První kavárna Creams byla otevřena v roce 2012 ve Velké Británii a již po dvou úspěšných letech začala expandovat formou franchisingu. V součané době je v provozu 57 kaváren. Jen ve Velké Británii je v plánu expanze 300 kaváren v nejbližších letech. Specialitou je italská zmrzlina – gelato, čerstvě vyráběná a nabízená ve více než 40 příchutích. Kvalita této zmrzliny a všech ingrediencí je na nejvyšší úrovni a vychází z aktuálních trendů zdravé výživy.

 

Nabídku zmrzliny doplňují waffle a palačinky vyráběné podle autentických amerických receptů v mnoha variantách, zejména sladkých kombinací. Zákazník si dále může vybrat ze širokého sortimentu kávy, dezertů, smooties a nápojů.

 

Kavárny jsou koncipovány v retro stylu v černo-fialové barvě a kombinují americký a italský design, který vytváří jedinečnou atmosféru. Svým výrazným a velmi příjemným vybavením zvou k návštěvě a odpočinku kdykoli během celého dne.

Tento franchisový koncept je jedinečný a velmi úspěšný na anglickém trhu. V současné době expanduje do celé Evropy a jednou z prvních zemí, kde by chtěl tento franchisový systém otevřít své kavárny, je Česká a Slovenská republika.

 

Creams nabízí nejen praxí prověřený koncept, ale i značné know-how ve formě velmi rozsáhlého franchisového balíku, který kromě jiného zahrnuje…..

 

  • velkou podporu master-franchisového partnera a  franchisantů před, jakož i po otevření nových kaváren,
  • společný výběr vhodné lokality,
  • podrobné plánování franchisových podniků, vč. business plánu na období 3-5 let s prognózou na 10 let,
  • zajištění kompletního vybavení  a důkladné zaškolení všech pracovníků, včetně jejich výběru.

Creams navrhuje i velmi nápaditou marketingovou strategii a reklamní kampaně zaměřené především na získávání nových zákazníků. Součástí podpory franchisora je i pravidelný controlling – společné roční finanční plánování, analýza dosažených výsledků a řada dalších služeb.

 

Franchisový systém Creams  je v ČR a na Slovensku exkluzivně zastoupen společností AVEX systems, která pro něj hledá master-franchisového a nebo franchisové partnery.

 

V případě zájmu kontaktujte společnost AVEX systems:

Ing. Aleš Tulpa

ales.tulpa@avexsystems.eu

Další informace  najdete i na internetových stránkách:

www.avexsystems.eu  – Katalog franchis

www.masterkonference.cz

 

Franchisový koncept Creams bude detailně představen i na Master franchisové konferenci v Praze dne 15.11.2017. Více informací najdete na webu: www.masterkonference.cz.

 

V případě, že Vás koncept Creams zaujal, neváhejte a kontaktujte nás:

Jméno

E-mail

Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

Franchisa

Doplňující informace


……………………………….

Shromažďujeme a zasíláme Vám aktuality z oboru franchising a podnikání. Chcete koupit franšízu, hledáte vhodný podnikatelský záměr? Od nás získáte zaručené nápady na podnikání i návody jak podnikat a jak začít podnikat s franchisou víme nejlépe...

Facebook_Top_Franchising

Chcete být zařazeni do REGISTRU KANDIDÁTŮ – zájemců o podnikání formou franchisingu a chcete být podrobněji informováni o franchisách i konkrétních nabídkách? Registrujte se zde a my Vás budeme dle Vašich požadavků informovat o toma, jaké jsou aktuální podnikatelské příležitosti ve franchisingu – která franchisa v ČR hledá partnera pro dlouhodobou spolupráci dle Vašich požadavků.

Sledujte náš KATALOG FRANCHIS, kde je aktuální nabídka franchis a kde naleznete odpovědi na otázky ohledně konkrétních franchisignových konceptů. Pokud Vás budou zajímat další podrobnosti, nebo Vás zaujme konkrétní franchisa a měli byste zájem o schůzku se zástupcem dané franchisyNEVÁHEJTE NÁS KDYKOLIV KONTAKTOVAT, JSME TADY PRO VÁS!