Nejznámější a nejúspěšnější franchisový koncept z Itálie v oblasti kulinářského umění, který brzy nabídne nejlepší italské gelato i v Česku a na Slovensku!

Firma byla založena v roce 2004. První prodejna byla otevřena v roce 2005. V posledních letech expandoval tento franšízový koncept kromě Itálie například do Španělska, USA, Austrálie, na Dálný Východ a do dalších zemí. V plánu je i vstup na trhy v Německu, Francii, Velké Británie, Rakouska, České republiky a Slovenska.

 

Exkluzivní zástupce RivaReno pro Českou a Slovenskou republiku:

AVEX systems

Ing. Aleš Tulpa

www.avexsystems.cz

Kontakt: ales.tulpa@avexsystems.eu

Informace o konceptu

Země původu

Itálie

Oblast podnikání

Maloobchod/Retail a Gastronomie

Typy nabízené licence

Master franchisová licence pro ČR a Slovensko

Webové stránky

http://www.rivareno.com

Rok vzniku

2004

Cena za master licenci

Bude předmětem jednání

Cena za jednu licenci

Bude předmětem jednání

Počáteční investice do jedné prodejny

Dle velikosti a umístění prodejny o velikosti cca. 60 – 100 m2

Další poplatky

1 – 1,5 % z čistého obratu

 

Stručný popis franchisového konceptu

RivaReno nabízí vynikající prémiové gelato a mražené dezerty vyráběné a prodávané prostřednictvím sítě vlastních a franšízových prodejen.

Vysoce kvalitní ingredience, mimořádné chutě a sametová textura gelata a sorbetů odlišují RivaReno od ostatních nabídek na trhu. Produkty získaly řadu ocenění od znalců potravin, včetně ceny ‚Miglior Gelateria d’Italia‘ (nejlepší prodejna gelato v Itálii) a od asociace potravin a vína Golosaria. Stejně důležité jsou však reference a hodnocení od spokojených zákazníků! RivaReno jim vděčí za to, že tento koncept mohl získat několik certifikátů výjimečnosti například i na portále TripAdvisor a na sociálních sítích.

 

Gelato je italské pojmenování pro vysoce kvalitní a řemeslným způsobem vyráběnou zmrzlinu.

Italové na rozdíl od zbytku světa nerozlišují termín „gelato“ od termínu „zmrzlina (ice cream)“. Zkrátka v Itálii si nezajdete na zmrzlinu, nýbrž na gelato.

V čem je gelato lepší než zmrzlina?

Gelato se podobně jako zmrzlina skládá z mléka, smetany a cukru. Avšak od zmrzliny nebo mražených krémů se liší hned v několika faktorech. Je méně tučnější = tedy i méně kalorická, takže by se dalo říct, že je zdravější. Obsahuje také podstatně méně vzduchu, tím pádem je daleko hustější a díky tomu pocitově pro zákazníka lahodnější a teplejší.

Jméno, RivaReno, vzdává hold tomu, kde to všechno začalo: městu Bologni, městu, které se nachází u řeky Reno a které má dlouhou, legendární kulinářskou tradici. Jeden ze zakladatelů tohoto konceptu, Leonardo Ragazzi, objevil tajemství jemné výroby gelato; tyto techniky spolu s tradičními a novými příchutěmi stále hluboce ovlivňují způsob, jakým je dnes toto gelato vyráběno. Název RivaReno, který v překladu znamená „břehy řeky Reno“, zvolili zakladatelé tohoto konceptu s odkazem na jejich boloňské kořeny.

 

Co nabízí franchisový koncept a proč podnikat s tímto franchisovým systémem:

 • Jde o velmi kvalitní a praxí prověřený franchisový koncept, který je na trhu již od roku 2005.
 • V posledních letech expandoval tento franšízový koncept kromě Itálie například do Španělska, USA, Austrálie, na Dálný Východ a do dalších zemí. V plánu je i vstup na trhy v Německu, Francii, Velké Británie, Rakouska, České republiky a Slovenska.
 • Nový master franchisant získá exkluzivitu pro český a slovenský trh.
 • Franchisanti mají pak územní exkluzivitu v daném městě či lokalitě – ve spádové oblasti každé prodejny v ČR a na Slovensku.
 • Franchisor poskytne poradenství s výběrem správné lokality a optimálním uspořádáním prodejny.
 • Současně zabezpečí i maximální podporu při zařizování každé prodejny (návrh vnitřního a vnějšího designu a vybavení na klíč).
 • Koncept nabízí i prodejní a marketingovou podporu před a po otevření každé prodejny.
 • Kvalitní a atraktivní webové stránky pro český a slovenský trh.
 • Velmi dobře vybraný sortiment oblíbených a kvalitních produktů pro každou prodejnu.
 • Optimálně organizovaná logistika – způsob objednávání a dodávek sortimentu zboží na místo určení, tj. do prodejen franchisových partnerů (pokud výroba nabízeného sortimentu produktů není realizována v prodejně samotné).
 • Příprava na franchisové podnikání budoucích master franchisantů a franchisantů – před a po zahájení činnosti, jakož i další podpora a rozvoj prodejen formou velmi dobře připraveného konceptu školení a vzdělávání.
 • Pro každou prodejnu poskytne RivaReno rozsáhlý, promyšlený a v praxi vyzkoušený marketing a různé marketingové nástroje pro realizaci marketingové strategie v České a Slovenské republice.Budoucí master franchisový partner v ČR a na Slovensku bude mít velkou podporou centrály franchisora, včetně podrobné a kvalitní přípravy na zahájení aktivit na obou trzích.

 

Bližší informace o konceptu RivaReno

 získáte také na webových stránkách: www.avexsystems.eu.

Franchisový systém RivaReno je v České a Slovenské republice exkluzivně zastoupen společností AVEX systems, která pro něj hledá MASTER FRANCHISOVÉHO A FRANCHISOVÉ PARTNERY pro obě země.

 

V případě, že Vás franchisa RivaReno zaujala, neváhejte a kontaktujte nás:

  Jméno

  E-mail

  Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

  Franchisa

  Doplňující informace