Děkujeme za Váš názor

Zpětná vazba je pro nás velmi důležitá. Abychom náš portál mohli nadále zlepšovat, zajímá nás Váš názor! Napište nám své náměty i připomínky…

 

Magda Malá foto postava a podpis

Naši milí čtenáři, velmi si ceníme toho, že navštěvujete naše stránky!

 

A protože Vám chceme přinášet zajímavé a hlavně přínosné informace, užitečné ve Vaší podnikatelské praxi, ať už stávající, či budoucí, skutečně rádi přijmeme Vaše náměty na témata, která Vás zajímají, o kterých byste se chtěli dovědět více.  Proto, nemějte ostych a pište, co Vás zajímá.  

 

Pošlete nám, prosím, také Vaše připomínky a tipy na to, co můžeme změnit k lepšímu – jen díky zpětné vazbě od Vás, našich milých čtenářů a partnerů, se totiž můžeme posouvat dál a plnit Vaše očekávání. Jak kdysi řekl Sinclair Lewis: „Nejtvrdším kritikem je ten, kdo je k naší práci lhostejný.“

 

Pokud se Vám u nás na portále také něco líbí (a neměli bychom to měnit), nebudeme zastírat, že to také rádi uslyšíme! Protože není lepšího hnacího motoru do další práce, než slovo uznání či malá pochvala ;-). Neznám člověka, kterého by pozitivní zpětná vazba nepotěšila a nemotivovala k lepším výkonům….

 

Mám za to, že náš portál čtou pořád ještě lidé (je pravda, že sem občas zabloudí i nějaký ten „internetový robot“), ale primárně nás zajímáte Vy. Proto pište, volejte, ptejte se na cokoliv, jsme tady pro Vás – pro lidi s chutí podnikat, kteří chtějí na svém podnikání dál pracovat a hlavně jsme tady pro ty z Vás, kteří se k rozhodnému kroku teprve odhodláváte a my Vás ve Vašem rozhodnutí začít podnikat chceme maximálně podpořit a být nápomocni.

 

Srdečně Vám děkujeme za Vaši přízeň, stejně jako za kritiku!

Za tým Top Franchising.cz spoluzakladatelka a šéfredaktorka

Ing. Magda Malá

 

 

    Vaše jméno (vyžadováno)

    Váš email (vyžadováno)

    Předmět

    Vaše zpráva