Finalit je rakouský franchisový koncept, který je světovým lídrem v oblastí základní a speciální péče o povrchy z přírodního a umělého kamene, jakož i veškerých keramických dlažeb a obkladů. Využívá k tomu vlastní vysoce kvalitní čistící produkty, technologii a technické prostředky. V současné době působí ve 22 zemích světa. Klienty Finalitu jsou jak privátní osoby, tak i firmy, veřejné instituce, hotely, banky, správa nemovitostí, architekti a odborní experti. Úspěšný rozvoj Finalitu dokazuje, že profesionální služby v oblasti restaurování a uchovávání hodnot mají obrovský potenciál a jsou vysoce lukrativní.

 

K prestižním objektům, které byly ošetřeny výrobky a technologií Finalitu patří např. Cheopsova a Sakkara pyramida v Egyptě, Mekka v Saudské Arábii, Památník princezny Diany v londýnském Hyde Parku, Akropolis v Aténách či Chrám Svatého Petra ve Vatikánu.

FinalitStoneCare působí na trhu již 40 let, tzn., že má mimořádně profesionální, kvalitní a praktické zkušenosti s čištěním všech druhů povrchů přírodního a umělého kamene, jakož i veškerých keramických dlažeb a obkladů, výrobků z betonu apod. Tento koncept se věnuje i velmi lukrativnímu businessu, a to je restaurování a konzervování historických památek, o čemž svědčí celá řada vynikajících referencí.

 

 

Krátce z historie a současnosti:

 

 • Kurt Leidinger vyvinul výrobky značky Finalit již v roce 1983.
 • Odborníci na technologie a produkty Finalit se stali i poradci UNESCO.
 • Rodinná firma Finalit byla založena paní Margit Leidinger v roce 1997.
 • Centrála společnosti a franchisového konceptu se nachází v Badenu nedaleko Vídně.
 • Výroba a sklady jsou v rakouském Welsu.
 • Franchisový koncept Finalit – se stal No. 1 v Evropě ve svém oboru podnikání!

 

Kombinace špičkové kvality vlastních výrobků a know-how vytváří z konceptu FinalitStoneCare bezkonkureční nabídku v této oblasti podnikání!

Pro franchisové partnery je zde nabídka, jak se mohou stát atraktivními pro zájemce o tyto služby v jejich spádové oblasti pod vedením špičkových odborníků a profesionálů FinalitStoneCare.

 

Franchisový partner konceptu FinalitStoneCare získá:

 • kompletní lukrativní obchodní model, který lze velmi rychle úspěšně realizovat na českém a slovenském trhu,
 • veškerou podporu rakouské centrály v otázkách marketingu,
 • školení,
 • zajištění neustálého vývoje čisticích prostředků a metod,
 • ochranu území – jeho spádové oblasti podnikání,
 • výhodu využití existující mezinárodní klientely, která má zájem o spolupráci i na českém a slovenském trhu po velmi dobrých zkušenostech s FinalitStoneCare v zahraničí.

 

VIZE společnosti a konceptu FinalitStoneCare:

Udržet v nejlepší kvalitě veškerá kulturní dědictví, zejména stavební a historické památky na celém světě. Zpřístupnit kvalitu a produkty Finalit každému na všech trzích od obyčejných lidí až po velké mezinárodní společnosti a státní zakázky.

 

Motto společnosti Finalit je: Začíme tam, kde si jiní neví rady a skončili.

 

Aby se mohla stát společnost Finalit světovým lídrem v oblasti péče o kámen a keramické povrchy, tak pro tento účel vyvinula velmi úspěšný franchisový koncept, který nabízí všem zájemcům o master-franchisové a nebo franchisové licence ve všech zemích světa. Tento koncept, jakož i výrobky Finalit jsou neustále dále vyvíjeny a zdokonalovány a následně poskytovány zákazníkům a všem partnerům.

 

Vyškolení odborníci Finalit si dokáží poradit se všemi problémy znečištění povrchů kamene – přírodního i umělého, jakož i různých keramických povrchů, materiálů z betonu apd.

Téměř všichni významní výrobci těchto produktů v různých zemích světa spolupracují s FinalitStoneCare a doporučují tento čistící koncept – profesionální čištění a impregnaci, výrobky i technologie – svým zákazníkům a odběratelům.

 

Finalit nabízí nejen praxí prověřený koncept, ale i značné know-how ve formě velmi rozsáhlého franchisového balíku, který kromě jiného zahrnuje…

 

 • velkou podporu franchisantů před, jakož i po otevření nové provozovny,
 • společný výběr vhodné lokality pro podnikání s tímto konceptem,
 • podrobné plánování přípravy a vybudování nového franchisového podniku, vč. business plánu na období 3-5 let s prognózou na 10 let,
 • zajištění kompletního vybavení provozoven a důkladné zaškolení všech pracovníků, včetně jejich výběru.

 

Finalit navrhuje i velmi kvalitní marketingovou strategii a reklamní kampaně zaměřené především na získávání nových klientů. Součástí podpory franchisora je i pravidelný controlling – společné roční finanční plánování, analýza dosažených výsledků a řada dalších služeb. Každý franchisový partner může začít podnikat s konceptem Finalit během velmi krátké lhůty po jeho zaškolení.

 

Jedná se o velmi kvalitní obchodní model s relativně nízkou vstupní investicí, se zajímavou výší rentability vloženého kapitálu  a rychlou návratností investic.

 

Mobilní jednotky, které jsou vybaveny moderní technologií a potřebnými produkty, umožňují operativní přesun a umístění na různá stanoviště, a tím jsou možné služby Finalit ve všech městech, ve firmách, na plochách objektů, které mají být vyčištěny a naimpregnovány a nebo poblíž historických objektů, státních zařízení apod.

 

Společnost AVEX systems našla master-franchisového partnera pro Českou a Slovenskou republiku a hledá nyní pro tento velmi zajímavý koncept v obou zemích nové franchisové partnery.

 

V případě zájmu kontaktujte společnost AVEX systems: ales.tulpa@avexsystems.eu.

Více informací najdete i na internetových stránkách www.avexsystems.cz  – Katalog franchis.

Co vše Finalit nabízí a co obsahuje tzv. franchisový balík, můžete najít i na webových stránkách: www.finalit-franchise.com.