Nejznámější a největší španělský franchisový koncept v oblasti „světa parfémů a kosmetiky“ přichází nyní i na český a slovenský trh! EQUIVALENZA přinesla na trh revoluční změnu v nabídce svých vlastních výrobků pro ženy i muže za neuvěřitelně výhodné ceny.

 

Exkluzivní zástupce EQUIVALENZA pro Českou republiku:

AVEX systems

Ing. Aleš Tulpa

www.avexsystems.cz

Kontakt: ales.tulpa@avexsystems.eu

 

Informace o konceptu

Země původu

Španělsko

Oblast podnikání

Maloobchod/Retail

Typy nabízené licence

Master franchisová licence pro ČR a Slovensko

Webové stránky

https://equivalenza.com/en/

Rok vzniku

2011

Cena za master licenci

Bude předmětem jednání

Cena za jednu licenci

Bude předmětem jednání

Počáteční investice do jedné prodejny

Dle velikosti a umístění prodejny cca. 30-40 tis. EUR

Další poplatky

Bude předmětem jednání

Stručný popis franchisového konceptu

EQUIVALENZA poskytuje ROZMANITOST NABÍDKY vysoce kvalitních parfémů, kosmetických produktů, výrobků pro péči o lidské tělo a osvěžovačů vzduchu, které mají aromaterapeutický charakter, za velmi výhodné ceny.

Parfémy, kosmetika a osvěžovače vzduchu pochází z vlastní výroby. Nabízené produkty jsou pro všechny cílové skupiny zákazníků a ke všem možným příležitostem: v zaměstnání, na cesty, pro různé společenské, kulturní a sportovní události, apod.

Nízkých cen je docilováno i tím, že je možné používat stejné lahvičky – flakony – pro opakované nákupy. Jedná se tedy o tzv. „doplňovací systém“, který šetří peníze zákazníků (zákazník nemusí platit opakovaně za obalový materiál) a k tomu je tento koncept i velmi ohleduplný k životnímu prostředí.

Co nabízí franchisový koncept a proč podnikat s tímto franchisovým systémem:

 • Jde o velmi kvalitní a praxí prověřený franchisový koncept, který je na trhu již od roku 2011 a má praktické zkušenosti z 26 zemí světa.
 • V plánu je expanze do dalších zemí Evropy, včetně České a Slovenské republiky, Asie a zemí amerického kontinentu.
 • Nový master franchisant získá exkluzivitu pro český a slovenský trh.
 • Franchisanti mají pak územní exkluzivitu v daném městě či lokalitě – ve spádové oblasti každé prodejny v ČR a na Slovensku.
 • Poskytneme poradenství s výběrem správné lokality a optimálním uspořádáním prodejny.
 • Maximální podpora při zařizování každé prodejny (návrh vnitřního a vnějšího designu, vybavení na klíč, apod.) je samozřejmostí.
 • Zajistíme prodejní a marketingovou podporu před a po otevření každé prodejny.
 • Nabízíme kvalitní a atraktivní webové stránky pro český a slovenský trh.
 • Máme velmi dobře vybraný sortiment oblíbených a kvalitních produktů pro každou prodejnu a cílové skupiny zákazníků v její spádové oblasti.
 • Optimálně organizovaná logistika – způsob objednávání a dodávek sortimentu zboží na místo určení, tj. do prodejen franchisových partnerů je součástí naší nabídky a našeho know-how.
 • Kvalitní příprava na franchisové podnikání budoucích master franchisantů a franchisantů – před a po zahájení činnosti, jakož i další podpora a rozvoj prodejen formou velmi dobře připraveného konceptu školení a vzdělávání.
 • Společné vypracování modelového business plánu pro nového master franchisového partnera, který obsahuje návrh plánu expanze na českém a slovenském trhu, strukturu investic, plán výnosů a nákladů, jakož i očekávané zisky v průběhu dalších let po zahájení činnosti.
 • Vzorový modelový business plán bude společně zpracován i pro jednotlivé budoucí franchisové partnery a jejich prodejny.
 • Pro každou prodejnu poskytne  EQUIVALENZA rozsáhlý, promyšlený a v praxi vyzkoušený marketing a různé marketingové nástroje pro realizaci marketingové strategie v České a Slovenské republice.
 • Budoucí master franchisový partner v ČR a na Slovensku bude mít velkou podporou centrály franchisora, včetně podrobné a kvalitní přípravy na zahájení aktivit na obou trzích.

Bližší informace o konceptu EQUIVALENZA

 získáte také na webových stránkách: www.avexsystems.eu.

Franchisový systém je v České a Slovenské republice exkluzivně zastoupen společností AVEX systems, která pro něj hledá MASTER FRANCHISOVÉHO PARTNERA pro obě země.

 

V případě, že Vás franchisa EQUIVALENZA zaujala, neváhejte a kontaktujte nás:

  Jméno

  E-mail

  Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

  Franchisa

  Doplňující informace