franchisa-maxdrive-logoFranchisa MaxDrive  je česká společnost působící v oblasti mobilního mytí a čistění vozidel.

„Sledujeme nejnovější trendy a díky tomu jsme schopni poskytovat kvalitní a profesionální služby pro všechny typy vozidel. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a s maximálním nasazením. Všichni partneři prochází pravidelným systémem školení a certifikace.“

Franchisa MaxDrive je vhodná nejen pro samostatné podnikání, ale i jako přidružená činnost ke stávající podnikatelské činnosti. Franchisu je možné vést přímo, nebo jako investici – prostřednictvím personálu.

Výhodou jsou nízké vstupní náklady potřebné ke spuštění vlastního podnikání.

V ČR nabízíme spolupráci formou franchisy, do okolních států pak master franchisu.

 

franchisa-maxdrive

Poskytovatel franchisové  licence:

 Maxdrive s.r.o.

Adresa: Českobrodská 66/9 Praha 9 – Hrdlořezy, 190 00

Obchodní oddělení: V Zahrádkách 2833/3, 130 00, Praha 3 – Žižkov

www.maxdrive.cz

Pobočky a franchisové provozovny:

Vlastní provozovny: 2

franchisové provozovny: 8

 

Komu je franchisa určena?

Požadavky na franchisanty:

Lidé mají o naši franchisu Maxdrive zájem. Sledujeme rostoucí trend, nicméně jsme velmi opatrní ve výběru. Dříve jsme brali skoro každého, dnes si opravdu dáváme pozor a prověřujeme uchazeče…požadujeme aby naši franchisanti do práce dávali srdce, aby je ta práce bavila….musí mít dobrý pocit a stejné nadšení z vyčištěného vozu jako jeho majitel. Zároveň náš franchisant musí mít obchodního ducha, nesmí se bát oslovit nové zákazníky na ulici nebo ve firmách.

 

Obvyklá doba rozjezdu franchisy Maxdrive v novém regionu je 3 měsíce.

 

Lokality, kde je vhodné Maxdrive franchisu situovat:

Franchisa Maxdrive je mobilní služba. Nyní působíme v regionech: Praha, Středočeský, Pardubický, Plzeňský, Karlovarský kraj. Hledáme partnery do všech regionů v ČR –  potencionálních zákazníků je obrovské množství.

Co váš franchisový koncept Maxdrive nabízí franchisantovi (rozsah podpory):

Pečlivé proškolení, provádíme globální marketing a budování značky Maxdrive. Jak v online prostředí tak offline. Dále prostřednictvím centrálního dispečinku děláme podporu prodeje telemarketingem. Všem franchisantům pravidelně dodáváme marketingové materiály.

 

 • Vstupní i průběžná školení
 • Kompletní vybavení potřebné k činnosti (vozidlo, čistící stroje, autokosmetika..)
 • Bezplatný servis vybavení a vozidla zajištěné centrálou
 • Ověřený koncept
 • Exkluzivitu v daném regionu
 • Dispečink – využívání rezervačního systému propojeného s cool linkou
 • Volnost při stanovení prodejních cen
 • Možnost pronájmu dalších mobilních jednotek  – subfranchisa
 • Žádné navyšování měsíčních poplatků

 

Investice do vaší franchisy:

Cena franchisové licence: 60 000,- Kč bez DPH

Měsíční poplatky: 15 000,-Kč bez DPH

V den podpisu smlouvy se franchisant zavazuje složit do úschovy vratnou kauci 72 600,- Kč v hotovosti. Vratná kauce slouží jako peněžitá jistota k zajištění plnění povinností franchisanta. Je využitelná pro pokrytí případných škod franchisorovi vzniklých jak dluhem franchisanta, tak i poškozením svěřeného vybavení nad míru běžného opotřebování.

Dále se franchisant zavazuje zaplatit poplatek za poskytnutí franchisové licence 60 000,- Kč bez DPH (72 600,- Kč vč. DPH) do 6-ti měsíců od podpisu smlouvy. Tento poplatek může být částečně hrazen z vratné kauce (max 50% z kauce tj. 36 300,- Kč vč. DPH).

Měsíční poplatky: 15 000,-Kč bez DPH (18 150,- Kč vč. DPH) zahrnují náklady za pronájem a servis vozidla a jeho vybavení potřebnou technikou pro mytí, provoz dispečinku, marketingovou podporu, zajištění skladovacích prostor..

 

Kontaktní osoba pro zájemce o franchisovou licenci:

Hynek Svoboda

V Zahrádkách 2833/3

130 00 Praha 3

 

E-mail:  hynek@maxdrive.cz  /  telefon: +420 602 247 125

E-mail:  info@maxdrive.cz  /  telefon: +420 734 787 787

Rádi byste získali bližší informace o možnostech podnikání s Maxdrive?  Chcete se na cokoli zeptat, můžete nás kdykoliv kontaktovat:

  Jméno

  E-mail

  Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

  Franchisa

  Doplňující informace  Shromažďujeme a zasíláme Vám aktuality z oboru franchising a podnikání. Chcete koupit franšízu, hledáte vhodný podnikatelský záměr? Od nás získáte zaručené nápady na podnikání i návody jak podnikat a jak začít podnikat s franchisou víme nejlépe...

   

   

  ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

  franchising-uvazujes-o-fransize-registruj-se

   

  Chcete být zařazeni do REGISTRU KANDIDÁTŮ – zájemců o podnikání formou franchisingu a chcete být podrobněji informováni o franchisách i konkrétních nabídkách? Registrujte se zde a my Vás budeme dle Vašich požadavků informovat o tom, jaké jsou aktuální podnikatelské příležitosti ve franchisingu – která franchisa v ČR hledá partnera pro dlouhodobou spolupráci dle Vašich požadavků.

  Sledujte náš KATALOG FRANCHIS, kde je aktuální nabídka franchis a kde naleznete odpovědi na otázky ohledně konkrétních franchisignových konceptů. Pokud Vás budou zajímat další podrobnosti, nebo Vás zaujme konkrétní franchisa a měli byste zájem o schůzku se zástupcem dané franchisyNEVÁHEJTE NÁS KDYKOLIV KONTAKTOVAT, JSME TADY PRO VÁS!

  Facebook_Top_Franchising