tom, jaké aktuální podnikatelské příležitosti franšízing nabízí – která franšíza v ČR hledá partnera pro dlouhodobou spolupráci dle Vašich požadavků.

   

  Sledujte náš KATALOG FRANŠÍZ, kde je aktuální nabídka franchis a kde naleznete odpovědi na otázky ohledně konkrétních franchisignových konceptů. Pokud Vás budou zajímat další podrobnosti, nebo Vás zaujme konkrétní franchisa a měli byste zájem o schůzku se zástupcem dané franchisy, NEVÁHEJTE NÁS KDYKOLIV KONTAKTOVAT, JSME TADY PRO VÁS!Podnikání s franšízou má smysl i jistoty