RE/MAX je síť realitních kanceláří, která celosvětově prodává nejvíc nemovitostí. V ČR působí od roku 2005 a za tu dobu zde tento koncept vytvořil největší realitní franšízingovou síť. Obrat společnosti v posledních letech roste a díky tomu může společnost dále podporovat růst sítě nabídkou na partnerství v oblasti franšízingu. Budoucím i stávajícím partnerům nabízí RE/MAX podporu v konceptu realitních služeb, sílu zavedené značky, školení na úvod i v průběhu partnerství, know-how a stálou pomoc v podnikání.

Poskytovatel franchisové licence REMAX

Kreuziger&Sobotík, s.r.o.

K Rukavičkárně 94, 194 00 Praha 9

info@re-max.cz

www.re-max.cz

Počet poboček v ČR

Franchisové provozovny: 120

Podstata franchisového konceptu

RE/MAX je orientován na klienta a stále pečuje o dodržování a růst standardu svých služeb. V ČR má RE/MAX síť více jak 1 200 makléřů a franšízantů, kterou se ji snaží dále budovat. I když je největší franšízou v oboru realit v ČR, stále jí její tržní podíl umožňuje růst, protože se přes polovinu transakcí odehrává bez pomoci realitního specialisty. V rozvinutých zemích je při tom běžné, že se transakce odehrávají zásadně přes realitní společnost, ale navíc je i běžné, že obě strany transakce mají svého vlastního makléře.

RE/MAX proto nabízí spolupráci jak na primární úrovni, tj. otevření vlastní franšízové pobočky, tak na druhotné úrovni, což je spolupráce s již existujícím franšízantem.

RE/MAX_realitní franchisa

Komu je franchisa určena:

Všem, kdo mají podnikavého soutěživého ducha a mají rádi svět realit a obchodu.

Co koncept nabízí franchisantovi:

Všem členům sítě poskytuje RE/MAX výhody plynoucí z partnerství.

 • Značka RE/MAX s globální silou a lokální skvělou pověstí Vám přivede více klientů. V roce 2017 získal koncept RE/MAX potřetí za sebou ocenění Superbrands
 • Propracovaný systém interního vzdělávání Vám pomůže zvýšit Vaši produktivitu již od prvních dnů u RE/MAX. Systém vzdělání jde od prvotního 4denního školení, navazujícího 6denního školení formou workshopu, až po interní systém certifikací a osobního růstu. Síť RE/MAX disponuje největším počtem makléřů s mezinárodně uznávanou certifikací ISO
 • Vyjednané výhodné podmínky u řady dodavatelů Vám ušetří peníze a čas. Koncept RE/MAX nabízí výhodnější podmínky v oblastech – telekomunikace, hypotéční podpory, operativního leasingu, inzerce na realitních serverech a dalších
 • Na centrále je Vám k dispozici tým s expertízou v marketingu, financích, právních službách, IT i náboru Vašich makléřů.

Lokality, kde je vhodné pobočku situovat:

Ve výběru lokalit nemá RE/MAX žádná omezení, pobočky tak najdete ve většině bývalých okresních a krajských měst. Ve větších městech naleznete i několik poboček a spolupráce mezi nimi zvyšuje obraty všem partnerům RE/MAX.

Exkluzivitu RE/MAX nenabízí, hlavní filozofií je spolupráce mezi partnery a podpora jejich růstu.

INVESTICE DO FRANCHISY

Cena se odvíjí od velikosti města, o které má franšízant zájem.

Počáteční investice záleží na obchodním záměru partnera – kolik makléřů by chtěl v kanceláři mít, kde chce kancelář situovat.  Centrála nabízí zdarma grafické řešení kanceláře, vybavení se obvykle pohybuje do 100 000 Kč, opět v závislosti na velikosti kanceláře. Velkou výhodou je nízká potřeba startovacího kapitálu, protože nejsou žádné zásoby, prošlé zboží či nebezpečí módního výprodeje apod.

Poplatky činí 9 % z obratu včetně odvodu do centrálního marketingového fondu, který je potom využit pro podporu značky národně i lokálně pro franšízanta. Za použití systému se platí i fixní měsíční poplatky  (zájemcům systém rádi vysvětlíme)

Kontaktní osoba pro zájemce o franchisovou licenci

Infolinka: 281 861 223

Info@re-max.cz

 

V případě, že Vás franchisa RE/MAX zaujala, neváhejte a kontaktujte nás:

  Jméno

  E-mail

  Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

  Franchisa

  Doplňující informace  ……………………………….

  Shromažďujeme a zasíláme Vám aktuality z oboru franchising a podnikání. Chcete koupit franšízu, hledáte vhodný podnikatelský záměr? Od nás získáte zaručené nápady na podnikání i návody jak podnikat a jak začít podnikat s franchisou víme nejlépe...

  Facebook_Top_Franchising

  Chcete být zařazeni do REGISTRU KANDIDÁTŮ – zájemců o podnikání formou franchisingu a chcete být podrobněji informováni o franchisách i konkrétních nabídkách? Registrujte se zde a my Vás budeme dle Vašich požadavků informovat o toma, jaké jsou aktuální podnikatelské příležitosti ve franchisingu – která franchisa v ČR hledá partnera pro dlouhodobou spolupráci dle Vašich požadavků.

  Sledujte náš KATALOG FRANCHIS, kde je aktuální nabídka franchis a kde naleznete odpovědi na otázky ohledně konkrétních franchisignových konceptů. Pokud Vás budou zajímat další podrobnosti, nebo Vás zaujme konkrétní franchisa a měli byste zájem o schůzku se zástupcem dané franchisyNEVÁHEJTE NÁS KDYKOLIV KONTAKTOVAT, JSME TADY PRO VÁS!