NO+VELLO [čti NOVELO] vzniklo v roce 2007 ve Španělsku a dnes má přes 1 000 poboček v 16 zemích na 3 kontinentech včetně Španělska, Itálie, České republiky, Rumunska, Portugalska, Velké Británie, Švýcarska, Slovinska, Bulharska, Bosny, Gruzie, Brazílie, Mexika, Venezuely, Chorvatska a Švédska a patří mezi Top 100 globálních franšíz  (No 1 v tomto oboru na světě).

 

Ve Španělsku má 280 center, v Itálii jich vzniklo více než 140 za 48 měsíců od vstupu na trh. Rychlý rozvoj této franšízy ve Velké Británii si zasloužil uznání BFA (British Franchise Association). Ve Velké Británii získal tento koncept ocenění nejlepší franchisa roku od Britské franchisové asociace.

 

Podstata konceptu NO+VELLO

NO+VELLO svým klientům nabízí bezbolestnou epilaci pro jakoukoliv část těla. Kromě fotoepilace (IPL) nabízí i další ošetření inovačními technologiemi (omlazovací kůry, čištění pleti a další) a speciální kosmetickou řadu ošetřujících krémů. Všechny produkty jsou k dostání ve všech kosmetických salonech.

 

Společnost NO+VELLO zahájila činnost v České republice v roce 2017. V současné době má 1 testovací a velmi dobře fungující provozovnu v Olomouci.

 

 

Co poskytne NO+VELLO multi-franchisantovi nebo master-franchisovému partnerovi pro ČR a Slovensko?

 

  • Velmi kvalitní franchisový koncept, který je prověřen na mnoha trzích světa, včetně České republiky, a který dosahuje velmi dobrých ekonomických výsledků při relativně nízkých investičních nákladech.
  • Velmi zajímavou rentabilitu vlastního vloženého kapitálu.
  • Kompletní franchisový balík – zdokumentované know-how franchisora.
  • Veškerou technologii a know-how pro provoz franchisového podniku – kompletní vybavení franchisové provozovny „na klíč“. NO+VELLO je vlastníkem revolučního patentu Sun&Safe umožňující depilaci i opálené pleti.
  • Zaškolení  všech manažerů, obsluhy i technika a další průběžné vzdělávání.
  • Podporu a asistenci při řešení všech problémů.
  • IT- koncept speciálně vyvinutý pro tuto oblast podnikání.
  • Lékařský tým pracující na neustálém zlepšování ošetřovacích metod.
  • …a celou řadu dalších služeb, informací a pomoc při přípravě otevření každé provozovny, jejím řízení, kontrole, pravidelném hodnocení, atd.

POZOR:

Nabízíme převzetí master franchisové licence pro Českou republiku a dobře zaběhnutou pobočku NO+Vello v Olomouci.

 

Můžete začít podnikat již do jednoho měsíce a stát se master-franchisantem této, jak na českém, tak na slovenském trhu, světově známé značky!

 

Franchisový koncept NO+VELLO  je v ČR a na Slovensku exkluzivně zastoupen společností AVEX systems. Pro více informací kontaktujte mezinárodního franchisového poradce a jednatele této společnosti:

 

Ing. Aleš Tulpa

ales.tulpa@avexsystems.eu

 

Další informace najdete i na: www.avexsystems.cz a nebo na webu společnosti NO+VELLO: http://nomasvello.cz/.

 

V případě, že Vás koncept  NO+VELLO zaujal, neváhejte a kontaktujte nás:

Jméno

E-mail

Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

Franchisa

Doplňující informace


……………………………….

Shromažďujeme a zasíláme Vám aktuality z oboru franchising a podnikání. Chcete koupit franšízu, hledáte vhodný podnikatelský záměr? Od nás získáte zaručené nápady na podnikání i návody jak podnikat a jak začít podnikat s franchisou víme nejlépe...

Facebook_Top_Franchising

Chcete být zařazeni do REGISTRU KANDIDÁTŮ – zájemců o podnikání formou franchisingu a chcete být podrobněji informováni o franchisách i konkrétních nabídkách? Registrujte se zde a my Vás budeme dle Vašich požadavků informovat o toma, jaké jsou aktuální podnikatelské příležitosti ve franchisingu – která franchisa v ČR hledá partnera pro dlouhodobou spolupráci dle Vašich požadavků.

Sledujte náš KATALOG FRANCHIS, kde je aktuální nabídka franchis a kde naleznete odpovědi na otázky ohledně konkrétních franchisignových konceptů. Pokud Vás budou zajímat další podrobnosti, nebo Vás zaujme konkrétní franchisa a měli byste zájem o schůzku se zástupcem dané franchisyNEVÁHEJTE NÁS KDYKOLIV KONTAKTOVAT, JSME TADY PRO VÁS!