Česká obchodní značka DIAMOND DESIGN® se specializuje na návrhy, realizace a servis v oblasti interiérové a exteriérové stínicí techniky, designových látek a dekorací, interiérových tapet a také se věnuje programu „outdor living,“ jehož zaměřením je nejen řešení zastínění teras, návrhy a řešení pergol, ale také vybavení exteriérů kvalitním nábytkem a dekoracemi pro příjemně strávené letní dny v propojení s přírodou.

 

 .

DIAMOND DESIGN – výjimečný ve srovnání s konkurencí…

Největší výhodou značky DIAMOND DESIGN je kvalita a také komplexnost nabízeného zboží a služeb. „Máme samozřejmě konkurenci v rámci jednotlivých produktových oblastí v různých lokalitách. My však nabízíme kompletní služby v oblasti designu bydlení a stínící techniky – od rodinných domů, bytů, přes komerční budovy až po penziony či hotely – napříč celou republikou,“ právě širokou cílovou skupinu, plošnou působnost i komplexní designové řešení interiérů i exteriérů vidí majitel značky DIAMOND DESIGN, Jiří Rosecký, jako velkou konkurenční výhodu.

Čím se může značka DIAMOND DESIGN pochlubit?

 

1) Ročním objemem realizací

Dva tisíce privátních a komerčních realizací ročně řadí DIAMOND DESIGN mezi největší realizátory produktů a služeb v jejich oboru.

 

2) Realizací zakázky pod taktovkou jedné osoby

Velkou výhodou pro zákazníka je to, že po celou dobu příprav i realizace zakázky jedná pouze s jednou osobou. Projektový manager nebo designer si řídí zakázku od začátku až do konce sám. Nevzniká tak prostor pro chybu při předávání informací. Navíc jsou všechny procesy řízeny prostřednictvím moderního informačního systému, který zajišťuje plynulý průběh každé realizace.

 

3) Největší sítí showroomů

DIAMOND DESIGN má největší síť showroomů v České republice. Zákazník v nich nalezne inspiraci v podobě nejnovějších trendů, novinek a celé řady materiálů, z nichž je možné si vybírat. Také získá pomocnou ruku od odborníků specializujících se na bytových design.

.

4) Důrazem na vysokou kvalitu zboží i služeb

DIAMOND DESIGN spolupracuje jak s českými, tak zahraničními dodavateli. Hlavními prioritami značky jsou kvalita, moderní design, dlouhá životnost a funkčnost.

 

5) Odborníky ve svém oboru

Cílem technického týmu pracovníků DIAMOND DESIGN je nalézat ta nejlepší a nejefektivnější řešení, která povedou ke splnění přání každého zákazníka. A to nejen při tvorbě návrhu, ale i samotné instalaci a servisu.

 

6) Spokojenou klientelou v soukromém i komerčním sektoru

DIAMOND DESIGN nabízí kompletní služby v oblasti stínící techniky, designu bydlení a řešení exteriérů jak běžné klientele – rodinné domy, byty, tak se může mezi svými spokojenými klienty pochlubit různými firmami či špičkovými hotely.

 

7) Širokým portfoliem služeb

Pro své klienty DIAMOND DESIGN řeší jak dílčí zakázky, tak kompletní interiéry na klíč, kde navrhují a realizují vše od A do Z. Od koberců, přes polštáře, záclony a závěsy, až po kompletní řešení balkonů či teras s pergolami, zastíněním i sedacím nábytkem.

 Dynamický koncept reagující na neustálý vývoj trendů bytového designu zaměřený na vysokou kvalitu

Snahou franchisového konceptu je nabízet to nejlepší a nejkvalitnější zboží v kombinaci s komplexní službou od A do Z, v souladu nejen s moderními trendy, ale hlavně individuálními požadavky zázkazníků. Aby svým zákazníkům mohli nabízet skutečně jen to nejlepší, velmi pečlivě si vybírají jak dodavatele nabízeného zboží, tak servisní týmy, které provádí montáže, popřípadě klientům zajišťují bezstarostnou údržbu. U vlastních výrobků pak klade DIAMOND DESIGN velký důraz na využití moderních technologií a dokonalé zpracování. A aby byl servis pro klienty skutečně na TOP úrovni, pečlivě si vybírají také partnery, tj. franchisanty, které pečlivě školí a spolu s jejich zaměstnanci učí obsluhovat zákazníky tak, aby byli maximálně spokojeni, protože není lepší reference, než spokojený zákazník.

 

DIAMOND DESIGN si neklade za cíl pouze spokojenost zákazníků, ale dbá také o profesní růst svých zaměstnanců, kteří se pravidelně účastní významných evropských výstav.

 

 

Zajímavé podnikání pro designové nadšence

Nemáte zkušenosti? Nezoufejte!Pokud vás zajímá stínící technika a design bydlení a rádi byste se pustili do vlastního podnikání v tomto oboru, avšak nemáte žádné bohaté zkušenosti, nemusíte zoufat! Pokud vám na počátku podnikání coby franchisantovi schází zkušenosti z oboru, vězte, že i pro vás má DIAMOND DESIGN řešení v podobě zkušených kolegů i centrály s odborníky, kteří vám pomohou se v oboru dobře zorientovat, obklopit se schopným realizačním týmem a na zakázkách „pod dohledem“ potřebné zkušenosti získat.

Vám jako franchisantovi nabízí značka DIAMOND DESIGN nejen své know-how, ale především pomocnou ruku…

 

Při zakládání showroomu vám franchisor bude nápomocen nejen s výběrem vhodné lokality, vybavením provozovny a nákupem vzorků, ale také vám podá pomocnou ruku v oblastech právních i administrativních otázek. Franchisor vás seznámí s vizí značky a následně i novinkami v oboru.

 

Pomocnou ruku vám bude podávat nejen franchisor, ale také další franchisanti ze sítě, jež pro vás nebudou představovat konkurenci, ale členy velké skupiny značky DIAMOND DESIGN.

 

Získat franchisu DIAMOND DESIGN lze s relativně nízkým finančním zatížením, což je velkou příležitostí pro každého, kdo uvažuje o podnikání a nechce do začátků vynakládat velké finanční prostředky…

 

Chcete si otevřít showroom DIAMOND DESIGN?

Aktuálně plánují otevření poboček na Plzeňsku, Liberecku a v dalších koutech republiky.

 

Zajímá Vás konkrétní lokalita? 

Pošlete svůj dotaz

 

Zaujala Vás možnost přidat se ke konceptu DIAMOND DESIGN?

Máte zájem zjistit o spolupráci či lokalitách více? 

 

Neváhejte a napište nám!

    Jméno

    E-mail

    Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

    Franchisa

    Doplňující informace