Jednoduchá a účinná výuka angličtiny dětí – franšíza jazykové školy Kids&Us má originální metody úměrné věku

Provozují kurzy angličtiny pro děti od jednoho roku.

Kids&Us přináší nový koncept jazykové školy založený na revoluční a exkluzivní metodice výuky angličtiny u dětí od jednoho roku. Kids&Us metodika patří mezi faktory, díky nimž jsme jedineční, ale rozhodně není faktorem jediným. Velkou přidanou hodnotou pro studenty je skutečnost, že jazyková škola pro děti, franšíza Kids&Us, vyvíjí vlastní pedagogické materiály, které jsou 100% šity na míru jednotlivým věkovým skupinám. Dalším klíčovým prvkem úspěchu jazykovky Kids&Us je image, který vyzařuje. Prostory jazykových škol a učeben Kids&Us  jsou prostředím na hony vzdáleným obyčejnosti a šedi, se kterou se děti setkávají po většinu školních dnů.   [quote]Kids&Us není jen další jazyková škola pro děti. Jsme značka s prověřenou metodikou a silnou touhou po inovacích a neustálém zlepšování.[/quote]

Jazyková škola pro děti Kids and Us, nabídka franšízy v ČR

Kids and Us anlická jazyková škola - učení dětí anglicky jednoduše, Kids&Us má vlastní metodiku

PROZOVOZOVATEL FRANCHISY KIDS&US

Archimedes Inspiration a.s.  Opletalova 1535/4 113 76, Praha 1 www.archimedes.cz

FRANCHISOVÉ PROVOZOVNY KIDS&US

1 master franchisa v ČR, 181 Španělsko a dalších 26 (Mexiko, Portugalsko, Itálie, Francie, Andorra, Belgie) Více než 7 let franchisového systému.

FRANCHISING KIDS&US

Franchisa Kids&Us vznikla ve Španělsku. V roce 2003 filoložka, angličtinářka a matka v jedné osobě, Natália Perarnau, vyvinula vlastní metodu – unikátní a neotřelý koncept výuky angličtiny dětí. Tu pak s nadšením testovala a rozvíjela ve své vlastní jazykové škole. V roce 2008 pak byla otevřena pilotní franchisa Kids and Us. V roce 2014 už funguje 208 franchis v 8 zemích světa. Franchisingová síť Kids&Us language school má v Česku ambiciózní plány. Pracujeme na tom, abychom i u nás obhájili značku Kids&Us jako vzor  ve výuce angličtiny dětí, abychom se etablovali jako přední moderní společnost, která přitahuje nejlepší zaměstnance z celého světa a jež nabízí vynikající vzdělání a barevný svět zaměřený na děti. Do roku 2018 pak budeme mít otevřených 16 franchis, pro něž aktivně hledáme partnery.

Shromažďujeme a zasíláme Vám aktuality z oboru franchising a podnikání. Chcete koupit franšízu, hledáte vhodný podnikatelský záměr? Od nás získáte zaručené nápady na podnikání i návody jak podnikat a jak začít podnikat s franchisou víme nejlépe...

FRANCHISING NABÍDKA SPOLUPRÁCE S KIDS&US

Franšíza Kids&Us je kvalitní obchodní příležitostí pro podnikavé lidi, kteří milují učitelství a dětský svět. Franšízový model Kids&Us umožňuje franšízantovi založit vlastní společnost s vědomím, že se může spolehnout na podporu a zkušenosti týmu hlavního vedení. Dáme vám veškeré nástroje, které potřebujete, aby váš podnik bez problémů fungoval.

JAK VÁS FRANCHISOVÝ KONCEPT KIDS&US PODPOŘÍ:

 • Značka, image a komunikace

Pomoc při výběru vhodných prostor pro umístění centra Kids&Us.

Pomoc při přizpůsobení a využití korporátní image včetně studie ohledně designu interiéru.

Formulace potřebných komunikačních strategií s cílem přilákat do centra klienty, posílit věrnost studentů a budovat povědomí o značce.

Vypracování postupu v souladu s osvědčenými strategiemi.

Komplexní a dlouhodobé zajišťování zpráv s využitím jedinečných a atraktivních materiálů.

 • Programy pro zajištění kvality

Úvodní program školení o provozu franšízy Kids and Us.

Úvodní program školení pro učitele.

Dlouhodobý školicí program pro nové učitele ve stávajících školách a opakovací kurzy.

Kvalitativní audity: naše hlavní vedení provádí v centrech vnitřní kontroly kvality ke zjištění, zda jsou služby poskytovány na úrovni, kterou značka Kids&Us vyžaduje.

Telefonická konzultační služba pro franchisanty.

 • Výzkumná činnost

Metodika Kids&Us a veškeré produkty a služby jsou v neustálém procesu vylepšování a vývoje.

Koncept jazykové školy Kids&Us se neustále vyvíjí v otázkách procesů, směrnic, nových aktivit, pedagogického materiálu atd.

 • Lidské zdroje

Frančízant má přístup k našim bohatým zkušenostem v oblasti najímání a školení specializovaného personálu.

POŽADAVKY NA  FRANCHISANTA, PARTNERA KIDS&US 

Jaké vlastnosti by měl mít zájemce o franchisovou licenci Kids&Us?

Podnikatelský duch a nadšení z práce na projektu v oblasti vzdělávání.

Zaměření na podnikání.

Kultura plnění závazků. Vědomí, že plnění procesních a provozních požadavků stanovených hlavním vedením Kids&Us vyžaduje vůli přizpůsobovat se.

Silná oddanost značce, která zajistí efektivní rozvoj frančízy Kids&Us.

Dřívější zkušenosti s učitelstvím nejsou nutné, hledáme týmové manažery.

Schopnost investovat.

 

INVESTICE:

Vstupní poplatek: 665 000 Kč

Licenční poplatky provozní: 12% z obratuJazykové kurzy angličtiny pro děti Kids and Us probíhají v krásných prostorách - upraveny dle franšízy KidsUs

Licenční poplatky: marketingový fond  2% z obratu

Délka smlouvy: 5 let

Minimální velikost prostor: 120 m2

Umístění prostor: uliční úroveň

Exluzivita území: ano

Další náklady:

Projekt interiéru: 83 000 Kč

Rekonstrukce: 1 000 000 – 2 000 000 KčKids&Us franšízing na výuku angličtiny dětí, jazyková franšíza s unikátní metodikou pro výuku dětí už do 1 roku

Nábytek až 215 000 Kč

Marketingový balíček: 83 000 Kč

Marketingová kampaň až 300 000 Kč

Další vybavení školy až 100 000 Kč

Ceny jsou uvedeny včetně DPH

 

KONTAKTNÍ OSOBA PRO FRANŠÍZOVÉ LICENCE KIDS AND US 

Michaela Zúberová

Manažerka Kids&Us pro Českou republiku

Mobil +420 778 500 402

Email: czechrepublic@kidsandus.cz

 

Zapojte se!

Výuka angličtiny pro děti Kids&Us je více, než úspěšný projekt!

 

angličina pro děti Kids&Us; jazyková škola pro děti, franchisa, nápad na podnikání

další zajímavé informace o Kids and Us…

Kurzy angličtiny pro děti mohou být i ve Vašem městě, třeba díky Vám – franšíza je příležitost i pro podnikatele začátečníky.

Právě nyní máte vynikající příležitost! Můžete být mezi prvními v ČR, kdo získá šanci začít podnikat s perspektivní jazykovkou Kids&Us formou franšízy. Cíl, který zde franchisový koncept Kids&Us sleduje, je dát možnost i českým dětem, aby uměly perfektně anglicky. A i díky Vám se jazyková škola Kids&Us bude úspěšně rozšiřovat, dostávat se do povědomí rodičů a vytvoří se kvalitní síť výukových center, které budou děti milovat.

[quote]Naší vizí je stát se vzorem v mezinárodním světě jazykové výuky dětí. A chceme nabídnout nebývale dobře fungující byznys formou ověřené franchisy Kids&Us všem nadšencům do vzdělávání a podnikání.[/quote] [youtube url=“https://www.youtube.com/watch?v=B0Cs3OAp5rM&list=PLb4C2Ic-HWSLhAaYa-DGwgY_9YC6vQIHp&index=7″ width=“330″ height=“200″]

Chcete se o franchise Kids and Us dovědět více? Zajímalo by Vás, jak může taková jazyková franchisa vzniknout nebo jak koncept Kids and US funguje? Jsou různé jazykové školy s výukou angličtiny pro malé děti, ale v čem Kids and Us je jiná, než ostatní jazykovky?

Zde můžete napsat dotaz k dané franchise:

  Jméno

  E-mail

  Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

  Franchisa

  Doplňující informace  Láká Vás franchisové podnikání? Nevíte jaké jsou výhody franchisingu? Přemýšlíte, jak začít podnikat s jazykovou školou, avšak nevíte, jak si založit vlastní jazykovku? Nebo již zvažujete jak se na nákup franšízy připravit a na co si dát pozor? Věříme, že odpovědi na podobné otázky a vše podstatné naleznete v našich různých příspěvcích a pokud Vám není něco jasné nebo byste chtěli získat podrobnější informace, neváhejte nás kdykoli kontaktovat. Novinky můžete sledovat také na našem profilu přes Facebook.