exteria

EXTÉRIA představuje skutečně jedinečný franchisový koncept v oblasti BOZP a PO v ČR. Svým partnerům nabízí licenci pro otevření EXTÉRIA MARKETU s exkluzivitou pro vybraný okres a velmi rychlou návratností investice.

Nemusíte rozumět oboru BOZP a PO, soustředíte se pouze na obchod a vyděláváte, navíc si budujete vlastní firmu s pasivním příjmem a stabilitou! Stačí mít obchodního ducha a v EXTÉRIA AKADEMII Vás vše potřebné naučíme a budeme Vám po celou dobu oporou.“ M. Ramach, jednatel EXTÉRIA franchising v BOZP.

 

Poskytovatel franchising licence Extéria:

EXTÉRIA, s.r.o.
Hradní 27/37
710 00 Ostrava

 

„Chceme vybudovat poradenská místa EXTÉRIA BOZP a PO v každém koutě ČR“

 

VIZE A PODSTATA FRANCHISING KONCEPTU EXTÉRIA

 • Vybudovat plošnou franchisovou síť moderních EXTÉRIA MARKETŮ v každém okrese v ČR. EXÉTRIA MARKETY BOZP a PO  s příjemným a perfektně proškoleným odborným personálem, který poradí a pomůže začínajícím i stávajícím podnikatelům s problematikou bezpečnosti práce (BOZP) i požární ochrany (PO).
 • Poskytovat soukromým i státním subjektům nejen důležité informace, ale také jim pomáhat implementovat BOZP a PO do jejich oboru podnikání / působení a také je profesionálně zastupovat při jednotlivých kontrolách.
 • Díky širokému spektru zkušeností EXTÉRIA dokáže poradit s problematikou BOZP a PO ve všech oborech (školství, zdravotnictví, výroba, služby, úřady, atd.) Tato zákonná problematika je zcela specifická pro každý obor.

 

CO ZÍSKÁTE JAKO FRANCHISANT SÍTĚ EXTÉRIA?

 • Jedinečný podnikatelský záměr– „vlastní“ bezkonkurenční podnikatelskou příležitost se silným partnerem EXTÉRIA za zády.
 • Jako samostatný podnikatel získáte úspěšný, ziskový a zákonem daný vlastní byznys, který Vám zajistí finanční a časovou nezávislost v krátkém období.
 • Díky síti EXTÉRIA získáte jedinečné KNOW-HOW, pomoc a podporu v začátku podnikání, vstupní a následná školení po celou dobu spolupráce. Víme jak oslovit a najít Vaše spolupracovníky do pobočky, poradíme, jak máte své lidi motivovat a kontrolovat, získáte přístup do informační systém BOZPIS, budeme Vám k dispozici po celou dobu spolupráce.
 • Získáte možnost provozovat svou vlastní pobočku EXTÉRIA MARKET úspěšně vybudované franchisové sítě EXTÉRIA specializující se BOZP a PO, která dlouhodobě generuje nemalé cashflow se stovkami spokojených klientů v regionu. Navíc na svůj okres získáte exkluzivitu.
 • Samozřejmostí spolupráce s franchising konceptem EXTÉRIA MARKET je nejen pomoc a podpora při otevření vlastního EXTÉRIA MARKETU a manuál k jeho provozu. Každý franchisant získá také vlastní webové stránky, má k dispozici právní a technické zázemí centrály franchisy Exteria i marketingovou podporu – firemní a grafický manuál, propagační materiály aj.
 • Každý franchisant konceptu EXTERIA MARKET má samozřejmě také možnost svůj byznys předat svým dětem nebo (vzhledem k rentabilitě) za velmi výhodných podmínek prodat třetí osobě.

 

Franchisa EXTÉRIA MARKET  vlastní patentované KNOW-HOW = NEJLEPŠÍ cena na trhu

Díky patentovanému KNOW-HOW EXTÉRIA může téměř devadesáti procentům klientů nabídnout nejlepší tržní cenu za služby BOZP a PO. Proto jsou pobočky EXTÉRIA MARKET velmi úspěšné a dosahují v krátkém období reálného zisku.

 

PRO KOHO JE URČENÁ NABÍDKA FRANCHISINGOVÉ SPOLUPRÁCE S KONCEPTEM EXTÉRIA?

 • Franchisa EXTÉRIA MARKET nabídka stát se franchisovým partnerem EXTÉRIA franchising  je určena primárně lidem s obchodním talentem, kteří mají již nějaké zkušenosti s vedením obchodního jednání.
 • Je to nabídka třeba právě pro Vás, pokud chcete podnikat dlouhodobě a smysluplně v zákonné dané službě pro širokou cílovou skupinu.
 • EXTÉRIA MARKET franchising je určen jak pro začínající, tak i stávající podnikatele, manažery, vedoucí obchodních týmů, finanční poradce, makléře, obchodní zástupce, kteří chtějí ověřený a fungující koncept, který v krátké době generuje zisk a zajistí jim stabilitu

 

EXTERIA svým partnerům ručí za rady, které Vám dá – že budou fungovat a budou Vám ku prospěchu

 

Podnikatelská příležitost v BOZP a PO pod hlavičkou EXTÉRIA franchisa je seriózní nabídkou vytvořit si nezávislý příjem ve velmi krátkém časovém období. Vždy to bude ale Vaše firma a vy za svou firmu budete zodpovědní.

 

 

Investice do franchisy EXTÉRIA a její návratnost

Investice do franchisové licence EXTÉRIA MARKET BOZP a PO je 250.000Kč a předpokládaná investice na vybavení kanceláře je cca 150.000Kč, kterou zajistí centrále franchisantovi tzv. na klíč.

 

Proč si otevřít vlastní pobočku ve Vašem okresním městě?

V ČR působí 3 miliony podnikatelských subjektů. Z toho 40 % těchto podnikatelských subjektů problematiku BOZP a PO neřeší nebo o této povinnosti vůbec neví. Cílovou skupinou jsou proto veškeré státní a podnikatelské subjekty, což představuje velmi širokou klientelu.

Proto využijte tohoto takříkajíc nekonečného podnikatelského potenciálu a připojte se do dobře rozjetého vlaku BOZP a PO služeb s franchisou EXTÉRIA.

 

Nemusíte být odborníkem na BOZP a PO, v EXTÉRIA AKADEMII Vás vše potřebné naučí.

 

Další informace o tomto zajímavém franchisingovém systému BOZP a PO EXTÉRIA naleznete v rozhovoru s jednatelem Bc. Miloslavem Ramachem.

 

Kontaktní osoba pro zájemce o franchisu EXTÉRIA:

 

Ing. Beata Filipí

country manager

email: filipi@exteria.cz

tel.: 602 232 532

www.exteriamarket.cz

 

V případě dotazů nás kontaktujte. Vaše dotazy předáme zástupcům společnosti EXTÉRIA:

  Jméno

  E-mail

  Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

  Franchisa

  Doplňující informace