Unikátní franchisový koncept EXTÉRIA MARKET se zabývá zákonnými službami v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a požární ochrany. V rámci Evropské unie zatím nemá obdoby a rychle tak expanduje za hranice České a Slovenské republiky. Po úspěšném prezentování konceptu EXTÉRIA MARKET na franchisových výstavách v Budapešti, Vídni a Londýně bude nyní EXTÉRIA MARKET jako jediná česká franchisa vystavovat také na Mezinárodní franchisové výstavě v New Yorku.

 

 

Český franchisový koncept mezi nejlepšími

Tato prestižní výstava INTERNATIONAL FRANCHISE EXPO NEW YORK je největší výstavou svého druhu v USA. V letošním roce bude probíhat od 30. 5. do 1. 6. 2019. V rámci výstavního veletrhu se zde bude prezentovat více než 400 franchisových konceptů. Mezi nimi nebude chybět ani jedinečná franchisa EXTÉRIA MARKET.

 

Franchisa EXTÉRIA MARKET uděluje speciální licence pro jednotlivé státy. Z již absolvovaných franchisových výstav v Budapešti, Vídni a Londýně vzešla spousta zájemců o koupi Master licence pro celé státy. Koncept nabízí zájemcům obrovskou příležitost. Jedná se totiž o jedinou franchisu na bezpečnost práce a požární ochranu v EU. Se zájemci a investory z Maďarska, Rakouska a Velké Británie probíhají v současné době individuální jednání o udělení Master licencí v jejich státech.

Nejinak tomu bude i na výstavním veletrhu v New Yorku. Kromě prezentace celého unikátního projektu bude franchisa EXTÉRIA MARKET na veletrhu vybírat také nového partnera pro udělení MASTER FRANCHISOVÉ licence pro celý stát NEW YORK.

 

Chcete i vy provozovat vlastní pobočku franchisového konceptu EXTÉRIA MARKET v České republice či na Slovensku? Chopte se unikátní příležitosti!

Nebaví vás tvrdě pracovat na úspěchu druhých? Chcete se osamostatnit a vést vlastní jedinečný byznys? Využijte příležitost vlastní realizace a staňte se franchisantem unikátního konceptu EXTÉRIA MARKET ve svém městě.

V současné době otevírá společnost již druhý EXTÉRIA MARKET v městské části Praha 9 a v rámci hlavního města hledá ještě další dva franchisové partnery, kteří by provozovali vlastní pobočku.

Zajímá vás, jak získat licenci na provozování značky EXTÉRIA MARKET ve vašem městě? Zjistěte více na exteriamarket.cz nebo kontaktujte ředitelku franchisové sítě, Ing. Lucii Eliášovou na tel. 702 036 721.

 

Podrobné nabídky podnikání s franchisami naleznete v záložce Katalog franchis.

 

Láká vás možnost podnikání s franchisou EXTÉRIA MARKET?

Napište nám a zjistěte více informací.

 

    Jméno

    E-mail

    Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

    Franchisa

    Doplňující informace