První restaurace a bary La Andaluza byly otevřeny v roce 2013. Dnes má síť více než 90 franchisových a vlastních provozoven ve Španělsku a master-franchisového partnera v Portugalsku.

 

Vizí franchisového konceptu La Andaluza je nabízet španělskou kulturu pohostinství a skvělou gastronomie v dalších zemích Evropy. Pokud si ceníte kvalitních produktů a toužíte ochutnat čerstvě ulovené ryby, mořské plody nebo masové specility, La Andaluza bude určitě Vaší oblíbenou restaurací.

 

Vynikající španělská kuchyně je velmi rozmanitá a chutná. Kombinuje jednotlivé ingredience, tvoří perfektní celek, je plná rozmanitých chutí, vůní a barev.

 

Mezi základní ingredience španělské kuchyně patří ryby, mořské plody, maso hovězí, vepřové, drůbeží, čerstvá zelenina, ovoce, čerstvé bylinky, koření, rýže, olivy a olivový olej. Španěle milují saláty, dušené pokrmy z jednoho hrnce (pánve), grilovaná masa, sušené salámy šunky a polévky. Z koření se používá nejvíce šafrán, česnek, pepř a pálivé papričky.

 

Na počátku každého jídla jsou tapas – druh předkrmu, který je ve Španělsku velmi oblíbený. Servíruje se v různých podobách – topinky, kousky uzenin a sýrů, lehce připravené mořské plody nebo malé masité pokrmy. Ve španělských restauracích si můžete vždy koupit a ochutnat tolik druhů tapas, kolik zvládnete. Ve Španělsku se tyto tapasy těší veliké oblibě a existují i tapas bary výhradně zaměřené na tyto pokrmy. Tapasů je nesmírné množství druhů. Jsou to olivy, obalované sépiové kousky, klobásky, pasty, nakládaná nebo grilovaná zelenina, ančovičky s kouskem chleba, masové kuličky, plody moře a mnoho dalších.

 

Franchisový koncept La Andaluza je zcela orientován na franchisové partnery, kteří jsou jeho hlavními reprezentanty

 

Celý proces tréninku a rychlého zaškolení personálu restaurací usnadňuje a urychluje pro každého franchisanta možnost zahájit jeho činnost v relativně velmi krátké lhůtě.

Promyšlený a v praxi ověřený marketing a různé marketingové nástroje zajistí, že restaurace La Andaluza je velmi brzy známa v celé spádové oblasti – smluvním teritoriu franchisové restauraci po jejím otevření.

 

Franchisový koncept La Andaluza je velmi dobře připraven na expanzi do dalších zemí včetně ČR a Slovenska

 

Každý franchisový partner může počítat s velkou podporou centrály franchisora, včetně vyhledávání a analýzy spádových oblastí vhodných lokalit pro umístění restaurací, přípravy otevírání nových franchisových podniků, zaškolení všech pracovníků a trvalou péči v oblasti provozu, IT, marketingu, business plánu, financování apod. Kompletní vybavení všech restaurací „na klíč“ ze strany franchisora včetně do detailu propracovaného vnitřního zařízení je rovněž samozřejmostí.

 

La Andaluza je v ČR a na Slovensku zastoupen společností AVEX systems, která pro něj hledá master-franchisového a nebo franchisové partnery.

V případě zájmu kontaktujte společnost AVEX systems:

Ing. Aleš Tulpa

ales.tulpa@avexsystems.eu

 

Více informací najdete i na internetových stránkách www.avexsystems.eu  – Katalog franchis nebo www.laandaluza.com/international.

 

V případě, že Vás koncept  La Andaluza zaujal, neváhejte a kontaktujte nás:

  Jméno

  E-mail

  Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

  Franchisa

  Doplňující informace


  ……………………………….

  Shromažďujeme a zasíláme Vám aktuality z oboru franchising a podnikání. Chcete koupit franšízu, hledáte vhodný podnikatelský záměr? Od nás získáte zaručené nápady na podnikání i návody jak podnikat a jak začít podnikat s franchisou víme nejlépe...

  Facebook_Top_Franchising

  Chcete být zařazeni do REGISTRU KANDIDÁTŮ – zájemců o podnikání formou franchisingu a chcete být podrobněji informováni o franchisách i konkrétních nabídkách? Registrujte se zde a my Vás budeme dle Vašich požadavků informovat o toma, jaké jsou aktuální podnikatelské příležitosti ve franchisingu – která franchisa v ČR hledá partnera pro dlouhodobou spolupráci dle Vašich požadavků.

  Sledujte náš KATALOG FRANCHIS, kde je aktuální nabídka franchis a kde naleznete odpovědi na otázky ohledně konkrétních franchisignových konceptů. Pokud Vás budou zajímat další podrobnosti, nebo Vás zaujme konkrétní franchisa a měli byste zájem o schůzku se zástupcem dané franchisyNEVÁHEJTE NÁS KDYKOLIV KONTAKTOVAT, JSME TADY PRO VÁS!