NO+VELLO [čti NOVELO] vzniklo v roce 2007 ve Španělsku a dnes má přes 1 000 poboček v 16 zemích na 3 kontinentech včetně Španělska, Itálie, České republiky, Rumunska, Portugalska, Velké Británie, Švýcarska, Slovinska, Bulharska, Bosny, Gruzie, Brazílie, Mexika, Venezuely, Chorvatska a Švédska a patří mezi Top 100 globálních franšíz  (No 1 v tomto oboru na světě).

 

Ve Španělsku má 280 center, v Itálii jich vzniklo více než 140 za 48 měsíců od vstupu na trh. Rychlý rozvoj této franšízy ve Velké Británii si zasloužil uznání BFA (British Franchise Association).

 

Podstata konceptu NO+VELLO

 

Koncept NO+VELLO vznikl  v roce 2007 ve Špěnělsku a představuje největší síť kosmetických center svého druhu na světě.

Aktuálně  má přes 1.000 center v 16 zemích světa, včetně ČR, Portugalska, Rumunska, Švýcarska, Slovinska, Velké Británie, Švédska, Itálie, Španělska, aj. zemí. Ve Velké Británie získal tento koncept ocenění od Britské franch. asociace.

 

NO+VELLO svým klientům nabízí bezbolestnou epilaci pro jakoukoliv část těla. Kromě fotoepilace (IPL) nabízí i další ošetření inovačními technologiemi (omlazovací kůry, čištění pleti a další) a speciální kosmetickou řadu ošetřujících krémů. Všechny produkty jsou k dostání ve všech kosmetických salonech.

 

Společnost NO+VELLO zahájila činnost v České republice v roce 2017. V současné době má 3 testovací a velmi dobře fungující provozovny.

 

Co poskytne NO+VELLO multi-franchisantovi nebo master-franchisovému partnerovi pro ČR a Slovensko?

 

  • Velmi kvalitní franchisový koncept, který je prověřen na mnoha trzích světa, včetně České republiky, a který dosahuje velmi dobrých ekonomických výsledků při relativně nízkých investičních nákladech.
  • Velmi zajímavou rentabilitu vlastního vloženého kapitálu.
  • Kompletní franchisový balík – zdokumentované know-how franchisora.
  • Veškerou technologii a know-how pro provoz franchisového podniku – kompletní vybavení franchisové provozovny „na klíč“. NO+VELLO je vlastníkem revolučního patentu Sun&Safe umožňující depilaci i opálené pleti.
  • Zaškolení  všech manažerů, obsluhy i technika a další průběžné vzdělávání.
  • Podporu a asistenci při řešení všech problémů.
  • IT- koncept speciálně vyvinutý pro tuto oblast podnikání.
  • Lékařský tým pracující na neustálém zlepšování ošetřovacích metod.
  • …a celou řadu dalších služeb, informací a pomoc při přípravě otevření každé provozovny, jejím řízení, kontrole, pravidelném hodnocení, atd.

 

Franchisový koncept NO+VELLO  je v ČR a na Slovensku exkluzivně zastoupen společností AVEX systems. Pro více informací kontaktujte mezinárodního franchisového poradce a jednatele této společnosti:

 

Ing. Aleš Tulpa

ales.tulpa@avexsystems.eu

 

Další informace najdete i na: www.avexsystems.cz a nebo na webu společnosti NO+VELLO: http://nomasvello.cz/.

 

V případě, že Vás koncept  NO+VELLO zaujal, neváhejte a kontaktujte nás:

Jméno

E-mail

Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

Franchisa

Doplňující informace


……………………………….

Shromažďujeme a zasíláme Vám aktuality z oboru franchising a podnikání. Chcete koupit franšízu, hledáte vhodný podnikatelský záměr? Od nás získáte zaručené nápady na podnikání i návody jak podnikat a jak začít podnikat s franchisou víme nejlépe...

Facebook_Top_Franchising

Chcete být zařazeni do REGISTRU KANDIDÁTŮ – zájemců o podnikání formou franchisingu a chcete být podrobněji informováni o franchisách i konkrétních nabídkách? Registrujte se zde a my Vás budeme dle Vašich požadavků informovat o toma, jaké jsou aktuální podnikatelské příležitosti ve franchisingu – která franchisa v ČR hledá partnera pro dlouhodobou spolupráci dle Vašich požadavků.

Sledujte náš KATALOG FRANCHIS, kde je aktuální nabídka franchis a kde naleznete odpovědi na otázky ohledně konkrétních franchisignových konceptů. Pokud Vás budou zajímat další podrobnosti, nebo Vás zaujme konkrétní franchisa a měli byste zájem o schůzku se zástupcem dané franchisyNEVÁHEJTE NÁS KDYKOLIV KONTAKTOVAT, JSME TADY PRO VÁS!