logo bforbMĚNÍME ATMOSFÉRU PODNIKÁNÍ V ČESKÉ REPUBLICE K LEPŠÍMU. Dáváme dohromady lokální podnikatele a vytváříme pro ně prostředí, ve kterém si mohou vzájemně důvěřovat a spolupracovat. Budujeme tak komunity stejně smýšlejících lidí, kteří si pomáhají k novým obchodním příležitostem, zakázkám a kontaktům.

Nabídka franchisingové spolupráce s Business for Breakfast

První oficiální obchodní systém působící v ČR, jenž se specializuje na vytváření efektivního obchodního prostředí pro lokální podnikatele formou privátních podnikatelských klubů. Tyto kluby jsou určeny všem obchodníkům, majitelům firem a profesionálům, kteří chtějí aktivně spolupracovat s dalšími stejně zaměřenými lidmi a hledají příležitosti pro rozvoj svého podnikání. Účelem Business for Breakfast je pomoc podnikatelům a firmám v jejich růstu a rozšiřování společnosti prostřednictvím získávání kvalitních doporučení na potenciální zákazníky, spolupracovníky, dodavatele nebo odběratele.

INFORMACE O FRANCHISOROVI :

poskytovatel licence Business for Breakfast Česká republika, s.r.o.:

Business for Breakfast Česká republika, s.r.o.
Husitská 63, 130 00 Praha 3
tel. +420 608 066 363

kamila@bforb.cz

www.bforb.cz

Vlastní provozovny: 

 • Podnikatelský klub Business for Breakfast Zlín
 • Podnikatelský klub Business for Breakfast Praha 2
 • Podnikatelský klub Business for Breakfast Praha 2/2

Franchisové provozovny:

 • 10 franchisových partnerů, kteří provozují více jak 50 podnikatelských klubů.
 • Podnikatelské kluby Business for Breakfast působí ve městech: Plzeň, Praha, České Budějovice, Tábor, Hradec Králové, Náchod, Trutnov, Žacléř, Pardubice, Svitavy, Liberec, Ostrava, Olomouc, Hranice, Prostějov, Přerov, Brno, Šumperk, Zlín, Nový Jičín
 • a další vlastní a franchisové pobočky podnikatelských klubů BforB jsou v přípravě

POPIS FRANCHIS BUSINESS FOR BREAKFAST:

Zakoupením franchisové licence konceptu Business for Breakfast – franchisa používá také zkrácený název „BforB“ – franchisant získá právo provozovat podnikatelské kluby Business for Breakfast v exkluzivní lokalitě. Provozováním podnikatelských klubů BforB se dostanete do srdce vaší podnikatelské komunity v regionu. Díky tomu můžete významně podpořit váš existující byznys a také máte příležitost stát se představitelem silné a významné podnikatelské komunity, jejíž působení a aktivity budete v regionu reprezentovat. O klub podnikatelů Business for Breakfast je velký zájem, jelikož výhody členství BforB přináší nové podnikatelské možnosti. Každý člen se dostává k tisícům podnikatelských kontaktů ze svého regionu, setkává se se stejně smýšlejícími majiteli firem, podnikateli i profesionály a získává příležitost nejen finančního prospěchu prostřednictvím kvalitních referencí, ale také prospěch prostřednictvím budování efektivních obchodních vztahů a spolků. To je je nástin přínosů pro členy podnikatelských klubů. A výhody být na špici takového klubu si již umíte jistě domyslet. 

Franchisa Business for Breakfast nabízí jedinečnou příležitost jak začít podnikat ve franchise s minimálním rizikem i úsilím, a to je největší výhoda franchisingu – všechno je vymyšleno, vyzkoušeno a na Vás je jen se připojit se k dobře rozjetému vlaku, kterým je lety ověřený, úspěšný podnikatelský záměr, franchisový koncept Business for Breakfast!

[youtube url=“https://www.youtube.com/watch?v=whHvTOZbUp8″ width=“250″ height=“150″]

FRANCHISING BUSINESS FOR BREAKFAST, NABÍDKA SPOLUPRÁCE:

Franchisa Business for Breakfast:

Franchisa Business for Breakfast nabízí k prodeji dva rozsahem se lišící druhy franchisové licence BforB. Franchisant si může buď koupit licenci na franchisu Business for Breakfast pro provoz 3 nebo 5 klubů podnikatelů v určitém regionu. Jeho úkolem je pak vybudování klubů v souladu se stanovenými standardy franchisového konceptu Business for Breakfast. Majitel licence – třeba právě Vy – tak vytvoří jedinečné prostředí, ve kterém mohou místní podnikatelé získat nové kontakty, obnovit vztahy s bývalými zákazníky, utužit obchodní partnerství se stávajícími zákazníky, podpořit zájem o své produkty, získat cenná doporučení, nové zakázky a nadstandardní informace z trhu. Stát se členem klubu Business for Breakfast představuje pro každého podnikatele velkou příležitost k růstu, avšak pro franchisanta je tato šance o řád vyšší – získáte možnost dostat se do centra podnikatelského dění ve městě či regionu.

A další výhody franchisy BforB:

Nízké provozní náklady, nepotřebujete obchodní prostory, provoz nevyžaduje žádné skladové zásoby, podnik můžete vést z pohodlí svého vlastního domova, nemusíte mít žádné zaměstnance, váš byznys roste a rozvíjí se prostřednictvím úspěchu vašich klientů, prověřený koncept, 15 let zkušeností, proces není těžké se naučit, byznys, který vytváří zdroj příjmů pro obě strany, byznys, který vytváří novou kulturu podpory podnikání zejména pro malé a střední podnikatele prostřednicvím vzájemné spolupráce a důvěry…to vše je franchising Business for Breakfast.

Tento model je určen těm, kteří již podnikají a chtějí podpořit své podnikání novou marketingovou strategií prostřednictvím podnikatelských klubů BforB. Franchisa bude benefitovat podnikatele, který má kolem sebe velký okruh kontaktů a hledá způsob, jak efektivně a na osobní úrovni udržovat tento okruh aktivní. Franchisa BforB je také vhodná pro podnikatele, který se chce vydat novým směrem a chce se opřít o již existující, funkční a prověřený systém. Franchisu BforB si může pořídit i zaměstnanec, který se chce osamostatnit a začít podnikat. Nechceme žádné „hazardní hráče” – chceme nadšené, oddané profesionály s touhou a motivací uspět. Chceme, aby franchisový systém Business for Breakfast pro vás fungoval stejně tak, jako to chcete vy a vyvineme veškeré úsilí, abychom vám pomohli udělat správné rozhodnutí na základě poskytnutých informací, zda existující obchodní návrh je pro vás ten pravý.

POŽADAVKY NA FRANCHISANTA:

Abyste mohli být úspěšným franchisantem BUSINESS FOR BREAKFAST, měli byste zvážit, zda máte:
Dobré obchodní a prodejní dovednosti, dobré komunikační dovednosti, zákaznický servis na vysoké úrovni, výborné organizační schopnosti, schopnost vést tým, motivovat lidi, pozitivní a aktivní přístup k věci, ochotu učit se novým věcem, časový prostor budovat nový byznys, máte schopnost budovat vztahy, přístup k počáteční investici na zakoupení licence a počátečního provozu franchisy Business for Business.

POČÁTEČNÍ INVESTICE:

Franšízová licence BforB MINI na provoz 3 klubů: 300.000,- + DPH
Franšízová licence BforB STANDARD na provoz 5 klubů: 450.000, + DPH

KONTAKTNÍ OSOBA PRO ZÁJEMCE O LICENCI:

Kamila Zárychtová

kamila@bforb.cz

www.bforb.cz

tel. +420 608 066 363

Další informace na téma nabídka franchisingové spolupráce s Business for Breakfast naleznete ZDE.

Poslat dotaz na franchisu!

  Jméno

  E-mail

  Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

  Franchisa

  Doplňující informace   ……………………………….

  Shromažďujeme a zasíláme Vám aktuality z oboru franchising a podnikání. Chcete koupit franšízu, hledáte vhodný podnikatelský záměr? Od nás získáte zaručené nápady na podnikání i návody jak podnikat a jak začít podnikat s franchisou víme nejlépe...

  Facebook_Top_Franchising

  Chcete být zařazeni do REGISTRU KANDIDÁTŮ – zájemců o podnikání formou franchisingu a chcete být podrobněji informováni o franchisách i konkrétních nabídkách? Registrujte se zde a my Vás budeme dle Vašich požadavků informovat o toma, jaké jsou aktuální podnikatelské příležitosti ve franchisingu – která franchisa v ČR hledá partnera pro dlouhodobou spolupráci dle Vašich požadavků.

  Sledujte náš KATALOG FRANCHIS, kde je aktuální nabídka franchis a kde naleznete odpovědi na otázky ohledně konkrétních franchisignových konceptů. Pokud Vás budou zajímat další podrobnosti, nebo Vás zaujme konkrétní franchisa a měli byste zájem o schůzku se zástupcem dané franchisyNEVÁHEJTE NÁS KDYKOLIV KONTAKTOVAT, JSME TADY PRO VÁS!