Contours představuje ryze ženské fitness centrum a je ideálním řešením pro ženy, které chtějí mít na cvičení soukromí. Cvičení v rámci fitness centra Contours umožní ženám zlepšit si jejich fyzickou kondici, zpevnit svalové partie a zhubnout. Při tréninku je klientkám navíc k dispozici profesionální trenérka.

A kde má koncept Contours své počátky, resp. kde se myšlenka ryze ženského fitness centra zrodila?

Společnost Contours Express International založil pan Daren Caren v roce 1998 v USA ve státě Kentucky. Byl tehdy majitelem běžného fitness centra a vždy, když si jeho maminka chtěla spolu se svými kamarádkami zacvičit, žádala ho o klíče v době, kdy tam nebyli muži. Tak vznikla myšlenka na fitness jen pro ženy – Contours Express.

Contours aktuálně působí ve 27 zemích ( např. USA, Velká Británie, Japonsko Německo, Francie, Irsko, Řecko, Španělsko..), v rámci nichž má 800 prosperujících fitness center.

 

Zaujala Vás myšlenka ryze ženského centra? A vidíte její uplatnění i ve svém okolí?

 

Fitness centrum Contours představuje koncept jedné z nejrychleji rostoucích franchis na světě a jeho vybudování není finančně náročné.

 

S Contours nepotřebuje mít velký prostor pro vybudování fitness centra ani tisíce členek, abyste dosáhli prosperity. Koncept Contours je koncipován tak, že pro to, aby vaše podnikání bylo efektivní, vám postačí prostor o rozměru od 150 do 200 m2 a méně než 200 členek.

Contours_úvodní foto

Hodně žen říká, že na cvičení nemá čas. V Contours jim pro dosažení vysněné postavy stačí 30 minut…

 

Klientky nemusí ve fitness centrech Contours trávit hodiny a hodiny svého drahocenného času. Na cvičení jim stačí pouhých 30 minut, mohou přijít bez objednání a vždy jim bude k dispozici profesionální trenérka. Klientky navíc obdrží jídelníček, který jim bude sestaven přímo na míru.

Nejen vašim klientkám může koncept Contours splnit jejich představy o ideálním  tréninku, ale i vám jako franchisantovi nabízí řadu výhod…

 

 • Návratnost vaší investice v horizontu 2 – 3 let
 • Zázemí značky fungující po celém světě
 • Pomoc při otevření vašeho fitness centra – výběr vhodné lokality, volba velikosti fitness centra atd.
 • Marketingovou podporu – dotazníky a reklamní letáky
 • Možnost využití online programu, který komplexně řídí celé fitness centrum
 • Propojení cvičebního a nutričního programu pro vaše klientky
 • Územní exklusivitu

 

 

Co naopak musí mít franchisant, který chce podnikat s Contours?

 

Základem je vhodný prostor pro vybudování fitness centra a finanční prostředky. Ani na jedno však nejsou ze strany Contours kladeny přemrštěné požadavky…

 

Pro zřízení fitness centra Contours je zapotřebí vhodný prostor o velikosti od 150 do 200 m2 ve městě s minimálně 15.000 obyvateli. Na výběr lokality však nebude sami, v Contours vám ochotně podají pomocnou ruku.

 

Co však bude zcela na vás, je počáteční investice ve výši cca 800 tis. Kč. V této investici získáte od franchisora vše od A do Z pro fungování vašeho fitness centra a její návratnost se pohybuje od 2 do 3 let.

 

Co všechno v rámci své investice od franchisora získáte?

 

 • 16 kusů strojů kardio okruhu,
 • nahrávky s pokyny,
 • exkluzivní Contours internetový software na řízení centra a elektronickou knihovnu obsahující grafické vzory,
 • formuláře nutné pro koncept,
 • propagační letáky, výlohy a plakáty,
 • zaškolení do cvičebního konceptu, marketingu a celkového systému včetně několika denní pomoci a proškolení personálu trenérem po otevření klubu.

 

Hlavní však bude vaše odhodlání pustit se do provozování fitness centra!

 

Věřte, že vás čeká tvrdá práce. Ale pokud budete vytrvalí a nevzdáte se, budete odměněni nejen po finanční stránce, ale především pocitem z dobře odvedené práce a vybudování fitness centra, do kterého se budou vaše klientky rády vracet.

V řadě měst ženám ryze ženské fitness centrum zajisté schází. A proč byste jim nemohli nabídnout tuto službu právě VY!

 

Neváhejte a napište nám, Vaše dotazy rádi zodpovíme!

 

  Jméno

  E-mail

  Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

  Franchisa

  Doplňující informace