Staňte se franchisantem Faraon sandals i Vy!

Faraon sandals, obchodní společnost zaměřená  na výrobu, nákup a prodej koženého zboží, zejména kožených páskových sandálů, ručně vyráběných z velbloudí nebo hovězí kůže, se čtyřicetiletou výrobní tradicí hledá nové franchisanty, prodejce svého sortimentu, v ČR. Výrobky Faraon sandals jsou na našem trhu jedinečné  nejen svým originálním a neotřelým vzhledem, ale hlavně svou kvalitou a životností, která mnohdy několikanásobně předčí běžně dostupné, „komerční“ zboží tohoto typu.

 

Sandály nosí téměř každý, ale věděli jste, že jejich historie sahá až do 4. tisíciletí před naším letopočtem?

V té době byl faraon, vládce s neomezenou mocí nad Egyptem, pokládán za Boha. Po smrti bylo jeho tělo mumifikováno a následně bylo uloženo do sarkofágu. Do hrobky zemřelého faraona byl převezen také jeho nejcennější majetek včetně sandálů, s nimiž byl faraon pohřben. Sandály se ve starém Egyptě pokládaly na víko rakve faraona a byly umístěny nad nohy mumie tak, aby byly k dispozici pro okamžité použití v posmrtném životě.

Faraon sandals, BOTY NA VĚČNOST

 …nejen tedy pro své původní poslání k cestě na věčnost, ale i pro jejich současnou charakteristiku, že se tak snadno neopotřebují a vydrží doslova věčnost!

A od této myšlenky pramení také název i poslání výrobků značky Faraon sandals.

Jak se egyptské sandály dostaly až do České republiky?

Na počátku stály pochopitelně sandály, resp. fakt, že se jejich majitelka chtěla kvalitní sandály, které na našem trhu nenalezla…

Když se Gabriela Bělohlávková, jednatelka společnosti Faraon sandals, s. r. o., měla po 15 letech rozloučit se svými sandály, na nichž oceňovala jejich pohodlí a jednoduchost, začala na českém trhu pátrat po adekvátní náhradě, neuspěla. sandályProč jednoduše nekoupila nové sandály v některém z běžných řetězců? „Původní sandály jsme si oblíbila nejen proto, že se časem dokonale vytvarovaly podle nohou, ale hlavně proto, že se v nich nohy nikdy nepotily, spíš naopak, i v největších vedrech jejich kůže působila chladivě. Navíc se naprosto se lišily od všech, které nosili všichni kolem. Když se mi mé oblíbené sandály začaly rozpadat, začala jsem shánět náhradu.  Prošla jsem desítky prodejen, ale obyčejné placaté sandále, ušité z několika  pásků kůže, jsem nikde nesehnala. Náhoda tomu však chtěla a své sandály jsem sehnala na dovolené na jihu Evropy,“ popisuje svůj začátek cesty k podnikání franchisorka.

„Rozhodla jsem se proto, že si tyto sandály pořídím nejen pro sebe, ale že se postarám o to, aby se tato úžasná obuv dostala i k nám, na český trh.“

„Za několik týdnů jsme na náš trh přinesli design, který vznikl už v dobách Ježíše, přežil všechny módní styly a dnes je ještě oblíbenější, než kdy dřív.  Styl, který neuvěřitelným tempem prorazil cestu i k nám do Čech.“

Od té doby nabízí společnost Faraon sandals svým zákazníkům nejen kvalitní sandále z velbloudí kůže, ale i mnoho dalšího…

Společnost Faraon sandals momentálně svým zákazníkům nabízí kolem 100 modelů sandálů, z toho 30 z nich je ve stálé nabídce a zbývající modely jsou k dispozici ve výrobním katalogu.

„Ve spolupráci s našim africkým výrobcem tak nabízíme jak obuv pánskou, tak obuv dámskou, ale mnoho z modelů  se vyrábí jako Unisex, vhodné pro muže i pro ženy. Na své si přijdou i ženy, které volí raději obuv vyšší, na klínku, stejně jako zákazníci, kteří rádi nosí žabky, nebo obuv na šněrování kolem kotníků či snad až ke kolenům,“ doplňuje Gabriela Bělohlávková k nabízenému sortimentu a dodává: „Naše sandály jsou vyráběny z velbloudí kůže. Ta je několikanásobně pevnější a pružnější než jiné druhy kůží a ke všemu vyniká velice dlouhou životností. Velbloudí kůže se nedá tak snadno přetrhnout, prodřít, ošoupat nebo roztřepit. Vydrží dvakrát déle než kůže hovězí. Perfektně saje pot, na nohou neškrtí, nedře a noha v obuvi z velbloudí kůže nikdy nepálí. Naopak. Postupným nošením naprosto změkne, přizpůsobí se tvarům nohy a vy brzy získáte pocit, jako byste ani žádné boty na noze neměli. Velmi dobře naše obuv vyhovuje alergikům i lidem s kožními prolémy nohou. Vzhledem k těmto vlastnostem a 100% přírodnímu materiálu, ze kterého je vyráběna, lze naši obuv v jistém slova smyslu i za zdravotní obuv. Navíc každému z našich zákazníků rádi poskytneme důležité rady ohledně nošení naší obuvi, její údržbě i vlastnostech kůže.“

 

Nabídka prodejen Faraon sandals však není orientována pouze na sandály…

Vhodným doplňkem sandálů jsou kožené kabelky, batohy a opasky ve stejném odstínu, nebo v černé barvě. Ve Faraon sandals si zákazník může vybrat ze široké nabídky tvarů, velikostí a provedení. V zimním období je pak nabídka obohacena o výrobky z kožešin a o pletené výrobky. Jedná se o kožené rukavice, palčáky, čepice s kožešinovými bambulemi, ručně pletené vlněné ponožky, ponožky z velbloudí vlny, ale i domácí koženou obuv, zateplenou jehněč kožešinou. Jako novinka byly do nabídky v roce 2017 zařazeny i ručně šité kožené širáky a kovbojská bola. V roce 2018 jsme reagovali na velkou poptávku po sandálích barefoot a v současné době vyrábíme v tomto provedení již tři modely, které jsou k dispozici i našim obchodním partnerům.

.

Co Vás, jako franchisanta společnosti Faraon sandals, čeká?

Budete vlastníkem veškerého majetku ve své firmě a budete podnikat na vlastní IČO. Současně na vás bude úhrada nákladů na otevření prodejny, nákladů související s provozem prodejny (personál + poplatky), nákladů na pořízení skladových zásob a veškeré know-how týkající se prodeje a vedení prodejny, stejně jako e-shopu.

 

Co jako franchisant  Faraon sandals získáte?

Po uzavření licence na 1 rok získáte nejen lokální exklusivitu, ale především vám bude franchisor bez dalších poplatků prodávat zboží za velkoobchodní cenu, které pak budete za maloobchodní cenu prodávat jménem franchisora svým zákazníkům a obchodním partnerům. Rozdíl mezi velkoobchodní a maloobchodní cenou pak představuje váš zisk.

Náklady na všechny slevy a akce hradí franchisor. Reklamace, neprodané, nebo nevyhovující zboží se v nepoškozeném stavu vrací zpět do skladu franchisora.

Získáte tedy ověřený podnikatelský záměr s prokázanou rentabilitou a uceleným know-how, navíc s dodavateli, kteří se firmě osvědčili. Vaše podnikatelské riziko se tak, díky jasně daným postupům a ověřenému modelu nákupu i prodeje, sníží na minimum a navíc na své podnikání nebudete sami! Vždy budete mít za zády zkušený poradenský tým, na který se budete moci kdykoliv během svého podnikání s důvěrou obrátit.

Nevíte v čem, kde a jak začít podnikat tak, aby vaše podnikání nebylo ztrátové a současně, aby byla Vaše nabídka jedinečná?

 

S Faraon sandals budete svým zákazníkům nabízet kvalitní obuv.

Vy na druhou stranu získáte partnera v podnikání, který Vás podrží!

 

Franchisa Faraon sandals se teprve rozjíždí, ale stojí za ní franchisor s cennými zkušenostmi.

 

Díky vlastním návrhům sandálů, klobouků a kabelek, a důrazem kladeným na kvalitu a originalitu, se značka Faraon Sandals těší každým rokem několikanásobně většímu množství spokojených zákazníků, proto nastupte do dobře rozjetého vlaku a staňte se jedním z prvních franchisantů Faraon sandals. Získáte tak výhodu „být mezi prvními“.

 

Neváhejte proto a získejte více informací o této jedinečné podnikatelské příležitosti!

Kontaktujte nás, ptejte se na cokoliv, rádi vám odpovíme:

 

    Jméno

    E-mail

    Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

    Franchisa

    Doplňující informace