Systém franchisingu je účinným štítem pro malé a střední podnikatele vůči dravému a nekompromisnímu trhu, na němž hrají prim velké firmy a korporace, které menším subjektům vymezují stále užší prostor a tvrdě je nutí k nevítaným kompromisům, ztrátě konkurenceschopnosti a mnohdy i k rezignaci na upřímně a poctivě míněné podnikatelské aktivity. Říká Hana Zapletalová – manažerka franšízového konceptu Uzenářství Chodura.

 

Poskytovatel franšízové  licence Uzenářství Chodura

Beskyd Gastro a.s.

28. Října 960/178, 709 00  Ostrava – Mariánské Hory

hana.zapletalova@chodura.cz

www.chodura.cz

Společnost je členem České asociace franchisingu

 

Pobočky a franchisy Uzenářství Chodura

Vlastní provozovny Uzenářství Chodura: 12

Franšízová provozovny: 4

 Franšíza Uzenářství Chodura (1)

Informace o franchising konceptu

Filosofie firmy – Značka Chodura je symbolem uzenářského mistrovství a smyslu pro kvalitu. Jejím posláním je přinášet zákazníkům originální speciality výjimečných kvalit pro skutečné gurmánské zážitky. Tak, jako tomu bylo již téměř před sto lety …

Franchisový systém Uzenářství Chodura je nový originální profesionální systém, vycházející z praktických a ověřených zkušeností globálních franchisových projektů v oboru řeznictví a uzenářství, aplikovaný v rámci prostředí a legislativy České republiky.

 

Komu je franchisa Uzeniny Chodura určena?

Zakoupením licence franchisového systému Uzenářství Chodura franchisant získá možnost vybudovat a provozovat vlastní úspěšný podnik, zastřešený silnou ryze českou značkou, ověřeným know-how a podporou od „ A do Z“.

 

Lokality, kde je vhodné pobočku situovat řeznictví Chodura

Před budováním a otevřením vlastní prodejny v rámci franchisové sítě Uzenářství Chodura je nutné zhodnocení lokace – fyzické umístění podniku v souvislosti s demografickými aspekty sociálními parametry lokace a kupním potenciálem a chováním obyvatel v dané oblasti. Samozřejmě vše v konzultaci s franchisorem.

 Shromažďujeme a zasíláme Vám aktuality z oboru franchising a podnikání. Chcete koupit franšízu, hledáte vhodný podnikatelský záměr? Od nás získáte zaručené nápady na podnikání i návody jak podnikat a jak začít podnikat s franchisou víme nejlépe...

Nabízíte franchisantovi exkluzivitu?

Exkluzivitu nabízíme v závislosti na zvoleném regionu, stávajících prodejnách a kupní síle oblasti. Exkluzivita je vymezena v uzavřené franchisové smlouvě.

 

Co Franchising koncept Uzeniny Chodura nabízí franchisantovi?

 Franchisový koncept Uzenářství Chodura nabízí spolupráci v rámci ryze českého systému, zázemí výrobního závodu s výrobky nejvyšší kvality, podpora při výběru lokace, kompletní projektový a architektonický servis, zajištění technického vybavení, prodejního fundusu a supervize image podniku v rámci systému, školení a vzdělávání pro franchisanta i jeho personál, zásobování podniku – jednoduché, efektivní, flexibilní, podpora prodeje, reklama na základě nejnovějších principů moderního marketingu na sofistikované úrovni.

 

SUSENY_SPEKmm_350x350x4x1_1206140856Jaké jsou požadavky na franchisanta?

 • Budoucí franchisant musí být sám rozhodnutý o tom, že chce být součástí franchisové sítě Uzenářství Chodura
 • Akceptovat filozofii projektu
 • Pozitivní přístup ke značce, konceptu a zákazníkovi
 • Podnikatelský duch s vysokým nasazením
 • Zkušenost v oboru je vítána, ale není podmínkou

 

Investice do Franchisy Uzeniny Chodura

Cena franchisové licence: 300.000,– CZK

 Potřebná počáteční investice (vybavení provozovny, prvotní zásoby aj.):

1 – 2 mil., vše záleží na velikosti prodejny

Případné další náklady (měsíční poplatky dle franchisové smlouvy):

–          % z obratu

–          marketingový poplatek

kontakty

Kontaktní osoba pro zájemce o franchisovou licenci Uzenářství Chodura

Jméno, příjmení: ing. Hana Zapletalová

Pozice: franchisový manager

Kontaktní údaje: 737 225 900, hana.zapletalova@chodura.cz

  Jméno

  E-mail

  Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

  Franchisa

  Doplňující informace   

  Napsali jsme o franchising konceptu Uzenářství Chodura

  …………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

  Shromažďujeme a zasíláme Vám aktuality z oboru franchising a podnikání. Chcete koupit franšízu, hledáte vhodný podnikatelský záměr? Od nás získáte zaručené nápady na podnikání i návody jak podnikat a jak začít podnikat s franchisou víme nejlépe...

  Chcete být zařazeni do REGISTRU KANDIDÁTŮ – zájemců o podnikání formou franchisingu a chcete být podrobněji informováni o franchisách i konkrétních nabídkách? Registrujte se zde a my Vás budeme dle Vašich požadavků informovat o toma, jaké jsou aktuální podnikatelské příležitosti ve franchisingu – která franchisa v ČR hledá partnera pro dlouhodobou spolupráci dle Vašich požadavků.

  Sledujte náš KATALOG FRANCHIS, kde je aktuální nabídka franchis a kde naleznete odpovědi na otázky ohledně konkrétních franchisignových konceptů. Pokud Vás budou zajímat další podrobnosti, nebo Vás zaujme konkrétní franchisa a měli byste zájem o schůzku se zástupcem dané franchisyNEVÁHEJTE NÁS KDYKOLIV KONTAKTOVAT, JSME TADY PRO VÁS!

   

  Franchising – odkazy, které se Vám mohou hodit…

  Přemýšlíte, v čem podnikat? Napadlo Vás, že franchising nabízí zajímavé možnosti podnikání? Lámete si hlavu a nevíte, jak začít podnikat s konkrétní franchisou? Pomůžeme Vám! 

  Pokud se o franchisové podnikání zajímáte, ale nemáte úplně jasno v tom, jaké má franchising výhody či nevýhody, přečtete si tento článek. Anebo pořád tápete ve franchisingové hantýrce? Připravili jsme pro Vás krátký příspěvek, kde Vám ve franchisingové terminologii uděláme jasno. Nebo již nákup franšízy delší dobu zvažujete, ale chtěli byste vědět, na co si dát pozor či nač se připravit?

  V záložce „články“ naleznete veškeré odpovědi na různé otázky v jednotlivých příspěvcích, avšak pokud na našem webu odpověď  na Váš dotaz nenajdete, velmi rádi Vám odpovíme osobně – neváhejte nás kontaktovat s jakýmikoli otázkami či připomínkami! Jsme tady pro Vás.