Franchisa Systém asistovaného hubnutí® je metoda, která jen základním jídlem a bez sportu vrací zdravotní stav člověka do normálu. Diplomovaní nutriční terapeuti dokáží její pomocí a rozšířenou léčebnou výživou vracet lidem zdraví bez jakýchkoli pilulek, koktejlů nebo oděvních zázraků.

 

Poskytovatel franchisové licence

Systém asistovaného hubnutí s.r.o.

Adresa: Osiková 374

e-mail: namestkova@systemah.cz

www.asistovane-hubnuti.com

Počet poboček v ČR

Celkem: 8

Vlastní provozovny: 2

Franchisové provozovny: 6

Počet poboček v SR

Celkem: 2

Vlastní provozovny: 2

Franchisové provozovny: 0

 

Informace o franchisovém konceptu 

Filosofií firmy je pomoci lidem k navrácení zdravotního stavu do normálu jen základním jídlem. Do konceptu jsou zapracovány poznatky z biochemie předních českých i světových biochemiků a obrázek, který to vydalo je úplně jiný, než je neustále médii předkládán. Nejen, že jde redukovat hmotnost jen základním jídlem, ale dokážeme to i bez sportu! Jakkoli je sport protěžovaný, že bez něj zhubnutí není správné, je řada lidí v populaci, která je před operacemi či po nich, skupiny lidí nějakým způsobem handicapovaných, lidí, kteří mají velké zdravotní problémy a prostě cvičit nemohou. I ti mohou zlepšit svůj zdravotní stav, protože použitím metody Systém asistovaného hubnutí® to dovedeme právě jen tím základním jídlem. Klienti jí naprosto všechny potraviny, nic nevylučují z jídelníčku a přesto hubnou. A není to jen o redukci hmotnosti, ale dovedeme v těle nastavit takové podmínky, že se vrací vychýlené hodnoty krevního obrazu do normálu a lidé si zlepší svůj zdravotní stav.

 

Komu je franchisa určena

Franchisa je určena diplomovaným nutričním terapeutům z VOŠ, magisterského nebo bakalářského studia na vysokých školách.

Lokalita, kde je vhodné pobočku situovat:

Okresní města

Exkluzivita franchisy je na okres, v případě velkého města nad 50.000 obyvatel je více terapeutů na jeden okres.

 

Co koncept Systém asistovaného hubnutí nabízí franchisantovi:

Franchisantovi přináší tento koncept zadostiučinění z perfektně odváděné práce, velkou vděčnost klientů, nadprůměrné výdělky, odbornou zdatnost, sounáležitost s elitní skupinou, možnost řídit si svůj čas, samostatnou práci.

 

Požadavky na franchisanta:

Franchisant musí mít především předepsané vzdělání diplomovaný nutriční terapeut z VOŠ, bakalářského nebo magisterského studia vysoké školy.

Musí chtít pracovat jako nutriční terapeut. Musí mít rád lidi a musí jim chtít pomáhat. Dalším požadavkem je kulturní vystupování, dobrý vzhled franchisanta, umění komunikace s lidmi a řidičské oprávnění skupiny B.

 

Investice do franchisy:

Cena franchisové licence:

Franchisový poplatek na 5 let je 100.000,- Kč, po 5 letech další udržovací je 30.000,- Kč

Licenční poplatek na 1 rok je 5.000,- Kč

Měsíční paušál je 600,- Kč

 

Potřebná počáteční investice:

Pokud si franchisant zajistí místo na poliklinice či v lékařském domě, kde jsou často ordinace vybaveny základním nábytkem jako jsou stoly, židle či pohovky, tak základní vybavení, které musí mít je váha Tanita, počítač s mobilním připojením, telefon, tiskárna. Pokud tam základní vybavení není, pak je třeba pořídit pohovku pro klienty s nosností do 300kg, stolek, křeslo pro franchisanta, stůl, židli, šatní skříň a skříň na šanony.

Neprodáváme žádné pilulky, takže tady žádné zásoby nejsou.

 

KONTAKTNÍ OSOBA PRO ZÁJEMCE O FRANCHISOVOU LICENCI

Lenka Náměstková, DiS.

 Jednatelka a majitelka konceptu

Telefon: 604219187

E-mail: namestkova@systemah.cz

Pokud Vás franchisa Systém asistovaného hubnutí zaujala, neváhejte a kontaktujte nás:

  Jméno

  E-mail

  Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

  Franchisa

  Doplňující informace   

  Shromažďujeme a zasíláme Vám aktuality z oboru franchising a podnikání. Chcete koupit franšízu, hledáte vhodný podnikatelský záměr? Od nás získáte zaručené nápady na podnikání i návody jak podnikat a jak začít podnikat s franchisou víme nejlépe...

   

  ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

  franchising-uvazujes-o-fransize-registruj-se

   

  Chcete být zařazeni do REGISTRU KANDIDÁTŮ – zájemců o podnikání formou franchisingu a chcete být podrobněji informováni o franchisách i konkrétních nabídkách? Registrujte se zde a my Vás budeme dle Vašich požadavků informovat o tom, jaké jsou aktuální podnikatelské příležitosti ve franchisingu – která franchisa v ČR hledá partnera pro dlouhodobou spolupráci dle Vašich požadavků.

  Sledujte náš KATALOG FRANCHIS, kde je aktuální nabídka franchis a kde naleznete odpovědi na otázky ohledně konkrétních franchisignových konceptů. Pokud Vás budou zajímat další podrobnosti, nebo Vás zaujme konkrétní franchisa a měli byste zájem o schůzku se zástupcem dané franchisyNEVÁHEJTE NÁS KDYKOLIV KONTAKTOVAT, JSME TADY PRO VÁS!

  Facebook_Top_Franchising