EXTÉRIA se zabývá  problematikou bezpečnosti práce (BOZP) i požární ochrany (PO) , její pobočky můžete nalézt po celé republice, což svědčí o úspěšné expanzi této značky.

Podnikatelský koncept EXTÉRIA představuje jedinečnou nabídku pro zájemce s obchodními dovednostmi

S problematikou bezpečnosti práce (BOZP) i požární ochrany (PO) se musí vypořádat podnikatelské i nepodnikatelské subjekty. Zákonná povinnost implementace BOZP a PO tak postihuje jak malé podnikatele, tak velké průmyslové koncerny i státní správu.

Nemusíte se však obávat toho, že se v problematice BOZP či PO neorientujete na 100 %. EXTÉRIA vám poskytne potřebná školení a v případě potřeby vám vždy poradí!

Také vás již nebaví dělat tzv. pro druhé a chcete se osamostatnit?

…ale máte strach z rizika, které s sebou podnikání přináší a z výše investice, kterou budete muset ze svého rozpočtu vynaložit?

S franchisou EXTÉRIA nemusíte budovat velké provozovny ani sklady. Investice je proto minimální a návratnost časově rychlá. Dobře vedená pobočka dosahuje zisku již rok po svém otevření a do 5 let představuje pro majitele franchisy pasivní zisk. Franchisanti EXTÉRIA si tak otvírají další pobočky a vlastní pak 2 – 3 pobočky v sousedních okresech, tak aby byla zachována územní exklusivita na okres.

Již při otevření poradenské kanceláře BOZP a PO konceptu EXTÉRIA, podnikatel vytváří obrat a má příjem, tedy nemusí čekat a investovat vlastní finanční prostředky do provozu kanceláře.

Ing. Bohumír Sedláček rozjel svou pobočku EXTÉRIA v Ústí nad Orlicí již před více než rokem.

Předtím působil 35 let v největší stavební firmě v ČR jako stavbyvedoucí a vedoucí manažer. S BOZP se setkával denně na stavbách, v kancelářích a při pravidelných školeních.

Na jedné z předváděcích akcí v Litomyšli se dozvěděl o možnosti podnikat formou franchisingu a myšlenka samostatného podnikání dle jasných pravidel pan Sedláčka zaujala natolik, že se začal o možnosti franchisingu zajímat podrobněji.

První franchisový pokus panu Sedláčkovi nevyšel dle jeho představ, nedal se však odradit a hledal dál. Při hledání narazil na internetovou nabídku společnosti EXTÉRIA a měl jasno!

„Zaujala mne legislativa v oboru BOZP a PO, povinnost ze zákona pro podnikatelské subjekty a následně pomoc ze strany EXTÉRIE podnikatelům proti možným sankcím za neplnění povinnosti ze zákona,“ vzpomíná pan Sedláček na své seznámení s konceptem EXTÉRIA a dodává: „Profesionální přístup od prvního setkání, velice příjemné jednání, přijatelné podmínky a nakonec i pozitivní reference byly důvody, proč jsem si koncept EXTÉRIA vybral.“

Pana Sedláčka zaujala na spolupráci se konceptem EXTÉRIA především možnost dobrého výdělku, poměrně rychlá návratnost vložených prostředků, opakující se obchody de facto bez osobního přičinění, dobrý provizní systém a vedení menšího týmu pracovníků.

 Vidí však v podnikání v  oboru BOZP a PO nějaká úskalí?

„Konkurence je veliká, prosadit se je stále těžší, ale vize, že to děláme dobře, správně a hlavně kvalitněji oproti konkurenci nás doslova nabíjí energií,“ vysvětluje pan Sedláček.

Co bylo pro pana Sedláčka nejtěžší v jeho začátcích?

„Nejtěžší v počátku je zažít si pravidla, ale pak to jde již samo, nesmíte však podlehnout pozlátku úspěchu a vypnout. Franšízor mi však v mých začátcích ochotně pomáhal, bez jeho rad by to nefungovalo.“

A v čem pocítil pan Sedláček onu podporu ze strany franchisora nejvíce?

„Největším pomocníkem pro mě byly elektronicky zpracovaná pravidla, návody a vlastně celý koncept v e-handbooku. V začátcích mi pomohly především rychlé flexibilní odpovědi na dotazy, dnes je to týmová spolupráce a rychlé řešení provozních problémů,“ vysvětluje pan Sedláček výhody spolupráce s konceptem EXTÉRIA a s úsměvem dodává: „Spolupráce s konceptem mi dala nové zkušenosti, větší pracovní nasazení a možná mě ochudila o více soukromého času na koníčky.“

„Kdybych se však mě rozhodovat znovu, do podnikání s konceptem EXTÉRIA bych šel bez váhání. Podnikat může každý, ale podnikat s dobře vypracovaným konceptem, při dodržování všech pravidel, je mnohem jednodušší.“

Shromažďujeme a zasíláme Vám aktuality z oboru franchising a podnikání. Chcete koupit franšízu, hledáte vhodný podnikatelský záměr? Od nás získáte zaručené nápady na podnikání i návody jak podnikat a jak začít podnikat s franchisou víme nejlépe... Také vy se zajisté setkáváte s problematikou BOZP a PO ve svém zaměstnání či podnikání. A co se této problematice věnovat jinak, než jen  jako pasivní uživatel? S konceptem EXTÉRIA máte zajímavou příležitost si zřídit vlastní poradenskou agenturu a pomáhat s problematikou BOZP a PO dalším subjektům!

EXTÉRIA představuje franchisu s nízkou investicí, mininálním rizikem, ale o to větší podporou ze strany franchisora!

Pokud vás možnost spolupráce s konceptem EXTÉRIA zaujala, zde naleznete další články o tomto zajímavém projetku.

V případě zájmu o bližší informace, vyplňte, prosím, kontaktní formulář a my se vám brzy ozveme:

  Jméno

  E-mail

  Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

  Franchisa

  Doplňující informace  ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

  franchising-uvazujes-o-fransize-registruj-se

  Chcete být zařazeni do REGISTRU KANDIDÁTŮ – zájemců o podnikání formou franšízingu a chcete být podrobněji informováni o franšízách i konkrétních nabídkách? Registrujte se zde a my Vás budeme dle Vašich požadavků informovat o tom, jaké jsou aktuální podnikatelské příležitosti ve franšízingu – která franšíza v ČR hledá partnera pro dlouhodobou spolupráci dle Vašich požadavků.

  Sledujte náš KATALOG franšíz, kde je aktuální nabídka franšíz a kde naleznete odpovědi na otázky ohledně konkrétních franšízignových konceptů. Pokud Vás budou zajímat další podrobnosti, nebo Vás zaujme konkrétní franšíza a měli byste zájem o schůzku se zástupcem dané franšízyNEVÁHEJTE NÁS KDYKOLIV KONTAKTOVAT, JSME TADY PRO VÁS!