Franšízový koncept SOLODOOR navazuje na silnou tradici značky SOLO, která je proslulá svou letitou dřevařskou a sirkařskou výrobou v Sušici, dalším krokem vzhůru – na český a slovenský trh přivádí historicky první franšízový koncept pro prodej interiérových dveří a zárubní.

franchising dveře zárubně, stavba - bydlení

Franšíza SOLODOOR svým novým partnerům, franšízantům, kteří mají zájem začít podnikat a provozovat vlastní prodejnu dveří a zárubní ve svém městě, poskytuje komplexní a jedinečné know-how, které je prověřeno lety provozu vlastních maloobchodních prodejen SOLODOOR v Čechách i zahraničí. Akciová společnost SOLODOOR patří mezi tři největší české výrobce interiérových dveří a zárubní, což je pro nové franšízanty jakousi nepsanou zárukou perspektivního a úspěšného podnikání se silnou partnerskou základnou „za zády“.

SOLO door - franchising koncept

SOLODOOR aktivně využívá jeden z nejstarších známkových fondů odkazující na silnou tradici značky SOLO

 

Frašníza SOLODOOR nabízí svým franšízantům, pro vytvoření vlastní franšízové pobočky, ucelený a propracovaný podnikatelský koncept na klíč. Za svůj vložený kapitál tak nový franšízant SOLODOOR získá, v rámci tzv. podnikatelského balíčku, ucelené know-how, aktivní podporu silné značky, zařízení prodejny i její vybavení vzorovými dveřmi i zárubněmi, tak, aby prodejna splňovala zaběhnutý a osvědčený standard. Podporu všem franšízantům – při budování provozovny, provozu i řízení – poskytuje zkušený franšízový manažer a také celá síť regionálních obchodních zástupců.

Shromažďujeme a zasíláme Vám aktuality z oboru franchising a podnikání. Chcete koupit franšízu, hledáte vhodný podnikatelský záměr? Od nás získáte zaručené nápady na podnikání i návody jak podnikat a jak začít podnikat s franchisou víme nejlépe...

Ale ani u franšízy SOLODOOR nelétají pečení holubi až do úst…

Franšízant přináší kapitál pro vybudování své vlastní prodejní pobočky pod zaběhnutou „pronajatou“ značkou. Je tedy stále samostatným podnikatelem, jenž se pro to, aby jeho podnikatelské působení přinášelo nějaké ovoce, musí také nějak zasadit.

FRANCHISING BYDLENÍ A STAVBA - SOLODOOR FRANCHISING DVEŘE ZÁRUBNĚ

Franšízové partnerství se SOLODOORem tedy není pouze o vložení kapitálu, či dobré investici, ALE, stejně jako u kterékoliv jiné franšízy, i u SOLODOORU platí pravidlo, že má-li franšíza úspěšně fungovat, musí každý franšízant přiložit ruku k dílu. Takže i franšízant, který nechce doslova „být na place a prodávat dveře, coby prodavač,“ a chce být investorem, se musí aktivně podílet na chodu své prodejny a operativním řízení svého podniku v součinnosti se zkušeným partnerem, franšízorem SOLODOOR.

…Jedině díky proaktivnímu přístupu každého majitele franšízové licence je možné v dlouhodobém horizontu zdárně podnikat, nejen s franšízou SOLODOOR.

Neváhejte tedy využít svou znalost regionu a známost značky SOLODOOR pro úspěšné podnikání! S franšízou SOLODOOR na své podnikání nebudete sami…

V případě, že se chcete dovědět více informací o franšíze SOLODOOR, podívejte se na nabídku spolupráce: tlačítko katalgovový zápis

Pokud Vás tato franchisová podnikatelská příležitost zaujala, neváhejte nás kontaktovat, předáme Váš kontakt zástupci franchisového konceptu, který Vám rád zodpoví všechny vaše dotazy.

Pošlete svůj dotaz na franchisu SOLODOOR:

  Jméno

  E-mail

  Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

  Franchisa

  Doplňující informace  Chcete být zařazeni do REGISTRU KANDIDÁTŮ – zájemců o podnikání formou franchisingu a chcete být podrobněji informováni o franchisách i konkrétních nabídkách? 

  Registrujte se zde a my Vás budeme dle Vašich požadavků informovat o toma, jaké jsou aktuální podnikatelské příležitosti ve franchisingu – která franchisa v ČR hledá partnera pro dlouhodobou spolupráci dle Vašich požadavků.

  Sledujte náš KATALOG FRANCHIS, kde je aktuální nabídka franchis a kde naleznete odpovědi na otázky ohledně konkrétních franchisignových konceptů. Pokud Vás budou zajímat další podrobnosti, nebo Vás zaujme konkrétní franchisa a měli byste zájem o schůzku se zástupcem dané franchisy, NEVÁHEJTE NÁS KDYKOLIV KONTAKTOVAT, JSME TADY PRO VÁS!

  Franchising – odkazy, které se Vám mohou hodit…

  Přemýšlíte v čem podnikat? Napadla Vás už možnost začít podnikat ve franchisingu? Lámete si hlavu a nevíte, jak začít podnikat s konkrétní franchisou? Pomůžeme Vám! 

  Pokud se o franchisové podnikání zajímáte, ale nemáte úplně jasno v tom, jaké má franchising výhody či nevýhody, přečtete si tento příspěvek. Anebo pořád tápete ve franchisingové hantýrce? Připravili jsme pro Vás krátký příspěvek, kde Vám ve franchisingové terminologii uděláme jasno. Nebo již nákup franšízy delší dobu zvažujete, ale chtěli byste vědět, na co si dát pozor či nač se připravit?

   

  V záložce „články“ naleznete veškeré odpovědi na různé otázky v jednotlivých příspěvcích, avšak pokud na našem webu odpověď  na Váš dotaz nenajdete, velmi rádi Vám odpovíme osobně – neváhejte nás kontaktovat s jakýmikoli otázkami či připomínkami! Jsme tady pro Vás.