NAU nabízí velmi atraktivní, módní a slušivé brýle pro každého za velmi výhodných cen. Všechny výrobky mají vysokou kvalitu, profesionální design a jsou vyráběny v limitovaných sériích. Každé 2 týdny připravují velmi zkušení a kvalifikovaní návrháři nové kolekce brýlí pro všechny cílové skupiny zákazníků.

 

Výrobky značky NAU representují italský smysl a cit pro módní trendy, vášeň a kreativitu. V sortimentu jsou obruby – speciální kolekce označená jako Prezzo Zero, za které zákazník nemusí platit, pokud má doporučení a předpis od očního lékaře. Na počkání brýle NAU odborně upraví, vyčistí ultrazvukem či případně provede drobné opravy (utažení šroubků, výměna nosníků, výměna různých dílů či koncovek). Servis brýlí provádí NAU na kterékoliv prodejně a počet oprav není pro zákazníky nijak omezen.

 

V současné době má NAU 149 prodejen v Itálii a 12 v zahraničí. Plánuje další expanzi do všech zemí Evropy formou master-franchisy nebo individuálních licencí.

NAU nabízí měření zraku zdarma. Péče o oči začíná v prodejnách NAU odborným měřením. Pro měření zraku existuje velké množství různých testů. Metody měření v NAU jsou založeny na individuálních potřebách zákazníků a jsou spolehlivým základem pro další péči o oči. NAU nabízí 3-měsíční záruku vrácení peněz nebo výměnu brýlí za jiné, pokud zákazník není spokojen s brýlemi, které si zakoupil. Díky nejmodernějším technologiím, kterými NAU disponuje, může svým zákazníkům nabídnout bezkonkurenční kvalitu v oblasti sortimentu, ale také širokou škálu nabízených služeb, záruk a cen.

Tato známá značka nabízí franchisovým partnerům a zájemcům o dlouhodobou spolupráci a značnou počáteční i průběžnou podporu při jejich podnikání

Zejména tento koncept nabízí pomoc při vyhledávání vhodných lokalit pro budoucí prodejny, analýzu jejich spádové oblasti, přípravu otevření každé provozovny, profesionální zaškolení všech pracovníků, rozsáhlou marketingovou podporu a celou řadu dalších služeb. Tým odborníků NAU připraví a zajistí instalaci každé prodejny, která má velmi atraktivní vnější i vnitřní design, pro zákazníky přitažlivou prezentaci zboží – tzv. merchandising a pečlivě vybraný sortiment zboží pro danou spádovou oblast každé prodejny. Prodejna se dá otevřít v relativně krátkém čase, a to do 8 – 12 týdnů.

 

Franchisový koncept NAU hledá na českém trhu master-franchisového partnera. Pro více informací kontaktujte zástupce systému pro český a slovenský trh společnost AVEX systems.

 

V případě zájmu kontaktujte společnost AVEX systems:

Ing. Aleš Tulpa

ales.tulpa@avexsystems.eu

 

Více informací najdete i na internetových stránkách www.avexsystems.eu – Katalog franchis nebo na www.nau.it/en

 

V případě, že Vás koncept  NAU zaujal, neváhejte a kontaktujte nás:

  Jméno

  E-mail

  Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

  Franchisa

  Doplňující informace


  ……………………………….

  Shromažďujeme a zasíláme Vám aktuality z oboru franchising a podnikání. Chcete koupit franšízu, hledáte vhodný podnikatelský záměr? Od nás získáte zaručené nápady na podnikání i návody jak podnikat a jak začít podnikat s franchisou víme nejlépe...

  Facebook_Top_Franchising

  Chcete být zařazeni do REGISTRU KANDIDÁTŮ – zájemců o podnikání formou franchisingu a chcete být podrobněji informováni o franchisách i konkrétních nabídkách? Registrujte se zde a my Vás budeme dle Vašich požadavků informovat o toma, jaké jsou aktuální podnikatelské příležitosti ve franchisingu – která franchisa v ČR hledá partnera pro dlouhodobou spolupráci dle Vašich požadavků.

  Sledujte náš KATALOG FRANCHIS, kde je aktuální nabídka franchis a kde naleznete odpovědi na otázky ohledně konkrétních franchisignových konceptů. Pokud Vás budou zajímat další podrobnosti, nebo Vás zaujme konkrétní franchisa a měli byste zájem o schůzku se zástupcem dané franchisyNEVÁHEJTE NÁS KDYKOLIV KONTAKTOVAT, JSME TADY PRO VÁS!