Lahůdky a kosmetika vyvinuté na bázi olivového oleje jako zásadní přísady španělského franchisového konceptu La Chinata. Ten nabízí v České a Slovenské republice zájemcům možnost otevření prodejny, ve kterých mohou zákazníci nakupovat vysoce kvalitní produkty, jako například olivové oleje, koření, medy, marmelády, ocet, typické španělské paštiky a celou řadu kosmetiky na bázi olivového oleje. Česká republika se stala již 21. zemí na světě, kde má La Chinata své zastoupení. Kromě jiných zemí expanduje velmi úspěšně také ve Francii, Dánsku a Norsku. Master franchisant pro český a slovenský trh pověřil exkluzivně společnost AVEX systems, aby pro tento velmi kvalitní a na mnoha trzích prověřený franchisový koncept hledala nové franchisové partnery.

 

Podrobněji bude koncept La Chinata představen na Master franchisové konferenci v Praze dne 11.10.2018, kde budou moci zájemci ochutnat i některé vybrané produkty a jednat o možnosti otevření své vlastní prodejny La Chinata na českém a slovenském trhu.

 

Více informací najdete i na webových stránkách: https://www.lachinata.cz/lachinata/ nebo www.masterkonference.cz – případně: www.avexsystems.cz – Katalog franchis.

 

 

Máte-li zájem o tento franchisový koncept, kontaktujte exkluzivního zástupce pro český a slovenský trh: ales.tulpa@avexsystems.eu – Mobil: +420 724 007 505.