Franchisový koncept M ROOM zaměřený výlučně na pánskou klientelu nabízející profesionální a kvalitní péči o vlasy a vousy vznikl jako společný nápad dvou kadeřníku v r. 1998 ve Finsku. Jak se ukázalo, přesně vystihli rostoucí trend, který se v té době začal objevovat – zájem mužů o nový životní styl, ke kterému patří i zvýšená péče o vlasy a vousy.

Na jaké služby se v M ROOM specializují především:

Nadstandardní péče o vlasy a vousy je zajištěna i použitím vlastní velmi kvalitní profesionální kosmetiky. Kadeřníci Vám poradí jaký druh stylingu se hodí právě pro Vás a Vaši osobnost, jaký střih vlasů zvolit na doma, pro volný čas a nebo do práce a jakou si k tomu vybrat vhodnou kosmetiku.

Pokud budete se službami spokojeni, můžete se rozhodnout i pro roční členství v systému M ROOM s různými výhodami pro jejich držitele.

 

Co franchisový koncept M ROOM zájemcům o licence nabízí? 

 

 • M ROOM nabízí velmi kvalitní, praxí prověřený franchisový koncept ve formě uceleného a propracovaného franchisového balíku.
 • Na rozdíl od klasických kadeřnických salónů zaměřených většinou pro ženy nabízí koncept M ROOM pánské holičství s moderními prvky naplňující nároky mužů na nové služby.
 • Možnost provozování vlastního Barber Shopu s pomocí velmi úspěšného a prověřeného obchodního modelu formou franchisy.
 • Relativně velmi nízká investiční náročnost provozoven M ROOM!
 • Rychlá návratnost investic a velmi zajímavá rentabilita vlastního vloženého kapitálu.

 

M ROOM hledá master franchisanta pro Českou a Slovenskou republiku:

 

M ROOM hledá zájemce o franchisové podnikání, kteří:

 • Chtějí rozvíjet svůj vlastní podnik.
 • Mají prokazatelné podnikatelské zkušenosti.
 • Mají dostatečnou finanční způsobilost k realizaci dlouhodobého projektu.
 • Zkušenosti z oboru podnikání nejsou podmínkou.

M ROOM má velmi dobře připraven koncept přípravy a zaškolení jak master-franchisanta tak všech franchisových partnerů.

 

Pro více informací kontaktujte společnost AVEX systems, která exkluzivně M ROOM v České a Slovenské republice zastupuje:

Ing. Aleš Tulpa

ales.tulpa@avexsystems.eu

 

Další informace najdete i na: www.avexsystems.cz a nebo na webu M ROOM: https://mroom.com/.

 

Další videa o konceptu https://vimeo.com/mroom

 

V případě, že Vás koncept  M ROOM zaujal, neváhejte a kontaktujte nás:

  Jméno

  E-mail

  Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

  Franchisa

  Doplňující informace


  ……………………………….

  Shromažďujeme a zasíláme Vám aktuality z oboru franchising a podnikání. Chcete koupit franšízu, hledáte vhodný podnikatelský záměr? Od nás získáte zaručené nápady na podnikání i návody jak podnikat a jak začít podnikat s franchisou víme nejlépe...

  Facebook_Top_Franchising

  Chcete být zařazeni do REGISTRU KANDIDÁTŮ – zájemců o podnikání formou franchisingu a chcete být podrobněji informováni o franchisách i konkrétních nabídkách? Registrujte se zde a my Vás budeme dle Vašich požadavků informovat o toma, jaké jsou aktuální podnikatelské příležitosti ve franchisingu – která franchisa v ČR hledá partnera pro dlouhodobou spolupráci dle Vašich požadavků.

  Sledujte náš KATALOG FRANCHIS, kde je aktuální nabídka franchis a kde naleznete odpovědi na otázky ohledně konkrétních franchisignových konceptů. Pokud Vás budou zajímat další podrobnosti, nebo Vás zaujme konkrétní franchisa a měli byste zájem o schůzku se zástupcem dané franchisyNEVÁHEJTE NÁS KDYKOLIV KONTAKTOVAT, JSME TADY PRO VÁS!