Avex systemsVytvoření franchisového konceptu logiscool bylo motivováno stoupajícím zájmem a poptávkou na trhu v oblasti digitalizace, programování a znalostí v oblasti informačních technologií (IT). Již v prvním roce po svém vzniku – 2014 –  zaznamenal tento systém mimořádný úspěch a zájem ze strany rodičů a dětí, stejně jako franchisových partnerů pokud jde o získání franchisových licencí.

 

Dnes má koncept logiscool více než 100+ specializovaných škol v 15 zemích světa, jako například: Maďarsko, Rumunsko, Španělsko, Německo, Švýcarsko, Česká republika, Slovensko, USA, Mexiko, Bulharsko, Srbsko a další.

 

V České republice jsou 2 školy Logiscool a Logiscool Czech Republic Online.

 

 

Logiscool nabízí pro děti od 6 let velmi kvalitně vyvinutý a propracovaný systém pro tvorbu vlastních počítačových programů a inteligentních her

 

Poptávka po zvyšování kvalifikace a znalostí v oblasti IT stoupá celosvětově každoročně o 12 %. Logiscool nabízí pro děti v uvedených věkových kategoriích velmi kvalitně vyvinutý a propracovaný systém pro tvorbu vlastních počítačových programů a inteligentních her. Po absolvování kurzů logiscool mohou děti vytvářet své vlastní programy, hry, apps a nebo různá videa.

 

Logiscool je největší franchisová síť svého druhu v Evropě.

V současné době se pravidelně zúčastňuje kurzů tohoto vynikajícího franchisového konceptu více než 70.000 dětí.

Koncept získal již mnoho ocenění jako nejlepší franchisový systém v oblasti IT a programování pro děti. Většina dětí a rodičů konstatovala, že školní výuka je v této oblasti téměř ve všech zemích nedokonalá, nekvalitní a neodpovídá aktuálním trendům a potřebám trhu. Tato skutečnost, poptávka na trhu a vývoj ve všech hospodářsky vyspělých zemích je motivuje k tomu, dát své děti do škol franchisového konceptu logiscool.

 

 

Po absolvování kurzů logiscool mohou děti vytvářet své vlastní programy, hry, apps a nebo různá videa

Jaké požadavky klade logiscool na své franchisové partnery?

 

Franchisoví partneři logiscool nemusí znát problematiku programování, a nebo být odborníci v IT-oblasti. Ve svých školách většinou zaměstnávají studenty nebo externí experty pro každou odbornost.

O prázdninách jsou rodičům a dětem nabízeny příměstské letní tábory, kde jsou kromě zábavy prohlubovány i znalosti v oblasti digitalizace, programování a IT-techniky.

 

A co naopak koncept logiscool svým franchisovým partnerům nabízí?

 

Logiscool hledá prostřednictvím společnosti AVEX systems na trhu v České republice nové franchisové partnery, kterým nabízí nejen praxí prověřený koncept, ale i značné know-how ve formě velmi rozsáhlého franchisového balíku, který kromě jiného zahrnuje:

 • velkou podporu franchisantů před, jakož i po otevření nové školy,
 • společný výběr vhodné lokality,
 • podrobné plánování škol, vč. business plánu na období 3-5 let s prognózou na 10 let,
 • zajištění kompletního vybavení škol a důkladné zaškolení všech pracovníků, včetně jejich výběru.

 

Logiscool navrhuje i velmi nápaditou marketingovou strategii a reklamní kampaně zaměřené především na získávání nových studentů. Součástí podpory franchisora je i pravidelný controlling – společné roční finanční plánování, analýza dosažených výsledků a řada dalších služeb.

 

 

Chcete vědět více o tomto franchisovém konceptu a jak se stát jeho franchisovým partnerem?

Napište nám nebo zavolejte.

Rádi Vám koncept představíme.

 

 

V případě zájmu kontaktujte společnost AVEX systems:

Ing. Aleš Tulpa

ales.tulpa@avexsystems.eu

tel.: 724 007 505

Více informací najdete v katalogu franchis www.logiscool.com nebo na www.logiscool.com/cz.

 

V případě, že Vás koncept logiscool zaujal, neváhejte a kontaktujte nás:

  Jméno

  E-mail

  Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

  Franchisa

  Doplňující informace


  ……………………………….

  Shromažďujeme a zasíláme Vám aktuality z oboru franchising a podnikání. Chcete koupit franšízu, hledáte vhodný podnikatelský záměr? Od nás získáte zaručené nápady na podnikání i návody jak podnikat a jak začít podnikat s franchisou víme nejlépe...

  Facebook_Top_Franchising

  Chcete být zařazeni do REGISTRU KANDIDÁTŮ – zájemců o podnikání formou franchisingu a chcete být podrobněji informováni o franchisách i konkrétních nabídkách? Registrujte se zde a my Vás budeme dle Vašich požadavků informovat o toma, jaké jsou aktuální podnikatelské příležitosti ve franchisingu – která franchisa v ČR hledá partnera pro dlouhodobou spolupráci dle Vašich požadavků.

  Sledujte náš KATALOG FRANCHIS, kde je aktuální nabídka franchis a kde naleznete odpovědi na otázky ohledně konkrétních franchisignových konceptů. Pokud Vás budou zajímat další podrobnosti, nebo Vás zaujme konkrétní franchisa a měli byste zájem o schůzku se zástupcem dané franchisyNEVÁHEJTE NÁS KDYKOLIV KONTAKTOVAT, JSME TADY PRO VÁS!