DIAMOND DESIGN – dynamický franšízový koncept pod vedením profesionálů s nadšením a zájmem o kulturu bydlení na nejvyšší úrovni. Při individuálních realizacích jsou schopni obsloužit širokou škálu soukromé i profesionální klientely, věnují se designovému vybavení interiérů i exteriérů, včetně budování pergol, zastínění teras, balkonů i oken prvotřídní stínící technikou, až po vybavení kvalitním nábytkem a dekoracemi.

 

Patříte také mezi milovníky (nejen) bytového designu a chtěli byste začít v této oblasti podnikat? 

 

Možná právě teď stojíte tváří v tvář své životní šanci…

Franšíza DIAMOND DESIGN totiž aktuálně hledá obchodní partnery pro otevření nových poboček, showroomů, pro obsloužení klientely v okolí měst Plzeň a Liberec a také v hlavním městě, kde sice již jednu franšízovou pobočku velmi úspěšně provozují, ale pro včasné uspokojení tak velkého trhu, jakým je Praha a její okolí, je žádoucí vybudování showroomu ještě jednoho. Novým pobočkám se DIAMOND DESIGN nebrání ani v dalších větších městech, v nichž zatím showroomy ještě nemají. 

S konceptem DIAMOND DESIGN získáte, coby majitel showroomu, maximální podporu ve svém podnikání a vaši zákazníci pak prvotřídní kvalitu v oblasti interiérového i exteriérového designu a stínící techniky!

.

Franšíza DIAMOND DESIGN Vám dá svobodu ve vedení, spravování a řízení vlastní firmy, zároveň ale získáte také podporu zkušeného partnera v oboru bydlení, kdykoliv ji budete potřebovat

 

Jako provozovatel showroomu DIAMOND DESIGN snadno získáte zázemí a zkušenosti silné značky, detailně propracovaný marketing, administrativní zázemí, zajištění právní podpory, účetnictví a mnoho dalších výhod plynoucích z podnikání pod známou značkou, které byste na volné noze budovali léta

 

 

Bytový design máte jako hobby a rádi byste se tomuto oboru věnovali i profesně?

Věřte, že i bez speciálního vzdělání či zkušeností si můžete otevřít svoji prodejnu DIAMOND DESIGN a stát se tak profesionálem

Centrála DIAMOND DESIGN vás seznámí s celým konceptem, představí vám své produkty i způsob prodeje, bude nápomocna po právní i administrativní stránce, při výběru správných prostor i sestavení showroomu tak, abyste klientovi mohli poskytnout příjemné prostředí pro výběr produktů i služeb, a vy byli v podnikání úspěšní.

 

 

Showroomy mezi sebou kooperují a předávají si zkušenosti, tipy a názory

Všechny showroomy i centrála jsou nápomocny začínajícím franšízantům při jejich prvních klientských jednáních i objednávkách. Na kolegialitě a nekonkurenčním prostředí je postavena celá filozofie franšízového konceptu.

Pokud kterýkoliv franšízant potřebujete řešit některou z oblastí svého podnikání (i zkušení provozovatelé showroomů někdy potřebují pomoc), může se kdykoliv obrátit na franšízora, jehož dveře jsou vždy otevřené.

 

 

Nemusíte se bát, že nebudete rozumět sortimentu… 

O to, abyste svým zákazníkům nikdy nenabízeli pro vás neznámé zboží, se postará centrální školení DIAMOND DESIGNV rámci pravidelných školení, která provádí franšízor nebo zástupce dodavatele, se franšízanti blíže seznamují nejen s produkty, ale také s tématy organizace, směřováním značky, novinkami apod. Velmi často probíhají mezi kolegy diskuze a přínosné výměny informací i zkušeností z praxe, které jsou opět známkou fungující kolegiality a kooperace celé franšízové sítě.

 

V jakých konkrétních oblastech vám bude franšízor nápomocen?

 

 • Profesionální vedení účetní agendy pro vaše podnikání. Díky informačnímu systému, který je nespornou výhodou spolupráce, přináší interní zpracování účetnictví jednoduchou a srozumitelnou komunikaci. Účetní pak výborně a bez problémů spolupracují se státními orgány.
 • Špičkové poradenství a servis v oblasti obchodu v oblasti bydlení, vybavování komerčních i hotelových prostor. Tyto služby poskytují produktoví manažeři, kteří s vámi doladí projekt, poradí s možnostmi řešení a dotáhnou technické detaily ke spokojenosti jakkoliv náročného klienta.
 • Speciálně proškolené montážní týmy zajistí, aby realizace vámi navržených produktů podtrhla kvalitu vaší služby pro koncového zákazníka.
 • Díky skvělé jazykové vybavenosti produktových manažerů plyne pro vaše podnikání také další výhoda, a to možnost zahraniční spolupráce . V DIAMOND DESIGN vám pomohou s překladem jak směrem k odběratelům, tak i dodavatelům.
 • V rámci administrativy a organizace vám bude podána pomocná ruka ve výběru zaměstnanců a jejich proškolení. DIAMOND DESIGN poskytuje také coaching manažerům ve věcech vedení týmu nebo podnikatelských otázkách.

DIAMOND DESIGN vám poskytne nejen veškerý servis ve vašem podnikání, ale také vám zajistí výhodné dodavatelské podmínky…

 

Ty jsou pro vás zajišťovány díky velkým objemům nákupů, a to jak na standardní produkty, tak zároveň i na vzorky, které jsou částečně dotované jako vybavení showroomu.

.

Cílem franšízora však není svým franšízantům něco přikazovat, ale hledat společná nejlepší řešení.

 

 

Jaké franšízanty designový koncept hledá do svých řad?

Jsou to především…

 

 • lidé, kteří se orientují nebo mají zálibu v oboru bytového designu, stínící techniky či outdoor livingu
 • zaměstnanci firem z oboru, kteří by se chtěli oprostit od zaměstnaneckého poměru a chtěli by začít podnikat za pomoci zkušeného partnera
 • živnostníci podnikající v podobném oboru, kteří by se chtěli posunout dál, rozšířit svůj sortiment a přidat se k většímu celku s historií a fungujícím systémem s řadou výhod, jichž jako samostatní podnikatelé nemohou dosahovat
 • absolventi škol designu, kteří se chtějí postavit na vlastní nohy
 • jedinci, kteří hledají vhodnou investici, s touhou po seberealizaci, kterou mohou pohodlně spojit s rodinným životem
 • v podstatě kdokoliv, kdo má chuť se pustit do kreativního podnikání…

 

 

Pro podnikání s franšízou DIAMOND DESIGN nemusíte mít žádnou zvláštní kvalifikaci.

Důležitá je schopnost řešit běžné situace, které podnikání přináší

… a mít obchodní ducha 

 

Svůj showroom DIAMOND DESIGN si můžete otevřít i s nulovou investicí!

Záleží na dohodě s franšízorem…

 

Základní investice do designové franšízy je pohyblivá, prakticky může být v počátcích i nulová! S franšízorem se totiž dají dají dohodnout různé formy spolupráce. Celková investice pro uvedení showroomu do provozu, včetně vybavení potřebnými vzorky, tak mohou být od 0,- až do výše 750.000,- Kč.

 

Franšízant již nehradí žádný licenční poplatek za využívání značky, hradí pouze měsíční franšízový poplatek, který při zaběhnutém showroomu činí dvacet tisíc korun na služby (marketing a vedení účetnictví), avšak zpočátku, než se franšízantovi podnik dobře rozběhne, je vedení DIAMOND DESIGN ochotno jej stanovit – jako podporu podnikání – ve variabilní výši dle možností franšízanta.

.

Bavilo by Vás podnikat v oboru bytového designu, stínící techniky či outdoor livingu?

 

Franšíza DIAMOND DESIGN hledá partnery pro spolupráci, kterým  jsou ochotni nabídnout pomocnou ruku v jejich podnikání od A do Z!

 

 

Pokud Vás franšíza DIAMOND DESIGN zaujala, neváhejte a napište nám své dotazy ke spolupráci či zájmové lokalitě!

 

  Jméno

  E-mail

  Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

  Franchisa

  Doplňující informace