MOA je mezinárodní franchisový koncept prodejen s módními doplňky pro ženy a velmi atraktivní nabídkou. Tento velmi úspěšný mezinárodní franchisový koncept původem z Francie, se zaměřuje na nabídku kvalitních módních doplňků za velmi výhodné a atraktivní ceny. Cílové skupiny zákazníků jsou především ženy ve věku od 15 do 35 let.

 

Jaký sortiment zboží v prodejnách MOA naleznete?

 

Sortiment zahrnuje širokou škálu zboží od klobouků až po boty a vše, co je mezi tím – šaty, kabelky, boty, pásky, šály, šátky, šperky a módní bižuterii, jakož i další výrobky. Prodejny nabízí čtyři pečlivě vybrané a velmi atraktivní kolekce, a to podle 4 ročních období. Všechny artikly odpovídají aktuálním módním trendům.

Základní kolekce zboží jsou pak doplňovány skupinami artiklů pro mimořádné příležitosti, jako například:

MOA URBAN – pro zaměstnané manažerky

MOA ORIGINS – pro volný čas

MOA Limited – trendově orientované produkty

MOA Events – pro zvláštní/speciální příležitosti – např. svatby, různé oslavy

 

V síti MOA je celkem 187 prodejen v 17 zemích světa…

 

V plánu je expanze do dalších zemí, jako např. Itálie, Velká Británie, Německo, Česká republika, Slovensko, Norsko, Finsko, Dánsko, Švédsko, Holandsko, Portugalsko, Rakousko, aj.

MOA je atraktivní, velmi lukrativní, flexibilní koncept, který dociluje rychlou návratnost investic a mimořádně zajímavou rentabilitu vlastního vloženého kapitálu.

Jde o velmi o velmi kvalitní a praxí prověřený franchisový koncept s praktickými více než 15-letými zkušenostmi z mnoha zemí světa.

 

Franchisant získá za jednorázový poplatek ve výši 10.000 EUR kompletní franchisový balík a propracovaný obchodní model, který lze rychle a úspěšně realizovat i na českém a slovenském trhu.

K tomu pak velkou podporu franchisora v oblasti marketingu, školení, centrálního nákupu zboží, praxí prověřeného a rozsáhlého IT konceptu, a další služby.

Franchisový systém MOA je v ČR a na Slovensku exkluzivně zastoupen společností AVEX systems, která pro něj hledá master-franchisového a nebo franchisové partnery.

V případě zájmu kontaktujte společnost AVEX systems: ales.tulpa@avexsystems.eu.

Co vše MOA nabízí můžete najít i na webových stránkách: https://www.moa.fr/

 

Exkluzivním zástupcem pro Českou a Slovenskou republiku je:

Ing. Aleš Tulpa

AVEX SYSTEMS

E-mail: ales.tulpa@avexsystems.eu

Mobil: +420 724 007 505

www.avexsystems.cz