Prodejní síť 5.10.15. má v současné době kolem 220 prodejen a v roce 2017 plánuje otevřít další nové obchody, a to i v zahraničí.

„První obchod se značkou 5.10.15. v zahraničí, jsme otevřeli v roce 2012. V současné době máme dva obchody v Bělorusku, osm na Ukrajině, dva v hlavním městě Mongolska a 1 v České republice. Zahraniční obchod rozvíjíme nejen otevíráním nových brandových maloobchodů, ale také velkoobchodním prodejem do jiných zemí, jako je Arménie, Slovensko, Lotyšsko, Estonsko a Rumunsko. Vývozní a prodejní strategie firmy předpokládá další expanzi do Mongolska a Pobaltských zemí.“  popisuje rozmach sítě 5.10.15. Małgorzata Stolarewicz, marketingová specialistka.

Franchisa 5.10.15

Síť 5.10.15. je nyní z velké části tvořená z partnerských obchodů, franchis 

„Ve franchisingovém konceptu 5.10.15. náš obchodní partner, franchisant, vede monobrandingovou prodejnu pod značkou 5.10.15. v námi navrženém konceptu a pracuje s naším zbožím, přičemž my investujeme do výrobků. My zajišťujeme akce a reklamní kampaně, tím pádem jdou náklady při změnách cen na naší společnost. Tento typ spolupráce je na obchodním trhu velmi pozitivně hodnocen.“ popisuje koncept franchisové spolupráce Małgorzata Stolarewicz.

_MG_9243

Připojte se k lety prověřené franchise 5.10.15. také v ČR

„S našimi partnery sdílíme naše know-how a dáváme jim plnou profesionální podporu.“

„Systém je nastaven tak, aby s námi měli možnost začít spolupracovat i partneři, kteří nemají mnoho zkušeností v podnikání. Máme dlouholeté zkušenosti v chodu prodejen, a to jak vlastních tak i franchisových. Vzhledem k naší popularitě a relativně nízkým vstupním investicím je v Polsku o franchisu 5.10.15. velký zájem.“ podotýká manažerka.

 tlačítko katalgovový zápis

_MG_9354Aktuálně vyzýváme ke spolupráci všechny potencionální partnery ze všech českých měst, pro které máme velmi zajímavou nabídku vybavení obchodů od 200.000 Kč + 50.000 Kč licenční poplatek, což platí pro obchody o rozloze cca 60-70 m2 s jednou výlohou a měl by být umístěn buď v nákupním centru, v centru města nebo v některé z jeho hlavních ulic. Ideálně by se měl obchod nacházet v přízemí a mít alespoň jednu výlohu.

V dnešní době není možné být silnou značkou na trhu a nemít internetový obchod. Společnost 5.10.15. má velmi dobře fungující internetový obchod www.51015kids.cz, který vznikl na základě potřeb našich zákazníků a touhy dosáhnout zájmu co nejširšího spektra zákazníků na českém trhu. Zaměřujeme se na konzistentní a promyšlenou komunikaci přes vícero kanálů současně. Chceme, aby se všechny prodejní kanály navzájem doplňovaly a tím zákazníci měli přístup k celé škále naší nabídky.

Zajímá Vás oblečení a hledáte pro sebe vhodnou podnikatelskou příležitost?

Chtěli byste podnikat s franchisou 5.10.15? Získejte více informací…

Vyplňte, prosím, kontaktní formulář a my se vám brzy ozveme:

  Jméno

  E-mail

  Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

  Franchisa

  Doplňující informace  ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

  franchising-uvazujes-o-fransize-registruj-se

  Chcete být zařazeni do REGISTRU KANDIDÁTŮ – zájemců o podnikání formou franšízingu a chcete být podrobněji informováni o franšízách i konkrétních nabídkách? Registrujte se zde a my Vás budeme dle Vašich požadavků informovat o tom, jaké jsou aktuální podnikatelské příležitosti ve franšízingu – která franšíza v ČR hledá partnera pro dlouhodobou spolupráci dle Vašich požadavků.

  Sledujte náš KATALOG franšíz, kde je aktuální nabídka franšíz a kde naleznete odpovědi na otázky ohledně konkrétních franšízignových konceptů. Pokud Vás budou zajímat další podrobnosti, nebo Vás zaujme konkrétní franšíza a měli byste zájem o schůzku se zástupcem dané franšízyNEVÁHEJTE NÁS KDYKOLIV KONTAKTOVAT, JSME TADY PRO VÁS!