Garantovaný nájem pomáhá majitelům bytů šetřit čas a energii, aby se mohli věnovat tomu, co skutečně mají rádi.  K tomu jim pomáhají službou Garantovaný nájem, která je odbřemeňuje od veškerých starostí spojených s pronájmem bytu. Jedinou starostí majitelů bytů nyní tedy je, jak naložit s každoměsíčním příjmem.

 

Poskytovatel franchisové licence

 

Garantovaný nájem, a.s.

Vídeňská 18b, Brno

e-mail: tomas@garantovanynajem.cz

web:  www.garantovanynajem.cz

 

Počet poboček v ČR

Celkem: 7

Vlastní provozovny:  2
Franchisové provozovny: 5 (a další před otevřením)

 

 

INFORMACE O FRANCHISING KONCEPTU

Realitní trh se vyvíjí nevídaným tempem. Byty jsou hezčí, kvalitnější a požadavky lidí na kvalitu a přístup se zvětšují. Společnost Garantovaný nájem cítí, že obchodní praktiky známé desítky let přestávají fungovat a díky GDPR jsou firmy nuceny měnit svoje náběrové praktiky.

 

 

Co vlastně dělá Garantovaný nájem?

 

Garantovaný nájem si pronajímá byty za účelem dalšího podnájmu. Díky know-how o pronajímání a správě nájemního portfolia a rozdílu, mezi nájmem a podnájmem nejenže generuje příjem, ale také kryje rizika spojená s nájmem pro majitele nemovitostí.

 

 

Nastupuje doba sdílení. V kurzu jsou různé peer to peer programy a lidé si předávají zpětnou vazbu rychle a on-line. Náklady se zvyšují a proto je víc jak kdy jindy třeba šetřit z rozsahu. Franchisový koncept je v tomto směru perfektní volbou…

 

Franchising projekt Garantovaný nájem je v tomto směru úžasná příležitost a ve spojení se skvělou myšlenkou vám dává do ruky nástroj, který udělá radost a užitek majitelům franchisy. Franchisant od Garantovaného nájmu dostává  do ruky hotový, vymyšlený a funkční model, který je podporovaný marketingem centrály v úžasném rozsahu. Franchisant také získává pravidelný příjem díky dlouhodobým smluvním vztahům s klienty.

 

Komu je franchisa určena:

 

Franchisa je určena pro eticky motivované lidi a podnikatele, kteří chtějí vidět ve své práci smysl pro sebe a pro svoje okolí. Ideálním franchisantem je člověk, který ve svém životě hledá možnosti a řešení. Pečuje o svoje zdraví a o svoje okolí a má dlouhodobé vize v podnikání.

 

Typický franchisant:

 • Realitní kancelář s touhou nabízet zajímavý smysluplný produkt pro své klienty
 • Správce nemovitostí
 • Developer
 • Zájemce mimo obor

 

Lokality, kde je vhodné pobočku situovat  

 

Všechna krajská a okresní města nad 20.000 obyvatel, kde se průměrná výše nájmu za standardní byt pohybuje kolem 8.000,- – 10.000,-/měsíčně (a více).

 

Každý franchisant získává exkluzivitu pro danou lokalitu, která je vymezena podle lukrativity a počtu bytů. Exklusivitu získává na základě splněných plánů.

 

 

Co koncept nabízí franchisantovi:

 

Garantovaný nájem nabízí práci, která dává smysl. Přátelství, vztahy a příležitost ovlivňovat svoje prostředí. Franchisant získá kompletní návod na řízení firmy, konceptu a manuály na práci ve všech segmentech podniku.

Franchisantovi je k dispozici franchisový manager, který franchisanta navštěvuje 1x za měsíc a je mu podporou na telefonu.

Projekt svým unikátním nápadem není v současné době atakován přebytkem konkurence. Projekt učí majitele a všeobecný trh nemovitostí k tomuto způsobu pronájmu bytů.

Pravidelný a do jisté míry pasivní příjem je velkým bonusem celého konceptu.

 

Garantovaný nájem je investice s rychlou návratností s možností zajímavých zdrojů k investicím do nemovitostí.

 

Jaké jsou požadavky na franchisanta:

 

 • Etika a vnitřní morálka majitele franchisy
 • Podnikatelský duch
 • Schopnost mít dlouhodobé vize v podnikání
 • Ochota mít chuť přijmout firemní kulturu
 • Finanční základ na franchisový poplatek a první měsíce podnikání
 • Schopnost hledat možnosti a řešení

 

INVESTICE DO FRANCHISY

Cena franchisové licence závisí na lokalitě a velikosti svěřené oblasti:

od 200.000,- Kč 

 

Potřebná počáteční investice:

-Investice je individuální v závislosti na stávajícím řešení podnikání franchisanta

-Vybavení kanceláře cca 30 – 100 tis.

-Založení firmy (dle aktuálního ceníku notáře)

 

Případné další náklady:

 

měsíční poplatky dle franchisové smlouvy

 • 2% z nájmu franchisový měsíční poplatek
 • 2% marketingový příspěvek
 • 2% technologický příspěvek

Celkem 6% z tržby nájmu

 

Kontaktní osoba pro zájemce o franchisovou licenci

Tomáš Suchomel

výkonný ředitel

tel.: 774 415 441, email: tomas@garantovanynajem.cz

 

V případě, že Vás franchisa Garantovaný nájem zaujala, neváhejte a kontaktujte nás:

  Jméno

  E-mail

  Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

  Franchisa

  Doplňující informace  ……………………………….

  Shromažďujeme a zasíláme Vám aktuality z oboru franchising a podnikání. Chcete koupit franšízu, hledáte vhodný podnikatelský záměr? Od nás získáte zaručené nápady na podnikání i návody jak podnikat a jak začít podnikat s franchisou víme nejlépe...

  Facebook_Top_Franchising

  Chcete být zařazeni do REGISTRU KANDIDÁTŮ – zájemců o podnikání formou franchisingu a chcete být podrobněji informováni o franchisách i konkrétních nabídkách? Registrujte se zde a my Vás budeme dle Vašich požadavků informovat o toma, jaké jsou aktuální podnikatelské příležitosti ve franchisingu – která franchisa v ČR hledá partnera pro dlouhodobou spolupráci dle Vašich požadavků.

  Sledujte náš KATALOG FRANCHIS, kde je aktuální nabídka franchis a kde naleznete odpovědi na otázky ohledně konkrétních franchisignových konceptů. Pokud Vás budou zajímat další podrobnosti, nebo Vás zaujme konkrétní franchisa a měli byste zájem o schůzku se zástupcem dané franchisyNEVÁHEJTE NÁS KDYKOLIV KONTAKTOVAT, JSME TADY PRO VÁS!