Franchisový koncept Extéria, který zabezpečuje veškerým podnikajícím subjektům komplexní zajištění zákonné oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany, přišel na trh s novým brandem EXTÉRIA MARKET.

 

EXTÉRIA MARKET je novým podnikatelským modelem franchisového konceptu Extéria

Díky němu franchisant rozšíří své služby pro klienty především o prodej bezpečnostního značení a tabulek, hasicích přístrojů, lékárniček a dalších artiklů souvisejících s bezpečností a požární ochranou…

Nevíte, jak ošetřit bezpečnost práce ve Vaší firmě?

Chybí Vám hasicí přístroj nebo nástěnná lékárnička?

 

Není nic jednoduššího, než navštívit EXTÉRIA MARKET…

V EXTÉRIA MARKETU můžete výhodně nakoupit nejen potřebné zboží související s „bezpečností“ (značící tabulky, hasicí přístroje, lékárničky, aj.), ale také zde získáte veškeré informace a poradenství v oblastech státem kontrolovaných – bezpečnosti práce, požární ochrany i životního prostředí. Dodržování pravidel BOZP, PO a ŽP je státem předepsáno nejen v podnikatelském sektoru, ale také také ve veřejných institucích, státní správě i neziskových organizacích.

Kde můžete EXTÉRIA MARKETY hledat?

 A jaké služby a zboží můžete očekávat?

EXTÉRIA MARKET je unikátní místo ve středu města, kde jsou klientům dostupné veškeré komplexní služby, komfortní prostor a především profesionální a odborný přístup k vyřešení zákonných povinností. Plně kvalifikovaný a zkušený personál EXTÉRIA MARKETU navrhne pro každého zákazníka a jeho oblast podnikání komplexní řešení zákonných povinností za nízké náklady, a zároveň také doporučí nejvhodnější výběr i umístění bezpečnostního značení.

V EXTÉRIA MARKETECH získají klienti vše potřebné, přesně na míru tak, aby sami již v oblastech BOZP, PO a ŽP nemuseli nic řešit.

 

První EXTÉRIA MARKET byl otevřen počátkem roku v Ostravě

 Další pobočky pak na sebe nenechaly dlouho čekat…

Nově EXTÉRIA MARKETY využívají klienti ve Zlíně, Táboře a v Karviné

 

 

Jelikož se EXTÉRIA MARKETY těší velkému zájmu, další regiony jsou již připraveny pro nové franchisové zájmce.

Společnost Extéria resptektuje územní exkluzivitu, proto ve většině měst nebude možné otevřít více než jednu pobočku EXTÉRIA MARKET. Proto, jestliže se Vám nápad a filozofie společnosti Extéria zamlouvá, neváhejte a vyžádejte si bližší informace o spolupráci.

 

 .

 Kde plánuje EXTÉRIA otevřít další franchisové MARKETY?

Momentálním zájmovým územím jsou větší města v krajích Jihomoravský, Středočeský a Severočeský….

 

„Franchisové EXTÉRIA MARKETY plánujeme postavit v každém okrese České republiky, kde je pro naše budoucí franchisové partnery připraveno nemálo potenciálních klientů toužících po zajištění komplexních služeb,“ vysvětluje plány na expanzi ředitelka franchisové sítě Lucie Eliášová.

 

V jakém časovém horizontu se Vám investice vložená do EXTÉRIA MARKETU vrátí?

 

Stávající EXTÉRIA MARKETY se, při splnění veškerých požadavků v rámci provozní příručky, pyšní poměrně krátkou časovou návratností prvotní investice. Již při otevření EXTÉRIA MARKETU franchisant vytváří obrat a má příjem – nemusí díky tomu čekat a investovat vlastní finanční prostředky do dalšího provozu.

 

„Víme, že úspěšně vedený EXTÉRIA MARKET vytváří již po prvním roce fungování zisk a do 5 let velmi zajímavý pasivní příjem pro majitele marketu. Naši franchisanti pak nemusí zůstat jen u jednoho marketu, díky čemuž mohou zvícenásobit svůj zisk i pasivní příjem do 5 let,“ dodává k návratnosti investice do EXTÉRIA MARKETU Lucie Eliášová.

Nebaví Vás již dělat práci tzv. pro druhé a chcete se osamostatnit?

Máte ale strach z rizika, které s sebou samostatné podnikání přináší?

Obáváte se vysoké investice, kterou budete muset ze svého rozpočtu vynaložit?

S franchisou EXTÉRIA máte příležitost na dosah!

Otevřete si jednoduše vlastní EXTÉRIA MARKET a pomáhejte s problematikou BOZP a PO dalším subjektům!

 

Chtěli byste si také otevřít svůj EXTÉRIA MARKET ve vašem městě, neváhejte nás kontaktovat!

Pro dotazy můžete využít web www.mojepobocka.cz, můžete nás kontaktovat telefonicky: Ing. Lucie Eliášová ředitelka sítě 702 036 721, e-mailem: eliasova@exteria.cz. Nebo využite rychlý kontakt prostřednictvím našeho formuláře. Můžete si také dohodnout informativní schůzku, kde Vám zástupce společnosti celý koncept EXTÉRIA MARKET představí:

  Jméno

  E-mail

  Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

  Franchisa

  Doplňující informace   


   

  franchising-uvazujes-o-fransize-registruj-se

  Chcete být zařazeni do REGISTRU KANDIDÁTŮ – zájemců o podnikání formou franchiszingu a chcete být podrobněji informováni o franchiszách i konkrétních nabídkách? Registrujte se zde a my Vás budeme dle Vašich požadavků informovat o tom, jaké jsou aktuální podnikatelské příležitosti ve franchiszingu – která franchisza v ČR hledá partnera pro dlouhodobou spolupráci dle Vašich požadavků.

  Sledujte náš KATALOG franchisz, kde je aktuální nabídka franchisz a kde naleznete odpovědi na otázky ohledně konkrétních franchiszignových konceptů. Pokud Vás budou zajímat další podrobnosti, nebo Vás zaujme konkrétní franchisza a měli byste zájem o schůzku se zástupcem dané franchiszyNEVÁHEJTE NÁS KDYKOLIV KONTAKTOVAT, JSME TADY PRO VÁS!