Společnost NHance Wood Refinishing byla založena v roce 2001. Má tedy za sebou již více než 16 let úspěšného vývoje na trhu. V současné době je jedničkou na americkém trhu pokud jde o čištění a obnovu různých druhů dřevěných povrchů, především pak dřevěných podlah, nábytku, různých druhů skříní, apod.

NHance vyvinul v oblasti obnovovacího procesu skutečně revoluční, moderní a velmi účinné metody

Například proces pod označením Lightspeed zaměřený právě na obnovu dřevěných podlah, skříní a dokonce i luxusních a drahých vinylových obkladů a dlaždic, nevyžaduje žádné broušení, není toxický a vyznačuje se jen minimálním zápachem při procesu čištění. Navíc většina pracovních postupů a procesů vyžaduje ani ne polovinu času ve srovnání s klasickými a dosud používanými metodami pro čištění a obnovu dřevěných povrhů. Velmi často stačí na celý proces čištění a obnovy necelý jeden den. Navíc je s minimálními náklady docilováno perfektních a trvalých výsledků. Proces obnovy označovaný jako Lighspeed obnovuje dřevěné výrobky s pomocí velmi účinného ultrafialového záření a zajišťuje tím profesionální a perfektní povrh.

NHance je mnoholetým obchodním partnerem a dodavatelem největšího baumarktového řetězce v USA a na světě – The Home Depot

NHance má přes 500 franchisových partnerů v Severní Americe, Austrálii a na Novém Zélandu

Na základě těchto zkušeností a mimořádně dobrých výsledků se rozhodnul tento velmi zajímavý a atraktivní franchisový koncept expandovat i do všech zemí Evropy, a to s podporou a za pomoci organizace FPI – Franchise Pool International, ve které je za Českou a Slovenskou republiku členem společnost AVEX systems.

NHance nabízí nejen praxí prověřený koncept, ale i značné know-how ve formě velmi rozsáhlého franchisového balíku

Ten kromě jiného zahrnuje velkou podporu franchisantů před, jakož i po otevření nové provozovny, společný výběr vhodné lokality pro podnikání s tímto konceptem, podrobné plánování přípravy a vybudování nového franchisového podniku, vč. business plánu na období 3-5 let s prognózou na 10 let, zajištění kompletního vybavení provozoven a důkladné zaškolení všech pracovníků, včetně jejich výběru.

NHance navrhuje i velmi nápaditou marketingovou strategii a reklamní kampaně zaměřené především na získávání nových klientů. Součástí podpory franchisora je i pravidelný controlling – společné roční finanční plánování, analýza dosažených výsledků a řada dalších služeb.

 

Franchisový systém NHance  je v ČR a na Slovensku exkluzivně zastoupen společností AVEX systems, která pro něj hledá master-franchisového a nebo franchisové partnery.

V případě zájmu kontaktujte společnost AVEX systems:

Ing. Aleš Tulpa

ales.tulpa@avexsystems.eu

 

Více informací najdete i na internetových stránkách www.avexsystems.eu  – Katalog franchis nebo www.nhance.com.

Franchisový koncept NHance bude detailně představen i na Master franchisové konferenci v Praze dne 15.11.2017. Více informací najdete na webu: www.masterkonference.cz.

 

V případě, že Vás koncept  NHance zaujal, neváhejte a kontaktujte nás:

Jméno

E-mail

Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

Franchisa

Doplňující informace


……………………………….

Shromažďujeme a zasíláme Vám aktuality z oboru franchising a podnikání. Chcete koupit franšízu, hledáte vhodný podnikatelský záměr? Od nás získáte zaručené nápady na podnikání i návody jak podnikat a jak začít podnikat s franchisou víme nejlépe...

Facebook_Top_Franchising

Chcete být zařazeni do REGISTRU KANDIDÁTŮ – zájemců o podnikání formou franchisingu a chcete být podrobněji informováni o franchisách i konkrétních nabídkách? Registrujte se zde a my Vás budeme dle Vašich požadavků informovat o toma, jaké jsou aktuální podnikatelské příležitosti ve franchisingu – která franchisa v ČR hledá partnera pro dlouhodobou spolupráci dle Vašich požadavků.

Sledujte náš KATALOG FRANCHIS, kde je aktuální nabídka franchis a kde naleznete odpovědi na otázky ohledně konkrétních franchisignových konceptů. Pokud Vás budou zajímat další podrobnosti, nebo Vás zaujme konkrétní franchisa a měli byste zájem o schůzku se zástupcem dané franchisyNEVÁHEJTE NÁS KDYKOLIV KONTAKTOVAT, JSME TADY PRO VÁS!