Společnost Tulec Trend je jediná česká firma na trhu, která se zabývá  návrhy, výrobou a prodejem  značkového oblečení a doplňků pro děti. Důraz je kladen především na český a slovenský trh a jeho požadavky.

Firma byla založena v roce 1993 a díky vlastním návrhům  oblečení  a mnoholetým zkušenostem funguje na českém a slovenském trhu již 24 let. Důkazem úspěchu značky Tulec Trend je schopnost reagovat na aktuální trendy v odvětví.

„Za celou dobu fungování značky na trhu, se věci diametrálně změnili. Tyto změny se projevili nejen ve způsobu prodeje a způsobu spolupráce s naší firmou, ale také v návrzích  a sortimentu dětského oblečení a doplňků,“ vysvětluje pan Michal Tulec schopnost značky reagovat na změny na trhu.

 franchisa s českým oblečením pro děti

Máte již vlastní obchod s dětským oblečením a chtěli byste mít ve své nabídce i značku Tulec Trend, pak není nic snazšího než si zřídit tzv. Shop in shop!

Na základě přibývajících dotazů od zájemců o franchisu Tulec Tred, kteří již vlastní obchod provozují, se společnost Tulec Trend rozhodla nabídnout svůj sortiment jakou součást již existující prodejny, tzv. shop in shop.

Za jakých podmínek by mohl být sortiment společnosti Tulec Trend také součástí nabídky vašeho obchodu?

Při rozhodování o vhodnosti prodejny k prodeji shop in shop přihlíží společnost Tulec Trend k následujícím parametrům:

 • vhodnost umístění prodejny;
 • druh sortimentu, který zájemce na své prodejně prodává;
 • dostatečně velký prostor (min 20 m2), který bude vyhrazen pro prezentaci zboží, tak aby bylo jasně zřetelné, že tato část prodejního prostoru je vyhrazena právě značce Tulec Trend.

franchisa s českým oblečením pro děti

Pokud však vlastní prodejnu nemáte a nabídka franchisy Tulec Trend vás zaujala, neváhejte a přidejte se k tomuto lety prověřenému konceptu!

Finanční zátěže se s touto franchisou obávat nemusíte!

Nabídka franchisy společnosti Tulec Trend je výjimečná v minimální finanční zátěži, která je nutná pro otevření i chod prodejny.

„Se vším zájemci o naši franšízu poradíme. Díky dlouholetým zkušenostem je náš systém prodeje optimálně nastaven, tak aby nedocházelo ke zbytečným investicím, které  nejsou z našeho pohledu nutné, a náš partner by toutou investicí zbytečně tratil,“ vysvětluje nízké investiční náklady pan Tulec.

Nižší náklady pro otevření nové prodejny Tulec Trend neznamenají kvalitativně hůře vypadající prodejnu!

Důkazem jsou stávající vlastní či franšízové prodejny konceptu Tulec Trend, jejichž design se vždy setkává s kladným ohlasem. I přesto, že je investice do zařízení prodejny Tulec Trend, ve srovnání s konkurencí, nižší, jsou tyto prodejny designově lépe vypadající.

Tulec Trend vám nabídne nejen lety prověřenou značku dětského oblečení, ale poradí vám také v dalších oblastech:

 „Nový odběratel našeho zboží nemusí mít přesné znalosti o celkovém konceptu prodejny. Nemusí řešit anShromažďujeme a zasíláme Vám aktuality z oboru franchising a podnikání. Chcete koupit franšízu, hledáte vhodný podnikatelský záměr? Od nás získáte zaručené nápady na podnikání i návody jak podnikat a jak začít podnikat s franchisou víme nejlépe...i velikost prostoru, celkový design prodejny, množství zboží v nabídce, způsob reklamy, výrobu podpůrných prostředků k prodeji (např. igelitky, slevové kupóny, věrnostní karty, atd.). S tím vším našim zájemcům pomáháme,“ vysvětluje pan Tulec způsoby podpory poskytované franchisantům.

Také si říkáte, že ve vašem okolí schází prodejna kvalitního dětského oblečení? Nebo již prodejnu s dětským oblečením máte a značka Tulec Trend by mohla obohatit vámi nabízený sortiment zboží?

Nabídněte svým zákazníků lety prověřenou kvalitu dětského oblečení a doplňků a získejte dobrého obchodního partnera v podobě společnosti Tulec Trend!

 A navíc investice do vybudování reprezentativní prodejny bude jistě přívětivá pro váš rozpočet!

 

Máte dotazy, chcete vědět více? Vyplňte, prosím, kontaktní formulář a my se vám brzy ozveme:

  Jméno

  E-mail

  Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

  Franchisa

  Doplňující informace  ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

  franchising-uvazujes-o-fransize-registruj-se

  Chcete být zařazeni do REGISTRU KANDIDÁTŮ – zájemců o podnikání formou franšízingu a chcete být podrobněji informováni o franšízách i konkrétních nabídkách? Registrujte se zde a my Vás budeme dle Vašich požadavků informovat o tom, jaké jsou aktuální podnikatelské příležitosti ve franšízingu – která franšíza v ČR hledá partnera pro dlouhodobou spolupráci dle Vašich požadavků.

  Sledujte náš KATALOG franšíz, kde je aktuální nabídka franšíz a kde naleznete odpovědi na otázky ohledně konkrétních franšízignových konceptů. Pokud Vás budou zajímat další podrobnosti, nebo Vás zaujme konkrétní franšíza a měli byste zájem o schůzku se zástupcem dané franšízyNEVÁHEJTE NÁS KDYKOLIV KONTAKTOVAT, JSME TADY PRO VÁS!