CENTURY 21 přichází s novým webem pro zájemce o spolupráci. Nové webové stránky přináší potenciálním zájemcům o franšízu informace přehledně a tzv. na pár kliknutí….

 

Přesvědčte se o tom i Vy na www.zlatafransiza.cz

 

 

A co vedlo CENTURY 21 ke spuštění webu Zlatá franšíza?

„Chtěli jsme zájemcům o franšízové podnikání v realitách nabídnout přehlednou strukturovanou prezentaci našeho konceptu. Šlo o to stručně a přehledně popsat, v čem podpora a význam naší sítě pro franšízanta spočívá. A také zájemcům o franšízu nabídnout co nejjednodušší způsob kontaktu s námi prostřednictvím kontaktního formuláře a umožnit jim tak získat od nás další zajímavé informace,“ vysvětluje důvod spuštění informačního webu obchodní ředitel Jiří Hruška.

 

Co jako zájemce o franšízu na webu Zlatá franšíza naleznete?

 

1) Pokud Vás zajímá, jakou podporu Vám CENTURY 21 nabízí, odpovědi na své otázky naleznete v záložce Podpora.

 

 

Pokud nějakou informaci na stránkách nenaleznete, obraťte se přímo na zástupce společnosti CENTURY 21…

 

Učiňte tak prostřednictvím kontaktního formuláře. V CENTURY 21 – Vaše dotazy rádi zodpovědí!

 

2) CENTURY 21 Vám nabízí nejen podporu, ale také vzdělání

 

Začátečníci v oboru realit se tak nemusí bát, že ve svém podnikání pohoří z důvodu nedostatku znalostí v tomto zajímavém oboru….

 

3) Na stránkách se také můžete inspirovat příběhy stávajících franšízantů

 

Na stránkách naleznete příběhy těch, kteří již měli před započetím spolupráce s CENTURY 21 se světem realit zkušenosti, ale i těch, kteří šli tzv. do neznáma:

 

„Před sedmi lety jsem šel z korporátu do pro mě tehdy neznámého teritoria. Koupil jsem franšízu CENTURY 21 a založil realitní kancelář s filosofií postavenou na etice, kvalitě, svobodě, skvělých lidech a doporučení. Mnozí tenkrát říkali že je to utopie. Dnes jsem moc vděčný všem, kteří nám věřili a podpořili nás tím, že se stali klienty nebo nás doporučili svým blízkým, nebo nás jen podpořili vlídným slovem. Dokázali jsme, že kvalitou a etikou se dostaneme nejen k dobrému pocitu, ale také k úspěchu ve formě tzv. tvrdých čísel. Po loňském čtvrtém místě se letos držíme na místě prvním. Je to krásný důkaz toho že kvalita je správná cesta.“

Mgr. Pavel Berka, majitel kanceláře, CENTURY 21 All Inclusive

 

„Do sítě CENTURY 21 jsem dostala nabídku, když jsem hledala kvalitního a silného partnera pro práci, kterou jsem už vykonávala 10 let. Ani vteřinu jsem nezaváhala a dnes nelituji. Mám v zádech silnou společnost, o kterou se mohu opřít. Věřím této značce, protože jsem poznala na vlastní kůži, že se mohu vždy na někoho obrátit a slib je splněn. A díky CENTURY 21 si mohu plnit své sny. Vynikajícím vzdělávacím systémem a neomezenou možností prezentovat se na veřejnosti, v mediích a na internetu, mám možnost se ve své práci zdokonalovat a také realizovat.“

Milena Zajícová, realitní makléř, CENTURY 21 Style Happy

 

Další příběhy franšízantů naleznete na stránkách Zlatá franšíza….

 

4) A jaké kroky musíte udělat, abyste se mohli stát franšízantem, aneb JAK ZAČÍT?

 

 

Tyto a mnoho dalších informací naleznete právě na stránkách Zlatá franšíza!

 Pokud aktuálně zvažujete podnikání v oboru realit a hledáte potřebné informace, neváhejte a navštivte webové stránky CENTURY 21 „Zlatá franšíza“!

 

Naleznete zde informace, které Vám při Vašem rozhodování budou nápomocny, ty další Vám rádi zodpoví zástupci společnosti CENTURY 21….

 

Pokud se chcete o franšíze CENTURY 21 dozvědět více, kontaktujte nás:

 

  Jméno

  E-mail

  Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

  Franchisa

  Doplňující informace  ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

  franchising-uvazujes-o-fransize-registruj-se

  Chcete být zařazeni do REGISTRU KANDIDÁTŮ – zájemců o podnikání formou franchiszingu a chcete být podrobněji informováni o franchiszách i konkrétních nabídkách? Registrujte se zde a my Vás budeme dle Vašich požadavků informovat o tom, jaké jsou aktuální podnikatelské příležitosti ve franchiszingu – která franchisza v ČR hledá partnera pro dlouhodobou spolupráci dle Vašich požadavků.

  Sledujte náš KATALOG franchisz, kde je aktuální nabídka franchisz a kde naleznete odpovědi na otázky ohledně konkrétních franchiszignových konceptů. Pokud Vás budou zajímat další podrobnosti, nebo Vás zaujme konkrétní franchisza a měli byste zájem o schůzku se zástupcem dané franchiszyNEVÁHEJTE NÁS KDYKOLIV KONTAKTOVAT, JSME TADY PRO VÁS!