EMPIRE jazyková škola je dynamická a inovativní vzdělávací společnost se širokým záběrem – prioritně se specializuje samozřejmě na výuku hlavních světových jazyků.

 

 

Franšíza Empire je uznávanou institucí poskytující velmi pozitivně hodnocené kurzy angličtiny, němčiny, španělštiny, ruštiny a také vede kurzy češtiny pro cizince.

Poskytovatelem licence je EMPIRE THE KNOW – HOW INSTITUTE,  dynamická a inovativní vzdělávací společnost, která působí v České a Slovenské republice od roku 2004, která je navíc vlastníkem licence na „Direct method“ ve 12 zemích Evropy. Svým studentům Empire nabízí licencovaný způsob výuky cizích jazyků mezinárodně uznávanou metodou přímé konverzace „direct method“.  Jazyková škola Empire tuto přímou metodu poskytuje dalším zájemcům jako franšízový koncept.

 

Direct Method for English

Tato přímá metoda výuky jazyků je založena na řízené konverzaci, při které lektor položí dvakrát otázku a poté studenty navádí ke správné odpovědi celou větou. Student tak novou látku okamžitě používá v praxi a snadněji si ji zapamatuje. Aktuálně je metoda k dispozici pro angličtinu, němčinu a španělštinu nejen pro dospělé ale i pro děti.

 

Výhody Direct Method for English:

 • student se mnohem rychleji a jednodušeji naučí mluvit v cizím jazyce
 • pomůže studentům zbavit se zábran komunikovat
 • simuluje reálné cizojazyčné prostředí

 

Co v praxi přináší naše výuka studentům?

Dynamika – studenti budou maximálně soustředění na výuku
Komunikativnost – mluví hlavně studenti
Praktičnost – učí se fráze do běžného života
Efektivita – dosahují reálných výsledků v krátkém čase
Profesionalita – jsou průběžně informováni o plánu výuky
Zábava – užívají si hodiny plné srandy a pohody

Franšíza EMPIRE je poskytována společností:

Empire Licensing s.r.o.
Pri Starej Prachárni 14
Bratislava 83104

www.empire-skola.cz

 

Provozovny:

Vlastní provozovny Empire: 3

Licenční provozovny: 19 v ČR, 27 v SR

 

Jazyková franšíza Empire dává svým partnerům nejen exkluzivní produkty

Franšíza Empire, kromě exkluzivních produktů, knih a licenční metody, poskytuje svým franšízantům také své cenné a léty vybudované know-how, které je stěžejní výhodou franchisingu, nejen ve zdělávání. Jazyková škola Empire, v rámci franšízové spolupráce, navíc každému svému partnerovi poskytne podrobný návod, jak svou jazykovou školu prosadit, odlišit, vyzdvihnout její konkurenční výhody – zkrátka, jak zaručeně uspět na trhu.

Licencované jazykové školy jsou nezávislé instituce, které spojuje jedinečný a unikátní produkt. Partnerské jazykové školy mají exkluzivitu na svém území a získávají tak důležitou konkurenční výhodu.

Podpora pro licencované školy:

 • kompletní trénink na výuku dle metody Direct Method
 • školení na práci s metodou, nastavování výuky a metodických plánů
 • průběžná podpora k metodě
 • update materiálů a nové materiály a jazyky
 • doporučení pro výběr lektorů a další vzdělávání
 • doporučení pro obchod a získání studentů
 • možnost setkávat se s jinými školami v republice a výměnu zkušeností

 

Franšíza Empire má inovativní metody vzdělávání, které přinášejí výsledky

Jediná franšíza s „Direct method“ – přímá metoda na výuku cizích jazykůfranšíza má licenci na výuku direct metody

Vyučování cizího jazyka spočívá v simulaci cizojazyčného prostředí, v kterém jsou studenti již od první hodiny „nuceni“ komunikovat mnohem častěji, než při tradičních vyučovacích metodách. Jde o přirozený způsob osvojování cizího jazyka – mluvením. Hodina je živá, dynamická, zábavná a díky tomu se klient i mnohem rychleji učí. Kromě toho se franšíza EMPIRE vyznačuje i nadstandardním přístupem ke svým studentům, propracovaným systémem správy klientů a neustálými inovacemi, které do výuky přináší.

 

 

Jazyková škola EMPIRE nabízí franšízové partnerství s osvědčeným know-how

Celý systém partnerství je velmi jednoduchý, přehledný a transparentní.

Licenční i franšízový partner platí fixní roční licenční poplatek, za který získá právo poskytovat kurzy a vzdělávací produkty ve svém regionu. Získá všechny potřebné materiály pro výuku a řízení lektorů k jednotlivým produktům, aby přesně věděl, jak mají hodiny správně probíhat. Samozřejmostí je zaručení územní ochrany, takže ve vašem městě/okrese stejné produkty nikdo jiný poskytovat nebude.

Kromě kompletního know-how k produktům získá licenční partner i několikadenní vstupné školení k celému řízení školy a podnikání.

 

Dva druhy možného partnerství se společností EMPIRE:

Empire jazyková škola – FRANCHISING = podnikání pod značkou Empire, partner má možnost nabízet všechny Empire produkty

Empire LICENCE NA VYBRANÝ PRODUKT = jako licenční partner Empire podnikáte pod svou značkou, využíváte všechny výhody vybraného produktu

 

V čem je EMPIRE franchising výhodný:Shromažďujeme a zasíláme Vám aktuality z oboru franchising a podnikání. Chcete koupit franšízu, hledáte vhodný podnikatelský záměr? Od nás získáte zaručené nápady na podnikání i návody jak podnikat a jak začít podnikat s franchisou víme nejlépe...

 • přímou metodou je možné učit jenom s licencí od EMPIRE
 • bude Vám poskytnuto zázemí úspěšné společnosti
 • získáte ověřené know-how pro řízení vzdělávací společnosti
 • každý rok přineseme do sítě minimálně 1 nový exkluzivní produkt
 • můžete si zvolit, jestli chcete podnikat pod značkou Empire, nebo pod svým jménem
 • sdílení klientů díky působení v celé ČR a SR
 • jednou ročně konference partnerů
 • pro výuku používáte materiály, které jsou licencované, není možné je koupit mimo síť Empire
 • získáte know-how jak uspět u firemních klientů

 

Pro koho je franšíza jazykové školy Empire vhodná?

Franšíza, jazyková škola Empire, je vhodná pro:

 • existující jazykové školy, které hledají inovativní produkty a jazykové programy pro svoje studenty a celkově podněty na další rozvoj podnikání
 • začínající podnikatele, kteří hledají vhodné podnikatelské příležitosti a mají zájem otevřít si vlastní jazykovou školu s licenční ochranou trhu a osvědčenými unikátními produkty,
 • učitelé/lektoři, kteří mají zájem využívat ve svojí výuce inovativní produkty

 

Požadavky, jaké má franšíza Empire na své partnery

Základní požadavky na franšízanta:

 • pedagogické dovednosti
 • podnikatelský duch

 

Investice do franchisy Empire nebo licence

Vstupní poplatek: 25.000 – 200.000 Kč v závislosti na typu spolupráce

 

Kontakt pro zájemce o spoluprácifranchisa jazykové školy Empire je vedena manažerkou jménem Adela Masaryková

V případě, ze Vás EMPIRE franchising nabídka spolupráce zaujala, neváhejte si požádat o schůzku či bližší informace.

Adela Masaryková (přečtěte si rozhovor s manažerkou Adelou Masarykovou)

+420 722 941 988

nebo vyplňte kontaktní formulář s Vašim dotazem:

  Jméno

  E-mail

  Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

  Franchisa

  Doplňující informace   

   

  …………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

  Shromažďujeme a zasíláme Vám aktuality z oboru franchising a podnikání. Chcete koupit franšízu, hledáte vhodný podnikatelský záměr? Od nás získáte zaručené nápady na podnikání i návody jak podnikat a jak začít podnikat s franchisou víme nejlépe...

  Chcete být zařazeni do REGISTRU KANDIDÁTŮ – zájemců o podnikání formou franchisingu a chcete být podrobněji informováni o franchisách i konkrétních nabídkách? Registrujte se zde a my Vás budeme dle Vašich požadavků informovat o toma, jaké jsou aktuální podnikatelské příležitosti ve franchisingu – která franchisa v ČR hledá partnera pro dlouhodobou spolupráci dle Vašich požadavků.

  Sledujte náš KATALOG FRANCHIS, kde je aktuální nabídka franchis a kde naleznete odpovědi na otázky ohledně konkrétních franchisignových konceptů. Pokud Vás budou zajímat další podrobnosti, nebo Vás zaujme konkrétní franchisa a měli byste zájem o schůzku se zástupcem dané franchisyNEVÁHEJTE NÁS KDYKOLIV KONTAKTOVAT, JSME TADY PRO VÁS!

   

  Franchising – odkazy, které se Vám mohou hodit…

  Přemýšlíte, v čem podnikat? Napadlo Vás, že franchising nabízí zajímavé možnosti podnikání? Lámete si hlavu a nevíte, jak začít podnikat s konkrétní franchisou? Pomůžeme Vám! 

  Pokud se o franchisové podnikání zajímáte, ale nemáte úplně jasno v tom, jaké má franchising výhody či nevýhody, přečtete si tento článek. Anebo pořád tápete ve franchisingové hantýrce? Připravili jsme pro Vás krátký příspěvek, kde Vám ve franchisingové terminologii uděláme jasno. Nebo již nákup franšízy delší dobu zvažujete, ale chtěli byste vědět, na co si dát pozor či nač se připravit?

  V záložce „články“ naleznete veškeré odpovědi na různé otázky v jednotlivých příspěvcích, avšak pokud na našem webu odpověď  na Váš dotaz nenajdete, velmi rádi Vám odpovíme osobně – neváhejte nás kontaktovat s jakýmikoli otázkami či připomínkami! Jsme tady pro Vás.

   

  Shromažďujeme a zasíláme Vám aktuality z oboru franchising a podnikání. Chcete koupit franšízu, hledáte vhodný podnikatelský záměr? Od nás získáte zaručené nápady na podnikání i návody jak podnikat a jak začít podnikat s franchisou víme nejlépe...

   

  franchisa jazykové školy Empire je vedena manažerkou jménem Adela Masaryková