V rámci soutěže Franchisa roku, pořádanou Českou asociací franchisingu, udělila porota soutěže také další ceny. Byly tak vyhlášeny ceny za úspěšný zahraniční franchisový koncept a úspěšný  franchisový koncept řízený ženou. Také byla oceněna původní čeká franchisová značka a porotou byl udělen titul mladý franchisor.

Cenu úspěšný zahraniční franchisový koncept obdržel TAB Board.

 

The Alternative Board® (TAB Board) je významná celosvětová organizace, která byla založena v roce v USA. Nyní je provozována již ve 23 zemích světa. Od roku 2014 úspěšně funguje v České republice a na Slovensku. Cílem konceptu TAB Board je podporovat majitele malých a středních firem při jejich strategickém řízení.

„Jsme velmi rádi, že se nám i v tomto složitém a turbulentním roce 2020 dařilo růst a obsazovat další regiony. Díky tomu totiž můžeme podat pomocnou ruku a nabídnout podporu podnikatelům, kteří se ocitli v komplikované situaci a možná poprvé zjistili, že i když mají zaměstnance a kolegy, jsou na své podnikání de facto sami. Právě to je totiž důvod, proč se stávají členy našich boardů,“ říká spolumajitel master-franšízové licence TAB Board pro ČR a SR Petr Škabrada s tím, že od majitelů malých a středních firem opravdu často slyší, že nemají nikoho, s kým se mohou kompetentně poradit i dostatečně podělit o své problémy a výzvy v podnikání. A to je zejména v momentě, kdy musí činit zásadní a správná rozhodnutí a aktivně řešit vzniklé problémy. Ještě více to platí právě v době, kdy se musí vypořádat se současnou krizí, způsobenou COVID.

A komu je TAB Board především určen? Všem podnikatelům, kteří chtějí profesionálně vést svou firmu, jsou otevření a chtějí na svém podnikání neustále pracovat a posouvat ho dál.

 

Úspěšný  franchisový koncept řízený ženou přísluší projektu Systém asistovaného hubnutí, řízený paní Lenkou Náměstkovou.

 

Systém asistovaného hubnutí® je franchisingový koncept odborníků ve světě výživy, nutričních terapeutů, který byl v roce 2006 založen Lenkou Náměstkovou, DiS. Poskytuje služby především v oblasti redukce hmotnosti.

Systém asistovaného hubnutí® je metoda, která využívá k redukci pouze základní potraviny a redukuje hmotnost klientů bez nutnosti sportu! Je to velice důležité pro osoby se změněnou tělesnou schopností pohybu (ZTP), pro klienty před a po operacích, s vysokou nadváhou, ale rovněž pro všechny, kterým sport nepůsobí radost.

Metoda Systém asistovaného hubnutí® dosahuje nadstandartních výsledků zapracováním poznatků z biochemie do praxe. A přitom nejde o dietu v nyní používaném slova smyslu. Klient musí jíst všechny potraviny, nevylučuje ani sacharidové potraviny z jídelníčku, musí jíst správné a ne podhodnocené porce a nemusí cvičit. Terapeut každému klientovi nastaví individuální stravování podle konkrétních podmínek klienta.

 

Mýtus, že se při redukci musí cvičit, jsme překonali na tisících klientů a nejde o nějaké studie na 20 lidech.

 

Lidské tělo umíme opravovat pouze správně načasovaným jídlem, přičemž běžně vracíme krevní tlak a glykemii do normálu. Stejně jako další vychýlené hodnoty krevního obrazu, například kyselinu močovou, cholesterol nebo hodnoty jaterních testů.

Systém asistovaného hubnutí® je ryze český koncept založený na znalostech léčebné výživy. Byly do něho zapracovány poznatky nejen českých, ale i světových vědců v oblasti výživy, psychologie, endokrinologie a také další výsledky výzkumů lidského těla.

 

Ocenění původní čeká franchisová značka patří konceptu Solodoor.

 

SOLODOOR je historicky prvním systémem vyvinutým pro prodej interiérových dveří a zárubní v podmínkách českého a slovenského trhu. Nabízí know-how získané několikaletým úspěšným provozováním vlastních maloobchodních prodejen v České republice i v zahraničí.

 

Využijte silného postavení a známosti značky SOLODOOR, která aktivně využívá jeden z nejstarších známkových fondů.

 

V České republice odkazující na silnou tradici značky SOLO spojené zejména s dřevařskou a sirkařskou výrobou v Sušici. Franchisový koncept prodejen interiérových dveří a zárubní SOLODOOR nabízí jedinečný design prodejen velmi snadno odlišitelný od konkurence. Prodejny mají jednotný vizuální styl vyznačující se zejména komfortní a přehlednou prezentací nabízeného sortimentu. Dlouhodobé významné postavení výrobce interiérových dveří a zárubní SOLODOOR a.s. v první trojici největších výrobců tohoto sortimentu v České republice je zárukou dlouhodobé perspektivy Vašeho podnikání pod silnou značkou.

 

Titulem mladý franchisor byl oceněn koncept Body express.

 

Již od roku 2015 na trhu úspěšně funguje franchisová síť BODY EXPRESS, která přináší zajímavou možnost podnikání pro všechny s pozitivním vztahem ke zdraví, lidskému tělu, ale i k lidem samotným a jejich potřebám v oblasti zdravého životního stylu.

V dnešní uspěchané době každý z nás nejednou řešil otázku nějakého toho přebývajícího kila, bolesti zad ze sedavého zaměstnání či nedostatek času pro pohybové aktivity. Kolik lidí si vlastně může v dnešní době dovolit 3-4x týdně chodit cvičit? A kolik to zabere času? BODY EXPRESS byl vymyšlený přesně pro tyto situace a přináší na trh zdravého životního stylu nejrychlejší způsob jak dostat tělo do kondice, odstranit svalové nerovnováhy či zhubnout. To vše za 20 minut jednou týdně pro všechny věkové kategorie.

Díky podrobně zpracovanému know-how a podpoře ze strany centrály můžete své podnikání provozovat zcela samostatně a mnohem efektivněji než jakékoliv malé individuální studio.