ERA Reality spolupracují i se začínajícími podnikateli v oboru realit

Pokud máte manažerského ducha a chtěli byste se realizovat v realitním oboru, ERA má pro Vás připravený unikátní program „ERA Start-up“, zaměřený na efektivní otevření vlastní kanceláře za 60 dnů…

Franchisa ERA Reality vám nabízí efektivní a prověřený model provozování realitní kanceláře, podrobně zpracovaný v jednotlivých manuálech. Pokud se budete těmito postupy a procesy řídit, podnikání s konceptem ERA Reality Vám zajisté přinese očekávaný výsledek.

ERA působí ve světovém měřítku již více než 46 let a spolupráce s majiteli realitních kanceláří byla vždy podstatou tohoto konceptu! A díky těmto zkušenostem vám může předat skutečně prověřené know-how.

ERA (Electronic Realty Associates) byla založena v roce 1971 ve Spojených státech, v současné době působí ve 42 zemích světa a spolupracuje s přibližně 32 000 realitními profesionály. Do České republiky ERA vstoupila v roce 2013 a od té doby razantně expanduje.

Aktuálně je otevřeno již 50 realitních kanceláří, což franchisa ERA Reality staví na pozici nejrychleji expandující franchisy v realitách.

Z pohledu celosvětové expanze značky ERA je Česká republika považována za takovou vstupní bránu do východní Evropy. Další realitní trhy ve východní Evropě, na které plánuje ERA v krátkém horizontu vstupovat, považují za určitou formu reference také úspěšnost fungovaní ERA v ČR. Podpora z centrály ERA Europe je tedy směrem do ČR velmi intenzivní a má pozitivní vliv na expanzi konceptu ERA v České republice. Průměrná česká kancelář má obvykle 6 makléřů, kteří mají vyrovnanou produkci v průměru jednoho prodeje měsíčně.

A co Vám ERA Reality ve srovnání s konkurencí nabídne navíc?

„V první řadě je to úspěšný, léty prověřený systém podnikání v realitách, který je plně integrovaný a detailně zpracovaný v příručkách na našem intranetu. Vysoce automatizované procesy pro jednotlivé činnosti realitních makléřů, zejména pro komunikaci realitního makléře s potenciálním klientem, jsou rovněž některé z přidaných hodnot, které zdaleka ne všechny franchisové společnosti svým partnerům poskytují. Realitní kanceláře ERA mají možnost využívat efektivní vzdělávací programy, nejmodernější technologie, marketingové nástroje a jsou na pravidelné bázi v kontaktu s business konzultantem centrály. Z naší rozsáhlé produktové řady bych zmínil například produkt ERA Finance, který je na českém trhu jedinečný a pro naše franchisové partnery atraktivním zdrojem příjmů. Podstata produktu spočívá v úzkém propojení realitních profesionálů  s profesionály ve finančním sektoru prostřednictvím technologií k předávání „leadů“ na zájemce o financování nemovitostí, nebo naopak „leadů“ na zájemce o prodej nemovitosti. Realitní kanceláře jsou denně v kontaktu s lidmi, kteří buď prodávají, nebo kupují nemovitost a finanční poradci zase s lidmi, kteří jejich prostřednictvím spravují svoje finance a majetek. Propojení s finančním sektorem se tak přímo nabízí,“ vysvětluje přidanou hodnotu spolupráce s ERA Reality obchodní ředitel a jednatel společnosti, Martin Seidl.

Na kolika místech v ČR již ERA Reality působí a kam se chystá expandovat?

V ČR je aktuálně otevřeno již 50 ERA kanceláří. Strategií rozvoje společnosti ERA bylo nejprve stabilizovat svoje postavení v Praze, kde aktuálně působí 12 realitních kanceláří, a následně proběhla expanze do celé ČR. ERA Reality v současnosti působí již ve všech krajích.

Posilovat pokrytí trhu dalšími kancelářemi ERA hodlá ve všech krajích! Proto neváhejte a připojte se k tomuto úspěšnému realitnímu konceptu i vy, prozatím je možnost si z lokalit ještě vybírat!

ERA Reality vyzývá ke spolupráci především schopné manažery

ERA Reality pro franchisovou spolupráci hledá především schopné manažery, kteří budou schopni implementovat myšlenku konceptu a budou schopni vést a rozšiřovat svůj tým realitních makléřů. Znalosti v oboru realit jsou vítanou, ne však nutnou podmínkou při vstupu do spolupráce s konceptem ERA Reality.

Společnost ve svých řadách ráda přivítá nejen majitele realitních kanceláří, realitní makléře, investory, ale také ty, kteří s oborem realit zatím zkušenosti nemají.

„Naše aktuální portfolio franšízových partnerů je ze 45 % tvořeno lidmi, kteří před zahájením spolupráce s ERA Reality neměli žádné zkušenosti s podnikáním v realitách, větší polovinu 55 % pak představují majitelé realitních kanceláří, vysvětluje Martin Seidl složení franchisantské základny ERA Reality a dodává: “Než s franchisantem navážeme spolupráci, chceme, aby již v úvodu vzájemné komunikace byly jasně definovány potřeby a očekávání obou stran. Cílem dalších jednání s potenciálním partnerem je pro jeho jednotlivé potřeby nalézt takové řešení ze strany ERA, které povede ke stabilnímu navyšování jeho zisku a tudíž naplnění jeho očekávání. Vzhledem k tomu, že se spolupráce uzavírá na 5 let, je nutné, aby v těchto věcech měli obě strany jasno.“

A co nabízí ERA Reality svým franchisantům?

ERA Reality nabízí svým franchisantům ověřený koncept a know-how budované desítky let po celém světě.

Podpora franchisantů ze strany ERA Reality se dělí do 4 kategorií:

 1. Technologie
 2. Marketing
 3. Školení & Trénink
 4. Produkty & Služby

„Všechny tyto oblasti tvoří dohromady ucelený systém, který franchisanti využívají ke zefektivnění svého podnikání. Do jaké míry bude franchisant poskytovanou podporu a nástroje v jednotlivých kategoriích využívat, záleží v průběhu spolupráce do značné míry na něm. Začínající podnikatelé v realitách podporu ve všech kategoriích využívají dle našich zkušeností téměř maximálně. Pokud uzavíráme spolupráci se stávajícími realitními kancelářemi, tak většinou již mají nějaké zkušenosti v realitním oboru, zažité postupy a určitý počet makléřů, ale vnímají potenciál k dalšímu růstu. ERA tedy v počátku pomáhá partnerovi identifikovat jeho slabá místa, ať už je to nábor makléřů, vedení lidí, procesy, marketingové aktivity, nebo využívání technologií, a prostřednictvím ERA konceptu se pak převážně soustředíme na dané oblasti za účelem jejich zefektivnění nebo zkvalitnění,“ vysvětluje Martin Seidl způsob podpory poskytované franchisou ERA Reality.

Veškeré postupy, procesy, manuály jsou do detailů zpracovány a našim franchisantům k dispozici jednak na intranetu, ale jsou také z velké části předmětem vzdělávacích kurzů pořádaných centrálou. ERA Reality tak přinese do vaší realitní kanceláře automatizaci procesů a zajistí, aby ve vaší pobočce běželo vše systémově a v souladu s konceptem ERA!

Otevřít si vlastní realitní kancelář vyžaduje v dnešní době velkou míru odvahy, finančních prostředků a času! Pokud i vy zvažujete otevření realitní kanceláře, a právě tyto věci vám nedají spát, věřte, že s konceptem ERA Reality se startu v oboru realit bát nemusíte!

 

Lety prověřený koncept působící po celém světě vám pomůže vybudovat prosperující realitní kancelář. Podmínkou je dodržovat postupy a systém, který Vám franchisa ERA Reality předá…

 

V horizontu tří let plánuje ERA otevřít dalších 50 kanceláří a v horizontu patnácti let pak získat čtvrtinový podíl na českém realitním trhu!

 

Proto neváhejte a staňte se franchisantem tohoto konceptu i vy, dokud je čas a možnost vybírat si lokality!

V případě zájmu o bližší informace, vyplňte, prosím, kontaktní formulář a my se vám brzy ozveme:

  Jméno

  E-mail

  Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

  Franchisa

  Doplňující informace  ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

  franchising-uvazujes-o-fransize-registruj-se

  Chcete být zařazeni do REGISTRU KANDIDÁTŮ – zájemců o podnikání formou franchiszingu a chcete být podrobněji informováni o franchiszách i konkrétních nabídkách? Registrujte se zde a my Vás budeme dle Vašich požadavků informovat o tom, jaké jsou aktuální podnikatelské příležitosti ve franchiszingu – která franchisza v ČR hledá partnera pro dlouhodobou spolupráci dle Vašich požadavků.

  Sledujte náš KATALOG franchisz, kde je aktuální nabídka franchisz a kde naleznete odpovědi na otázky ohledně konkrétních franchiszignových konceptů. Pokud Vás budou zajímat další podrobnosti, nebo Vás zaujme konkrétní franchisza a měli byste zájem o schůzku se zástupcem dané franchiszyNEVÁHEJTE NÁS KDYKOLIV KONTAKTOVAT, JSME TADY PRO VÁS!