Franchisa SOLODOOR představuje první podnikatelský koncept prodeje dveří a zárubní

 

SOLODOOR a.s.  –  Přední český výrobce interiérových dveří a zárubní, který zavedl franchising v roce 2014, coby úspěšný obchodní systém, do své podnikatelské praxe v České republice a na Slovensku.

 

SOLODOOR Centrum s.r.o. nabízí svým partnerům know – how tradičního českého výrobce interiérových dveří a zárubní získané několikaletým úspěšným provozováním vlastních a franchisových maloobchodních prodejen v České republice a na Slovensku, a proto je pro nové franchisanty zárukou dlouhodobé perspektivy.

 

Začít podnikat pod zavedenou značkou – franchisou SOLODOOR –  která disponuje stabilním postavením na trhu a hlavně chytře propojuje silnou tradici historicky významné společnosti SOLO s pokrokovými přístupy a metodami výroby i prodeje, je pro nové franchisanty zárukou podnikatelských úspěchů i v dnešní rychle se měnící době.


 

Poskytovatel franchisové licence SOLODOOR:

SOLODOOR CENTRUM s.r.o.

Cejl 494/25

602 00 Brno – Zábrdovice

IČ: 01665235

 

FRANCHISOVÉ PROVOZOVNY SOLODOOR:

Česká republika:

Plzeň, Praha, Mnichovo Hradiště, Brno, Zlín, Ostrava, Olomouc, Sušice,

Slovensko:

Bratislava, Námestovo, Banská Bystrica, Košice

 

Jak si můžete otevřít vlastní prodejnu dveří a zárubní SOLODOOR?

 

Odpověď je jednoduchá – je to velice rychlé a do tří měsíců od podpisu franchisové smlouvy může být vše hotovo.

 

Krátká doba samotné přípravy provozu nové franchisové prodejny je jednou z hlavních výhod franchisy SOLODOOR. To je možné díky komplexnímu a praxí ověřenému know-how, které obsahuje mnohaletou praxí ověřené kroky potřebné pro vybudování, provoz a následné úspěšné řízení franchisových prodejen. Samozřejmostí je zajištění všech potřebných školení a provozní podpora ze strany franchisora.

 

…Po celou dobu procesu otevírání Vaší franchisové prodejny jsme s Vámi.  

 

Franchisant přináší kapitál pro vybudování a provoz své prodejny.  Jako její vlastník zůstává přitom samostatným podnikatelem využívajícím silnou značku…

 

…SOLODOOR jakožto jednoho ze tří největších výrobců interiérových dveří a zárubní v České republice.

 

Centrální nákup zboží a služeb umožňuje franchisantům dosáhnout výrazně výhodnějších nákupních cen, než by dosáhli mimo franchisovou síť SOLODOOR. O jednání s dodavateli se přitom nestaráte…

 

…Děláme to za Vás, abyste maximum svého času mohli věnovat svým zákazníkům a  řízení Vaší vlastní prodejny.

 

Kdo se může stát partnerem – franchisy SOLODOOR?

 

Vzhledem k propracovanosti celého konceptu, detailnímu know-how, školení a díky intuitivnímu objednávkovému systému, mohou začít podnikat pod značkou SOLODOOR i lidé mimo obor či začínající podnikatelé. Žádné zkušenosti a ani vzdělání v oboru tak nejsou podmínkou. Záleží hlavně na vaší aktivitě a chuti podnikat, se vším vám v SOLODOOR pomohou.

 

Neváhejte si v SOLODOOR dohodnout osobní schůzku, kde můžeme probrat veškeré podrobnosti spolupráce…

 

Jakou konkrétní podporu Vám ve Vašem podnikání poskytne centrála franchisy SOLODOOR?

 • Dlouhodobou a perspektivní spolupráci pod zavedenou značkou tradičního českého výrobce dveří a zárubní. Smlouva se uzavírá na 5 let.
 • Krátkou dobu pro přípravu a otevření prodejny, pomoc s úvodním marketingem
 • Projektovou studii komplexního řešení prodejny
 • Územní exkluzivitu pro Vaši prodejnu
 • Intuitivní objednávkový systém
 • Vstupní a následná pravidelná odborná školení personálu Vaší prodejny
 • Využití centrálního marketingu firmy SOLODOOR
 • Podpora lokálního marketingu Vaší prodejny
 • Zajímavé, zvýhodněné obchodní podmínky
 • Výrazný finanční příspěvek poskytovatele franchisy do vybavení prodejny vzorky ve výši až 500 tis. Kč, v závislosti na velikosti prodejny
 • Komplexní podporu a poradenství před i po otevření prodejny
 • Velmi rychlou návratnost vstupní investice

 

POTŘEBNÁ POČÁTEČNÍ INVESTICE

Franchisa SOLODOOR pro start Vašeho podnikání nevyžaduje vysokou investici. Hlavní část finančních prostředků směřuje do vybavení Vaší vlastní prodejny!

 • Jednorázový vstupní licenční poplatek 250 tis. Kč
 • Investici franchisanta do vybavení prodejny přibližně 600 až 800 tis. Kč (v závislosti na velikosti a vybavení prodejny)

 

Využijte sílu značky SOLODOOR pro Vaše úspěšné podnikání.

Franchisa SOLODOOR Vám ukáže, jak začít úspěšně podnikat!

 

Aktuálně hledáme partnery pro naše nové prodejny v Hradci Králové, Českých Budějovicích, Liberci, Jihlavě, Karlových Varech ale i v dalších městech v České republice. Prosím informujte se o aktuální situaci.

 

SOLODOOR CENTRUM s.r.o.

Stanislav Malohlava

ředitel společnosti

E-mail: malohlava@solo.cz

tel.: +420 601 102 354

 

CHCETE ZAČÍT PODNIKAT POD FRANCHISOVOU ZNAČKOU SOLODOOR? Napište nám…

 

(dotazy, doplňující informace, zájem o schůzku…)

  Jméno

  E-mail

  Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

  Franchisa

  Doplňující informace  Shromažďujeme a zasíláme Vám aktuality z oboru franchising a podnikání. Chcete koupit franšízu, hledáte vhodný podnikatelský záměr? Od nás získáte zaručené nápady na podnikání i návody jak podnikat a jak začít podnikat s franchisou víme nejlépe...

   

  ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

  franchising-uvazujes-o-fransize-registruj-se

   

  Chcete být zařazeni do REGISTRU KANDIDÁTŮ – zájemců o podnikání formou franchisingu a chcete být podrobněji informováni o franchisách i konkrétních nabídkách? Registrujte se zde a my Vás budeme dle Vašich požadavků informovat o tom, jaké jsou aktuální podnikatelské příležitosti ve franchisingu – která franchisa v ČR hledá partnera pro dlouhodobou spolupráci dle Vašich požadavků.

  Sledujte náš KATALOG FRANCHIS, kde je aktuální nabídka franchis a kde naleznete odpovědi na otázky ohledně konkrétních franchisignových konceptů. Pokud Vás budou zajímat další podrobnosti, nebo Vás zaujme konkrétní franchisa a měli byste zájem o schůzku se zástupcem dané franchisyNEVÁHEJTE NÁS KDYKOLIV KONTAKTOVAT, JSME TADY PRO VÁS!

  Facebook_Top_Franchising