Společnost BodyBody přichází na trh s novinkou v podobě revoluční fitness služby Home & Office. Vychází tak vstříc časově vytíženým zákazníkům, kterým není v dnešní uspěchané době lhostejná jejich fyzická kondice. Své služby tak posouvá na ještě vyšší úroveň.

Osobní certifikovaný trenér dorazí s revoluční EMS technologií za klientem v dobu, kdy se mu to hodí, až k němu domů, či do jeho kanceláře. Udržet své tělo ve skvělé fyzické kondici tak může opravdu každý.

 

BodyBody nese revoluční myšlenku v podobě časově nejefektivnějšího tréninku pro náročné. Časově vytížení klienti si tak mohou během efektivně strávených 20 minut procvičit až 90 % svalové hmoty. Jak je to možné? Oproti běžným fitness studiím používá koncept BodyBody inovativní přístup. Využívá totiž revoluční EMS technologie a individuální přístup osobního trenéra, který připraví trénink tak, aby vyhovoval všem potřebám zákazníka.

EMS technologie pro vytížené manažery i maminky na mateřské

Osvědčená inovativní technologie EMS funguje na principu cvičení pomocí elektrické stimulace svalů. Tím se výrazně zvyšuje a prohlubuje účinnost cvičení. Na rozdíl od běžného fitness tréninku je při použití EMS technologie možné posilovat všechny hlavní svalové partie zároveň, přičemž impulsy pronikají i do hlouběji umístěných svalů. Tento princip se využívá již desítky let například ve fyzioterapii. V rámci České republiky nabízí BodyBody tyto časově efektivní tréninky již šestým rokem ve 12 privátních studiích.

S technologií EMS procvičíte za pouhých 20 minut až 90 % všech svalů v těle.

Cvičení za tuto dobu nahradí 1,5hodinový klasický trénink. To je skvělá zpráva pro všechny, kdo nemají ani minutu nazbyt – ať už jde o vytížené manažery, nebo třeba maminky, které se věnují péči o děti. Kromě toho, že zákazníci ušetří čas trávený tréninkem, BodyBody jim nyní vychází vstříc také v tom, kde mohou trénovat.

BodyBody přichází s účinnou zbraní proti sedavému zaměstnání

Franchisový koncept BodyBody přichází nově se službou Home & Office, v rámci které přijedou certifikovaní a proškolení trenéři se špičkovou EMS technologií od XBody jednou či dvakrát týdně až do kanceláře klienta, nebo k němu domů. Při prvním setkání zhodnotí trenér fyzický stav zájemce o fitness cvičení a následně se s ním domluví, čeho chce tréninkem dosáhnout.

Chce-li zákazník cvičit v pracovním prostředí, stačí mu k tomu malá kancelář, zasedací místnost nebo prostor pro firemní fitness nářadí. Stejně tak v případě cvičení doma nepotřebuje zákazník žádný speciální prostor. Bohatě postačí trocha místa v obývacím pokoji. Cvičení nezabere i s přípravou více než půl hodiny. Časově vytížení lidé tak mohou být během krátké doby opět v plném pracovním procesu a plně koncentrováni na další pracovní úkoly, které je čekají. Získají navíc dobrý pocit, že udělali něco pro své zdraví a kondici.

Služba Home & Office zvyšuje pracovní výkonnost

Kromě toho, že tréninky BodyBody přináší pozitivní výsledky při snaze zhubnout, viditelně formují postavu, posilují svaly a zvyšují fyzickou kondici, pracovně vytíženým lidem s psychicky náročným sedavým zaměstnáním přirozeně zvyšují celkovou výkonnost. Tréninky BodyBody díky impulsům účinně stimulují i hluboké vnitřní svaly, které poskytují oporu páteři, a tak spolehlivě redukují bolesti zad. Jsou ale také skvělou prevencí proti dalším civilizačním nemocem.

 

BodyBody_úvpdní fotoTréninkové fitness plány jsou tvořeny klientům na míru jejich potřebám a cílům. Majitel BodyBody Seen Aquin popisuje, kdo může mít ze cvičení užitek: „Tréninky s EMS technologií jsou vhodné pro všechny. Pro manažery a velmi zaneprázdněné lidi je to ideální možnost, jak pro sebe a své tělo udělat něco dobrého přímo z místa své kanceláře.“ A k tomu dodává: „Kdybyste si měli vybrat, zda poletíte do Barcelony letadlem, nebo pojedete autem, jistě byste volili rychlejší variantu s jistějším výsledkem. Takto já vnímám volbu mezi EMS tréninky a klasickými tréninky. Díky EMS tréninku dosáhnete svého cíle rychleji a jistěji.

Cena jednoho tréninku se pohybuje okolo 950 Kč. Certifikovaný trenér přijede až do místa bydliště či do prostředí kanceláře, přiveze s sebou EMS technologii a veškeré příslušenství a 20minutový trénink s osobním trenérem může začít.

Zákazníci si tréninky v kanceláři zamilovali

Zákazníci jsou z možnosti cvičit tam, kde se právě nacházejí, aniž by museli kamkoliv cestovat, přímo nadšení. BodyBody tréninky si oblíbila také zpěvačka Marta Jandová, která doposud pravidelně navštěvovala BodyBody Korunní v Praze. „Tréninky v BodyBody jsem si oblíbila, protože mi velmi rychle pomohly dostat se do formy. Možnost mít trenéra přímo doma určitě využiji hned po skončení letní festivalové sezóny, kdy budu mít na cvičení více času. A čas, který ušetřím, tak můžu věnovat rodině nebo jiným aktivitám,“ říká Marta Jandová.

BodyBody můžete provozovat i vy

Franchisový koncept BodyBody se těší své oblibě po celém světě. Tréninky založené na EMS technologii poskytují franchisanti v řadě evropských zemí, ale také v Americe, Asii či Austrálii. Studia BodyBody poskytují fitness programy pro muže i pro ženy všech věkových kategorií. Kromě toho nabízí také propracovaný program výživového poradenství a poradenství v oblasti zdravého životního stylu. Díky těmto komplexním službám se zákazníci rádi vracejí a nabídky studia BodyBody využívají opakovaně.

Zahájením služby Home & Office se vydává společnost opět o krok blíž časově vytíženým zákazníkům, kteří za sebou vidí rádi rychlé a kvalitní výsledky.

Zaujala vás tato podnikatelská příležitost a chtěli byste si otevřít vlastní fitness studio?

 

Využijte skvělé podnikatelské příležitosti v rychle se rozvíjející oblasti. Franchisový koncept BodyBody vám poskytne veškeré know-how a pomůže vám postavit se na vlastní nohy.

Pokud Vás možnost spolupráce s BodyBody zaujala, neváhejte a kontaktujte nás. Vaše dotazy rádi předáme zástupcům společnosti.

    Jméno

    E-mail

    Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

    Franchisa

    Doplňující informace