logo franchisa Body BodyBodyBody představujeme revoluční franchisový fitness koncept. V dnešní uspěchané době nabízí klientům časově nejefektivnější trénink současnosti, který probíhá v privátním studiu a je založen na tréninkové metodě EMS. Oslovuje náročné a časově vytížené klienty, kterým nabízí zcela nový zážitek z fyzické aktivity. Fitness trénink v BodyBody je totiž koncipován naprosto odlišně, než praktikuje každé běžné fitness centrum či posilovna. Revoluční je nejen čas! Během pouhých 20 minut si totiž klient procvičí až 90% svalové hmoty.

 

Informace o franchisorovi (poskytovatel licence fitness franchisa BodyBody):

BodyBody s.r.o.

Varšavská715/36, 120 00 Praha 2

+420 736 130 531

franchise@bodybody.cz

www.bodybody.cz

 

Vlastní provozovna:

Všechny provozovny BodyBody  jsou franchisové.

 

Franchisové provozovny:

 • BodyBody Anděl – budova Smíchov Gate, Plzeňská 3217/16, 150 00 Praha 5
 • BodyBody Karlín – budova River Garden, Rohanské nábřeží 670/19, 186 00 Praha 8
 • BodyBody Florentinum – Budova Florentinum, Na Florenci 2116/15, 110 00 Praha 1
 • BodyBody Praha – Karlovo náměstí 8, 120 00 Praha 2
 • BodyBody – Na Maninách 1590/29, 170 00 Praha 7 Holešovice
 • BodyBody Korunní – Korunní 810/104, 101 00 Praha 10
 • BodyBody Brno –  Budova Titanium, Nové sady 996/25, 602 00 Brno
 • BodyBody Ostrava – Budova Orchard, Hornopolní 3314/38, 702 00 Ostrava
 • BodyBody České Budějovice – Žižkova třída 226/3, 370 01 České Budějovice
 • BodyBody Olomouc – budova Namiro, Palackého 1198/14, 779 00 Olomouc
 • BodyBody Plzeň – Veleslavínova 363/35, 301 00 Plzeň
 • BodyBody Liberec – Papírová ulice, 460 01 Liberec

 

    

Fitness studio BodyBody je jiné, než běžné fitko!

Od tradičních fitness studií liší zejména tím, že kombinuje tyto čtyři důležité aspekty:

1. Inovativní EMS technologie: EMS podporuje kontrakci ve svalech prostřednictvím elektrických impulsů, ty výrazně zvyšují a prohlubují účinnost cvičení. Na rozdíl od běžného cvičení, tradičního fitness tréninku, je možné posilovat všechny hlavní svalové partie zároveň, přičemž impulsy pronikají i do hlouběji umístěných svalů. Trénink trvá jen 20 minut a člověk během něj procvičuje až 90% svalové hmoty. Inovativní technologie a krátká doba tréninku profiluje fitness koncept BodyBody jednoznačným způsobem oproti tradičním fitness studiím.

2. Osobní trenér: klient má u každého tréninku k dispozici osobního trenéra. Podle toho, jaký má klient cíl, čeho chce cvičením dosáhnout, mu trenér upraví cvičební program přesně „na míru“. To jen podtrhuje důraz na osobní přístup a vysokou úroveň služeb, což je základní filozofií celého fitness franchisové konceptu BodyBody.

3. Privátní studio: fitness BodyBody je privátní studio, trénink probíhá v maximálním počtu dvou lidí současně a zákazníci mají zaručené veškeré dostupné pohodlí a soukromí. Privátnost a luxus studií vyplňují tržní mezeru v rámci fitness studií v České republice – se svým přístupem jsou unikátní.

4. Žádná taška na cvičení: Klient si s sebou na fitness trénink nemusí nosit doslova nic! Nepotřebuje boty, převlečení, ručníky, tašku a ani nápoje před a po cvičení. Vše Vám totiž v BodyBody zapůjčí, je to zahrnuto již v ceně tréninku, což je další obrovskou konkurenční výhodou fitness studií Body Body, nemusíte předem nic plánovat. Jdete zkrátka do práce, jako každý den, a když máte chuť, můžete si například odskočit zacvičit třeba během obědové pauzy.

 

Klasická fitness studia tak nejsou pro BodyBody konkurencí

BodyBody má velmi specifickou, jasnou a hlavně zajímavou cílovou skupinu zákazníků. Zákazníci fitness studií BodyBody patří zejména do střední a vyšší příjmové skupiny. Zároveň to jsou ti, kdo rádi dosahují výsledků během relativně krátké doby, často mezi ně patří lidé, kteří nemají čas trávit dlouhé hodiny cvičením, což je případ klasického fitness tréninku. Fitness trénink BodyBody je vhodný jak pro muže, tak pro ženy, zkrátka pro všechny, kteří chtějí brzy vidět výsledky svého snažení.

 

Jedinečné franchisové fitness studio Body Body si klienty svými službami přiláká i v menších městech.

BodyBody je založen na ověřeném konceptu úspěšně fungujícím po celém světě. Fitness studia, která mají fitness trénink založen na EMS technologii, se těší celosvětové oblibě a je možné je nalézt ve většině Evropských států, ale také v Asii, Americe či Austrálii. Počátky prvních EMS studií sahají do roku 2007. Meziroční nárůst počtu studií, která poskytují EMS technologie, se pohybuje kolem 30-40%. To svědčí jednak o rostoucí oblibě cvičení EMS mezi klienty, ale hlavně o tom, že je EMS technologie zajímavý podnikatelský záměr.

 

Cvičení ve fitnes studiu BodyBody zahrnuje kompletní servis včetně osobního trénéra, cvičebního vybavení i oblečení a pitného režimu. Součástí nabídky služeb studia BodyBody je navíc také propracovaný program výživového poradenství a poradenství v oblasti zdravého životního stylu, což je pro klienty další obrovská konkurenční výhoda a pro franchisanta další zdroj výnosů a důvod proč je franchisa Body Body tak zajímavá podnikatelská příležitost.

 

Chcete se stát svým vlastním šéfem, postavit se na vlastní nohy?

V BodyBody vám pomohou s vybudováním studia i získáním zákazníků. Začít můžete kdykoliv…

 

Nároky na prostor
min. 60 m2

Předpokládaná počáteční investice
od 1 000 000 Kč

Návratnost investice
cca 2 Roky

Chcete podnikat s BodyBody a nemáte fitness studio?

Zkuste BodyBody HOME & OFFICE…

 

Tento způsob podnikání s BodyBody představuje minimální investici. Nemusíte mít žádné fitness studio. Stačit vám bude pouze jeden přístroj. Klienti nebudou jezdit za vámi, ale vy za nimi.

Nároky na prostor
Žádné, jezdí se za klienty

Minimální počáteční investice (při využití financování od BodyBody a automobilem na provozní leasing)
od 300 000 Kč

Návratnost investice
cca do 1 roku

 

Hlavní předpoklad pro franchisanta je chuť trénovat! Zbytek vás naučí v BodyBody…

 

V BodyBody chtějí růst se svými franchisanty. Poskytují jim proto podporu ve všech oblastech, aby byli schopní zavést vlastní studio během krátké doby a s minimálním rizikem…

 

 • Naučíme vás všechno, co umíme. Dostanete naše kompletní know-how a navíc obsáhlého franchisového průvodce.
 • Podpoříme vás silnou značkou a fungující reklamou. Máme reklamu v tištěných médiích tak on-line.  Máme vlastní a osvědčené propagační materiály.
 • Zaručíme vám naprostou exkluzivitu ve vaší oblasti. Můžete tak mít první a jediné BodyBody studio široko daleko.
 • Poradíme vám s výběrem správné lokality. Na základě zkušeností vám pro každou lokalitu doporučíme i optimální velikost studia či vám doporučíme kanceláře a firmy v případě, že budete jezdit za klienty.
 • Pracujete s osvědčenými dodavateli a za zvýhodněné ceny. Pro franchisové partnery BodyBody poskytuje výrobce EMS tréninkových přístrojů a vybavení XBody exkluzivní slevu. EMS přístroj XBody si tak pořídíte levněji než vaši konkurenti. A v BodyBody Vám pomohou i s financováním přístrojů XBody.
 • Pomůžeme vám při zařizování studia. Od architektonického návrhu, přes nezbytná povolení a dokumentaci, až po smlouvy, formuláře a kompletního vybavení studia. Nebo v případě, že nemáte studio a jezdíte za klienty, pomůžeme vám s polepy na auto a případně pomůžeme zařídit provozní leasing na automobil.
 • Můžete využít systém on-line rezervace On-line rezervační a manažerský systém je součástí zavedených stránek www.bodybody.cz.
 • Pořádáme úvodní a průběžná odborná školení. 
Můžete s námi spolupracovat na rozvoji vašich tréninkových i prodejních dovedností a metod.
 • Nejste v tom sami. 
Kdykoliv nám můžete zavolat. Ti nejzkušenější profesionálové v BodyBody vám vždycky poradí.

 

Vhodná lokalita pro fitness studio BodyBody:

Ideální lokalita
 pro franchisovou provozovnu, BodyBody studio, je blízko obchodních center, kancelářských komplexů a dalších frekventovaných míst, které zajistí dostatek potenciálních klientů. BodyBody je vhodné i pro menší města.

 

Informace o franchisorovi (poskytovatel licence fitness franchisa BodyBody):

Kontaktní osoba pro zájemce o licenci

Ivana Aquin

ivana@bodybody.cz

www.bodybody.cz

 

Poslat dotaz na franchisu

  Jméno

  E-mail

  Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

  Franchisa

  Doplňující informace